Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Przed meczem z rywalem ze stolicy, dostałem informację, iż rozbudowa bazy treningowej została zakończona. Teraz jest na poziomie- poniżej przeciętnej. Musimy w tej kwestii działać dalej, w końcu chcę mieć najlepszą szkółkę młodzieżową i obiekty w kraju.

Do tego dorzuciłbym większą ilość kibiców na stadionie. Niestety ta wygląda dosyć mizernie u nas.

Glentoran w tabeli uzbierał tylko 21 punktów i powinni dosyć mocno skupić się na walce do końca sezonu. Taka ilość wystarcza im na zajmowanie siódmej lokaty, ale nad strefa spadkową mają ledwie 8 punktów przewagi. Dziś na pewne nie poprawią swojego dorobku.

Do boju poślę trochę eksperymentalny skład, reszta teamu niech odpocznie. W końcu, kto da radę grać co dwa dni.

 

09.12.2020, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Dickeson- McLoughlin, Newton, Doolin, Campbell- McEvoy ©- Strain- Owens, O`Halloran, Best- McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 2-0 Glentoran [7.] L18/38

1:0 Newton

2:0 McDaid

 

MoM: Peter O`Halloran (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 366

 

 

Zbombardowaliśmy bramkę gości (22 strzały oddane), ale tylko dwa wpadły. The Glens odpowiedzieli zaledwie dwoma uderzeniami i to bardzo niecelnymi.

Kolejne punkty na koncie, mamy sporą już przewagę nad Coleraine- 8, nad Linfield wzrosła już ona do 11.

Za trzy dni ponownie zobaczymy się w Premiership. Później przerwa na Co-operative Cup, a następnie do końca roku 2020 zostaną nam do rozegrania trzy ligowe mecze.

Odnośnik do komentarza

Po pokonaniu ekipy ze stadionu The Oval, do Lurgan zawita Ballinamallard United. Ostatnie nasze spotkanie zakończyło się naszą wygraną 3-1. Dziś będzie podobnie, choć nie planuję stracić bramki. Ani jednej. A tych w lidze mamy już straconych 10, strzelonych 63. Bilans jest dobry (+53), ale ja chcę jeszcze lepszy. Większość chłopaków już odpoczęła i są gotowi do walki.

Na pewno nie zagra Jason Rogers, który dochodzi do siebie po kontuzji i prawy obrońca McLoughlin (zmęczenie).

 

12.12.2020, Lurgan, Knockramer Park, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Rodgers, Fraser, Townsend, Campbell- Dias- Keegan- Watson, Burke, McGibbon- Strain (63` McDaid)

 

[1.] Lurgan Celtic 3-0 Ballinamallard Utd [8.] L19/38

1:0 Strain (3`)

2:0 Burke (35`)

3:0 Dias (karny) (50`)

 

MoM: David Strain (Lurgan Celtic)

Frekwencja: 340

 

 

Trochę muszę ponarzekać na swoich kopaczy- zagrali poprawnie, bez polotu. Lider podtrzymany i przewaga również.

W innym meczu na szczycie Linfield wygrało 4-1 z Coleriane. Połówka sezonu właśnie za nami. Do końca pozostało drugie 19 kolejek, do podziału tabeli zaś 14.

Trudne miesiące przed nami- nie dość, że walczymy w lidze (norma), to jeszcze mamy 2 puchary, w marcu dojdzie Setanta Cup i występy w Lidze Europy.

