Skocz do zawartości

XXII Zimowe Igrzyska Soczi 2014 - livescore


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobało stwierdzenie jakiegoś kolesia z wczorajszego studia: ci ludzie wrócą do kraju nawet jak będą na 100 miejscu jako Olimpijczycy i gdy zostaną trenerami/nauczycielami będą wychowywali nowe pokolenie. Na pewno jako olimpijczycy będą mieli większy autorytet niż jako szaraczki co zajmowały nawet miejsca w 20 w jakichś Mistrzostwach Europy czy coś. :)

Bodaj Żukowski

Odnośnik do komentarza

Takie miały być turbo zawody, że tylko ponad 90 punktów daje medal, a prowadzi Brytyjka z 87.25 :-k


Ale się Czeszka rozjebała, matko boska o_O Kask ją uratował można powiedzieć.


uu, Rukajarvi przysunęła 92.75


Jamie Anderson ponad 95, hoho.


Amerykanie dublet w slopestyle.

Odnośnik do komentarza

Indywidualnie największą nadzieją jest jednak Bachleda-Curuś, która w tym sezonie jest 4 w PŚ. Wypadałoby zatem żeby znalazła się w czołówce. Do tego będzie miała kogo gonić, bo przyjdzie jej śmigać razem z główną faworytką do złota czyli Sablikovą.

Odnośnik do komentarza

Mi się podobało stwierdzenie jakiegoś kolesia z wczorajszego studia: ci ludzie wrócą do kraju nawet jak będą na 100 miejscu jako Olimpijczycy i gdy zostaną trenerami/nauczycielami będą wychowywali nowe pokolenie. Na pewno jako olimpijczycy będą mieli większy autorytet niż jako szaraczki co zajmowały nawet miejsca w 20 w jakichś Mistrzostwach Europy czy coś. :)

I to jest właśnie straszne. Mój trener olimpijczyk! Chuj z tego że najgorszy. I ich wychowankowie będą tacy sami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...