Skocz do zawartości

Livescore zimowo-wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Real jaka zenua. Asier 35mlndi nie jest wart nawet grosza z tej kwoty. Benzema nie gra nic, ale przynajmniej nie zjebal karnego, jak Di Maria. A dramatowi w ofensywie dorownuje jedynie masakra w obronie, szczegolnie przy wyprowadzaniu pilki. Tylko Modric gra na jakimkolwiek poziomie.

Odnośnik do komentarza

na miejscu Ancelottiego, to bym im łby w szatni pourywał. Mam nadzieję, że na drugą połowę wyjdą na plac tym razem dwie ekipy, a nie jedna.

mam nadzieję, że mówisz o komentatorach? ;)

 

Biedny Ronaldo. Nakurwia 14 goli w jednej edycji, a potem musi oglądać miernotę w wykonaniu swoich kolegów.

Illara pokazuje po raz kolejny, że powinien być wypożyczony do słabszego zespołu. real to dla niego na razie za wysokie progi.

Odnośnik do komentarza

Real jaka zenua. Asier 35mlndi nie jest wart nawet grosza z tej kwoty. Benzema nie gra nic, ale przynajmniej nie zjebal karnego, jak Di Maria. A dramatowi w ofensywie dorownuje jedynie masakra w obronie, szczegolnie przy wyprowadzaniu pilki. Tylko Modric gra na jakimkolwiek poziomie.

nie przesadzajmy, to że dzisiaj gra chujowo, to nie od razu powód, żeby popadać w takie skrajności.

Odnośnik do komentarza

Biedny Ronaldo. Nakurwia 14 goli w jednej edycji, a potem musi oglądać miernotę w wykonaniu swoich kolegów.

Illara pokazuje po raz kolejny, że powinien być wypożyczony do słabszego zespołu. real to dla niego na razie za wysokie progi.

 

do jakiego? skoro Real za mocny, a RSSS za slaby? ciezko mi znalezc cos posrodku :-k

Odnośnik do komentarza

 

Biedny Ronaldo. Nakurwia 14 goli w jednej edycji, a potem musi oglądać miernotę w wykonaniu swoich kolegów.

Illara pokazuje po raz kolejny, że powinien być wypożyczony do słabszego zespołu. real to dla niego na razie za wysokie progi.

 

do jakiego? skoro Real za mocny, a RSSS za slaby? ciezko mi znalezc cos posrodku :-k

 

poza Hiszpanią da się. takie Leverkusen moze?

Odnośnik do komentarza

 

Biedny Ronaldo. Nakurwia 14 goli w jednej edycji, a potem musi oglądać miernotę w wykonaniu swoich kolegów.

Illara pokazuje po raz kolejny, że powinien być wypożyczony do słabszego zespołu. real to dla niego na razie za wysokie progi.

 

do jakiego? skoro Real za mocny, a RSSS za slaby? ciezko mi znalezc cos posrodku :-k

 

Barcelona? :keke:

A poważnie pisząc, to myślę, że jednak RSSS, Valencia, Espanyol. coś w ten deseń. Nie miałem konkretnego zespołu na myśli. Poziom tylko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...