 

Tabela Danske Bank Premiership na półmetku sezonu 2020/21:

 

 

| Poz | Inf | Zespół | | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | | Lurgan Celtic | | 19 | 18 | 0 | 1 | 66 | 10 | +56 | 54 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Linfield | | 19 | 14 | 1 | 4 | 55 | 22 | +33 | 43 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Coleraine | | 19 | 14 | 1 | 4 | 42 | 24 | +18 | 43 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Portadown | | 19 | 13 | 2 | 4 | 42 | 16 | +26 | 41 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Cliftonville | | 19 | 6 | 7 | 6 | 31 | 40 | -9 | 25 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 6. | | Crusaders | | 19 | 7 | 1 | 11 | 20 | 32 | -12 | 22 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 7. | | Glentoran | | 19 | 6 | 3 | 10 | 23 | 33 | -10 | 21 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 8. | | Ballinamallard Utd | | 19 | 5 | 4 | 10 | 26 | 35 | -9 | 19 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 9. | | Ballymena Utd | | 19 | 5 | 2 | 12 | 22 | 41 | -19 | 17 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 10. | | Dungannon | | 19 | 5 | 2 | 12 | 30 | 56 | -26 | 17 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 11. | | Ards | | 19 | 2 | 7 | 10 | 17 | 38 | -21 | 13 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 12. | | Limavady Utd | | 19 | 3 | 2 | 14 | 9 | 36 | -27 | 11 |

| -----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

Połowa grudnia przynosi nam Półfinał Co-operative Cup. Rywalem jest Coleriane, druga para to Linfield i Ballymena United. Coś czuję, że po raz drugi z rzędu finał będzie Lurgan vs. Belfast, a swoją drogą musimy obronić ten tytuł.

Mam jeszcze jedną ciekawostkę pucharową- w WKD Cup, w trzeciej rundzie zagrają nasze rezerwy. Ich rywalem będzie jakaś amatorska drużyna. Trzymam kciuki, żeby im się powiodło.

Myślę, że zmiennicy dziś spokojnie mogą zagrać i wygrać to.

 

15.12.2020, Coleriane, Coleriane Showgrounds, godz.19:30.

 

Haynes- Gilbert, Deighan, Doolin, Burns- McEvoy ©- Toppar- O`Halloran, Strain, Best- McDiad

 

[DBP] Coleriane 1-3 Lurgan Celtic [DBP] Co-operative Cup Półfinał

0:1 O`Halloran (3`)

0:2 McDaid (14`)

1:2 Hill (49`)

1:3 O`Halloran (karny) (62`)

 

MoM: Peter O`Halloran (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 1,068

 

 

Kontrola w pełni, jedna stracona bramka idzie na konto mojego bramkarza, totalnie nie popisał się przy interwencji. Dalej już bronił pewnie. Awansujemy do finału imprezy. Tak samo Linfield, które wygrało 3-0 z Ballymeną. Wszystkie trzy bramki strzelił doświadczony snajper Mark McAllister.

McDaid w końcu coś strzelił, ale tylko raz. Byłem pewny, że trochę zaszaleje. Na razie na koncie ma 26 bramek w 25 meczach i dorzucił do tego 14 asyst.

Odnośnik do komentarza

Tuż przed Świętami mamy kolejny wyjazd. Tym razem udajemy się Belfastu. Na stadionie Solitude ugości nas piąty zespół ligi- Cliftonville. Ostatnim razem to my byliśmy góra i gładko wygraliśmy 4-0. Oby teraz było to samo, a może być wyżej.

 

Dzień przed meczem nastąpiło losowanie Ligi Europy. Trochę się nam nie poszczęściło- dostaliśmy Sevilla FC. Na bliższe przyjrzenie się temu teamowi przyjdzie jeszcze czas.

Zwycięzca tej pary zagra w kolejne rudzie z kimś z pary Spartak Moskwa i Ajax.

Dobre występy w LE chyba się właśnie zakończą w lutym 2016, kiedy będzie pierwsza runda eliminacyjna.

 

21.12.2020, Belfast, Solitude, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Rodgers, Fraser, Deighan, Campbell- Dias- Keegan- Watson, Burke, McGibbon- McDaid

 

[5.] Cliftonville 0-2 Lurgan Celtic [1.] L20/38

0:1 Keegan (34`)

0:2 Burke (42`)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 624

 

 

Kolejny taki sobie występ Celtów. Pewna wygrana, pewna gra i z przodu i z tyłu, ale mało skuteczna. Powinniśmy wygrać to wyżej.

Tego samego dnia moje rezerwy przegrały niespodziewanie w WKD Cup po karnych i odpadli z dalszej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza

Boże Narodzenie w pełni, a my gramy. Musimy wyjechać do Limavady na mecz z ostatnią ekipą Premiership. United ma ledwie 11 punktów, my już uzbieraliśmy 57. Dorzucimy kolejne trzy.

Przez ostatnie dni odpoczywaliśmy, więc mam nadzieję, że to nie obniży zbytnio naszej formy. Najbardziej jednak martwi mnie ta skuteczność. Ostatnimi czasy trochę obniżyliśmy loty w ofensywie. Ciśniemy rywali, strzelamy mocno nie celnie. Teraz jest dobry czas na przełamanie.

 

26.12.2020, Limavady, Limavady Showgrounds, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Rodgers, Fraser, Deighan, Campbell- Dias, Keegan- Silva, McGibbon, Burke- McDaid

 

[12.] Limavady Utd 0-3 Lurgan Celtic [1.] L21/38

0:1 Keegan (karny) (12`)

0:2 McDaid (52`)

0:3 Burke (73`)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 193

 

 

Gospodarze się mocno zamurowali i ciężko nam było się przedrzeć za podwójne szyki obronne. Niby się nam udało znaleźć drogę do bramki trzy razy, ale oddaliśmy aż 21 strzałów, w tym 15 celnych. Szczęście też miał ich bramkarz.

Powiększyliśmy naszą przewagę w tabeli nad Linfield już do 11 punktów.

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz tego roku zagramy na Kncokramer Park z Ballymeną United. Mam dosyć grania na wynik 3-0, chcę więcej i więcej. To zostało przekazane graczom Lurgan. Oczekuję zbombardowania przeciwnika i wciśnięcia spore ilości bramek. Rywal ma sporą ilość straconych goli, bo ich obrona się trochę rozsypała poprzez kontuzje. My w komplecie.

 

28.12.2020, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:30.

 

Dicekson ©- Rodgers, Newton, Doolin, Burns- Keegan, Dias- Silva, Burke, Best- Strain (58` McDaid)

 

[1.] Lurgan Celtic 6-1 Ballymena Utd [10.] L22/38

1:0 Strain (2`)

2:0 Burke (8`)

2:1 McGowan (9`)

3:1 Burke (50`)

4:1 Burke (54`)

5:1 Burke (58`)

6:1 Best (karny) (85`)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 332

 

 

One man show! Gavin Burke pokazał, co potrafi. Po raz trzeci z rzędu zostaje MoM, w tym spotkaniu zaliczył 4 gole. 23-letni ofensywny pomocnik wkracza na bardzo atrakcyjną ścieżkę. Do tej pory zaliczył 23 występy i 16 razy wpisywał się na listę strzelców + 6 asyst.

Rok 2020 zakończony z przytupem. Seria zwycięstw w rozgrywkach Danske Bank Premiership przedłużona do 16.

Dobre wieści dotarły do nas z Belfastu, gdzie tamtejsze Linfield tylko zremisowało swój mecz 0-0 z Cliftonville.

Odnośnik do komentarza

Po Sylwestrze szybko wracamy do pracy, bo już 2 stycznia musimy zawitać do Belfastu. Tam czekać będą The Glens. Ostatni nasz pojedynek (na początku grudnia) zakończył się wygraną Lurgan 2-0. Teraz zdobędziemy większą ilość bramek, tak mi i kibicom obiecali piłkarze.

Z dobrymi wiadomościami przybył mój scout Rory Hamill, który wyszperał dla nas wzmocnienie na przyszłość. Okazał się nim gracz rezerw Benfiki Lizbona ofensywny pomocnik Pedro Graca. Temu 20-latkowi w czerwcu kończy się kontrakt i jest zainteresowany przenosinami do Lurgan. Będzie to dobre wzmocnienie, jeśli oczywiście dojdzie do skutku.

 

Jak co roku FIFA przyznaje nagrody i tak oto:

 

Złota Piłka FIFA - Lionel Messi (FCB),

Piłkarz Roku - Sergio Aguero (Man City),

Europejski Złoty Chłopiec - Fabrice Jacquier (Lyon).

 

Ja także dostałem nagrodę, co prawda nie od FIFY, ale na krajowym podwórku. Za grudzień w ręce me trafiła statuetka Menedżera Miesiąca Danske Bank Premiership. Wszystko to dzięki 6. wygranym, gdzie moi podopieczni ustrzelili 18 goli, tracąc tylko 2.

 

02.01.2021, Belfast, The Oval, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Townsend, Fraser, Deighan, Campbell- Keegan, Dias- Silva (72` O`Halloran), Burke, McGibbon- McDaid

 

[7.] Glentoran 0-4 Lurgan Celtic [1.] L23/38

0:1 Burke (15`)

0:2 Burke (17`)

0:3 Keegan (36`)

0:4 McDaid (50`)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 1,099

 

 

W totalnej ulewie, która dziś wisiała nad stolicą Irlandii Północnej pokazaliśmy, na co nas stać. Miejscowe Koguciki cienko dziś zapiały. Następne show zrobił Burke, dwa gole i asysta przy trafieniu McDaid`a. Znalazł chłopak formę i swoje miejsce na boisku.

Ogólnie forma całego zespołu pnie się w górę, mieliśmy mały dołek, ale się wygrzebaliśmy. Dobrze otworzyliśmy nowy rok i musimy kontynuować pracę.

Odnośnik do komentarza

Trzy dni po powrocie do Lurgan, to my będziemy gospodarzami. Jakość i podejście sprawdzi tym razem ósma ekipa ligi- Dungannon. W październikowej potyczce padł wynik 3-1 dla nas. Dziś będzie lepiej, szczególnie że goście dysponują najgorszą defensywą w całej Premiership. Do tej pory stracili aż 61 bramek. My z kolei dysponujemy i najlepszą ofensywą (81 ZdG) i defensywą (11StG). Statystyka jest po naszej stronie.

 

05.01.2021, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Dickeson- Rodgers, Newton, Doolin, Burns- McEvoy ©, Rogers- Silva, Strain, Toppar- McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 8-0 Dungannon [8.] L24/38

1:0 McDaid (5`)

2:0 Silva (12`)

3:0 Strain (karny) (23`)

4:0 McDaid (24`)

5:0 Silva (28`)

6:0 Strain (40`)

7:0 McDaid (58`)

8:0 McDaid (68`)

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 329

 

 

No co tu dużo gadać!? McDaid i Silva rozwalili system! Pierwszy zdobył 4 gole i asystę, drugi 2 gole i 4 asysty! Szok! Oby więcej takich występów tych chłopaków. Oczywiście brawa należą się wszystkim, spisali się na medal. Co prawda miałem plan, ażby w drugiej połowie zdjąć z boiska z napastnika i prawego skrzydłowego, ale później się rozmyśliłem, patrząc na to, co obaj wyprawiają. Zostawiłem ich, mogli i się i kibiców cieszyć swoją grą. Oby więcej takiej postawy. Jasna sprawa, że gdyby nie postawa choćby Rogers`a i McEvoy`a w środkowej strefie boiska, to mógł być inny wynik. Podkreślam- dziś wszyscy zagrali świetnie.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wrzuć kilka screenów z najlepszymi graczami, finansami, poziomem szkolenia, sztabem etc ;)

Pozdrawiam

Zrobię to po południ, jak wrócę z roboty. Na stronie 31 są screeny poglądowe kilku grajków.

 

Nie no liga to już absolutna dominacja. Nic tylko czekać na te kilka meczy pucharowych w sezonie :P

Gracze bez porównania z resztą ;) Mecze pucharowe? Dwa spotkania z Sevillą i dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Po demolce ligowej wskoczymy do JJB Sports Irish Cup na mecz z 3-cio ligowym Banbridge. W zasadzie to pamiętam jak dziś nasze występy w tej lidze. A to było w sezonie 2013/14, kiedy wygraliśmy ze wspomnianym zespołem 5-1. Stare dzieje, ale dziś chcę osiągnąć podobny wynik. Może bez straty bramki tylko. Do tego na murawę wybiegnie "drugi garnitur" Lurgan. Swoim podstawowym graczom dam odpocząć, bo już niedługo (16 i 23 stycznia) mamy dwa z rzędu spotkania z Linfield, jedno będzie ligowe, drugie to finał Co-operative Cup.

 

09.01.2021, Banbridge, Crystal Park, godz.15:00.

 

Haynes- Ritchie, Doolin, Newton, Burns- Toppar, Strain- Gilbert, Owens ©, Gibson- Best (83` McAleer)

 

[bT2] Banbridge 0-3 Lurgan Celtic [DBP] Irish Cup 5.Rnd.

0:1 Doolin (4`)

0:2 Best (26`)

0:3 Owens (34`)

 

MoM: Adam Doolin (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 212

 

 

Pełna kontrola, ciągły nasz atak, ale bramkarz gospodarzy miał dziś swój dzień. Parę razy udało mu się wyjąć takie piłki, że zadziwił wszystkich zebranych. Z naszej strony ładnie zagrał Gilbert na prawym skrzydle, a także przód- Owens i Best. Ten pierwszy trafił po raz 4 w tym sezonie, Tony Best zaś po raz 14.

W kolejnej rudzie wylosowaliśmy Ards.

Odnośnik do komentarza

Trzy mijają i mamy kolejny puchar, Mid-Ulster Cup. Kolejny wyjazd, do amatorów Ballymacash Rangers. W tym roku musimy odzyskać ten tytuł, który straciliśmy na rzecz Portadown. To oni okazali się lepsi sezon wcześniej (przegraliśmy 0-1). Wcześniej mieliśmy pasmo 5 wygranych z rzędu, natomiast najwięcej razy ten Puchar zdobył nasz derbowy rywal Glenavon (24 razy).

Wystawiam dosyć eksperymentalny skład z młodym napastnikiem McAleer`em od pierwszej minuty.

 

12.01.2021, Lisburn, The Bluebell Ground, godz.19:45.

 

Deane- McLoughlin, Newton, Fraser, Moore- McEvoy © (64` McDaid), Rogers- O`Halloran, Strain, Best- McAleer

 

[/] Ballymacash 0-3 Lurgan Celtic [DBP] Mid-Ulster Cup 1.Rnd.

0:1 O`Halloran (19`)

0:2 Best (karny) (29`)

0:3 McAleer (46`)

 

MoM: Peter O`Halloran (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 49

 

 

Mecz pod tytułem "budzę się nazajutrz i pytam: z kim wczoraj graliśmy? Ile było?". Tu nawet kibice nie chcieli oglądać tego "widowiska". Do zapomnienia. Trochę mnie zawiódł Ivan McAleer, który zagrał całe spotkanie i zdobył tylko jedną bramkę. Był średnio widoczny. Po sezonie zastanowię się, co z nim zrobić.

Teraz patrzę na najbliższe dni, dwa razy mieliśmy mieć Linfield, ale przełożone zostało jedno spotkanie. Z nimi zagramy tylko w lidze.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wrzuć kilka screenów z najlepszymi graczami, finansami, poziomem szkolenia, sztabem etc ;)

Pozdrawiam

GK- Kerry Dickeson, obrońca- Tony Townsend, Christopher Rodgers, DPŚ- Luis Dias, Shea McEvoy, PŚ- Keith Keegan, OPP- Dino Silva, OPL/NŚ- Tony Best, NŚ- Robbie McDaid

 

Finanse, sztab szkoleniowy, podstawowe zaplecze VIP, baza treningowa poniżej przeciętnej, obiekty młodzieżowe poniżej przeciętnej, zadowalający system szkolenia młodzieży.

Odnośnik do komentarza

To będzie bardzo ciekawy pojedynek, mistrz kontra wicemistrz kraju. Choć akurat w tym sezonie to my jesteśmy bliżej korony Irlandii Północnej. Przed tą grą mamy 69 punktów, zespół ze stolicy- 56, a do końca ligi nie zostało już wiele czasu.

W listopadowym meczu gładko pokonaliśmy Linfield 4-0, dziś trzymamy kciuki za podobny wyczyn. Wszyscy w mojej ekipie są zwarci, gotowi i skoncentrowani. Wielkie derby Irlandii Północnej czas zaczynać!

 

16.01.2021, Belfast, Windsor Park, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Rodgers, Deighan, Townsend, Burns- Keegan, Dias- Silva, Burke, McGibbon- McDaid

 

[2.] Linfield 1-3 Lurgan Celtic [1.] L25/38

0:1 Silva (3`)

0:2 Keegan (karny) (16`)

1:2 McAllister (30`)

1:3 McDaid (58`)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 4,135

 

 

Pokonać takie rywala na jego stadionie- bezcenne. To było nasze 19. zwycięstwo z rzędu. Moje chłopaki zagrali dobrze, zabrakło trochę zimnej krwi pod bramką rywala. Jakby się przyłożyli bardziej w ataku, to wynik mógłby być wyższy. Ale i tak się cieszę bardzo. Nasza przewaga nad Linfield wzrosła już do 16 punktów, w tym sezonie zdeklasujemy ich totalnie. A oni muszą bardzo uważać, bo mogą zostać prześcignięci przez Coleriane (punkt mniej) oraz Portadown (2 punkty mniej).

Rekord zdobytych punktów należy do nas z sezonu 2017/18, kiedy to zdobyliśmy ich 104. W tym roku zamierzamy to pobić, to samo tyczy się ilości strzelonych bramek (nasz rekord- 128), a daleko nie mamy już- do tej pory trafiliśmy do siatki rywali aż 92 raz.

Odnośnik do komentarza

Cztery dni czekaliśmy na kolejny mecz ligowy, tym razem już w domu. Ards zjawiają się na Knockramer Park, gdzie zapewne będą chcieli się odegrać za listopadową porażkę u siebie 1-5. My niesieni ostatnimi wynikami nie pozwolimy im na jakiekolwiek starania. Trzy punkty murowane dla Celtów. Rywal lepiej niech myśli o kolejnych meczach i uniknięciu strefy spadkowej, bo są tuż nad nią. W 25 spotkaniach uzbierali oszałamiającą ilość 20 punktów.

 

20.01.2021, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Rogers, Fraser, Newton, Moore- Keegan, Dias- Silva, McGibbon, Burke- McDaid

 

[1.] Lurgan Cltic 6-0 Ards [10.] L26/38

1:0 Dias (6`)

2:0 Silva (16`)

3:0 Fraser (19`)

4:0 McDaid (36`)

5:0 McDaid (56`)

6:0 McDaid (karny) (65`)

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 346

 

 

Czy to już jest "futbol na tak"? Ano chyba już jest. Popis strzelecki McDaid`a, asystował w tym meczu aż 4 razy Silva i do tego dołożył bramkę! Portugalczyk coraz lepszy się staje. Na 20 spotkań ma już łącznie 10 goli i 24 asysty. Mój główny snajper zaliczył 33 występy, 36 bramek i 17 asyst.

Tych dwóch chyba nikt nie jest w stanie wygryźć ze składu. Niech i tak zostanie, taką formę musimy jeszcze przez jakiś czas utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...