Skocz do zawartości

Na podbój Afryki! vol. 2


Celson

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2014

BD: Duża

Ligi: angielska, polska, hiszpańska, włoska

Reprezentacja: Gabon

 

Gabon to reprezentacja, którą grało mi się najlepiej w poprzedniej odsłonie gry. W "14" też spróbuje swoich sił jako manager tego afrykańskiego kraju.

 

Już niedługo pierwsze wpisy.

 

Naszym najbliższym spotkaniem będzie mecz z reprezentacją Tunezji w ramach Eliminacji Mistrzostw Świata. Niestety nie mamy już szans na awans. Z 47. zespołem na świecie zagramy 6 września.

 

2one.png

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza

@ManiekZKS - dzięki za radę. Ale o co dokładniej ci chodzi? Żeby powołań nie pokazywać jako screena? Też o tym myślałem, bo screen jakoś mnie nie przekonuję. Następne będą napisane "ręcznie" jeśli o to chodzi, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

 

Kapitan: Bruno Ecuele Manga

Vicekapitan: Didier Ovono

 

Mój debiut jako manager reprezentacji Gabonu nie miał być łatwym meczem. Graliśmy z liderem naszej grupy eliminacyjnej, który walczy z Senegalem o awans do dalszej rundy. Mimo wszystko powalczymy o wygraną.

 

Ovono – Palun, Ecuele Manga ©, Brou Apanga, Moussono – Madinda, Mbanangoye, Kanga, Mouloungui, Aubameyang, Djissikadie.

 

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła żadnej ciekawej akcji. Jednak ze statystyk można wyczytać, że to my byliśmy stroną dominującą. Oddaliśmy więcej strzałów oraz dłużej utrzymywaliśmy się przy futbolówce. Dopiero w 68 minucie mieliśmy szansę to udowodnić bramką. Po dośrodkowaniu N’Dombou z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Ecuele Manga, ale jego strzał na kolejny korner wybił golkiper. Z drugiego narożnika boiska piłkę wrzucał także nasz skrzydłowy. Ponownie strzał głową oddał nasz kapitan jednak tym razem bramkarz także nie dał się pokonać. Później szansę zmarnował Kessany. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem do rzutu wolnego podszedł N’Dombou. Zawodnik Marsylii huknął nie do obrony i ustalił wynik spotkania na 1-0. Nasza wygrana oraz trzy punkty Senegalu oznaczają, że to ta reprezentacja awansuje dalej i ma szansę na Mundial.

 

06.09.2014, Stade Omar Bongo, Libreville

Eliminacje Mistrzostw Świata 2014, druga runda, Grupa A [6/6]

Gabon [3] (86*) vs Tunezja [1] (39) 1-0

 

Alexander N’Dombou 90+4’

 

MoM: Moise Brou Apanga (Gabon) 8,4

 

* - miejsce w rankingu FIFA

Odnośnik do komentarza

@Vanlid - dzięki :)

 

W rankingu FIFA zajmujemy 73 lokatę.

 

Powołania na mecze towarzyskie z Mali (11.10.2013r.) oraz z Etiopią (15.10.2013r.)

 

Bramkarze (wiek, mecze i gole w reprezentacji, klub)

 

Didier Ovono (30, 50/0, bez klubu)

William Loussoueke (26, 1/0, Stade Mandji)

Anthony M’Fa (22, 2/0, FC Metz)

 

Obrońcy:

 

Loic Ondo (22, 0/0, BI/Bolungarvik)

Charly Moussono (28, 11/0, Tuks)

Moise Brou Apanga (31, 30/1, MangaSport)

Erwin N’Guema (24, 2/0, US Bitam)

Jean-Pierre Bamba (25, 4/0, FC 105)

Bruno Ecuele Manga (25, 36/3, FC Lorient

Lloyd Palun (24, 14/0, OGC Nice)

Stephane Chovet (22, 0/0, UR Namur)

 

Pomocnicy:

 

Paul Kessany (28, 39/0, MangaSport)

Levy Madinda (21, 14/1, Celta Vigo)

Andre Biyogho Poko (20, 22/1, Girondins Bordeaux)

Cedric Boussoughou (22, 0/0, MangaSport)

Franck Engonga (20, 1/0, CF Mounana
Samson Mbingui (21, 0/0, MangaSport)

Alain Djissikadie (30, 36/2, US Bitam)

Alexander N’Dombou (21, 3/1, Olympique Marseille)

Guelor Kanga (23, 10/0, Rostów)

 

Napastnicy:

 

Eric Mouloungui (29, 30/7, Al-Wahda)

Pierre-Emerick Aubameyang (24, 31/12, Borussia Dortmund)

Fabrice do Marcolinho (30, 54/15, USJA Carquefou)

 

Wśród 23 powołanych zawodników jest czterech bez spotkania w reprezentacji. Są to Ondo, Chovet, Boussoughou oraz Mbingui. W trakcie tych dwóch spotkań raczej wszyscy wystąpią.

 

Najwyższe średnie klubowe (TOP 5)

  1. Alexander N’Dombou 6/1, 8,00
  2. Franck Engonga 20/3, 7,83
  3. Jean-Pierre Bamba 17/1, 7,68
  4. Stephane Chovet 11/0, 7,52
  5. William Loussoueke 18/21, 7,44

Myślę, że taka statystyka będzie ciekawa. Dzięki niej będziecie mogli zobaczyć jak sprawują się nasi zawodnicy w swoich klubach. Niektórzy dzięki dobrej grze dostali powołanie np. Engonga, Chovet. A co wy o tym sądzicie?

 

Dzień po wysłaniu powołań kontuzji nabawił się Eric Mouloungui. Za niego powołałem Jerrego Obianga (21, 0/0, Sogea FC)

Odnośnik do komentarza

Mali jest zespołem sklasyfikowanym na 43 miejscu w Rankingu FIFA. Teoretycznie są lepsi od nas. Ale tylko teoretycznie…

 

M’Fa – Palun, Ecuele Manga ©, Brou Apanga, Chovet – Madinda, Engonga, Biyogho Poko, Aubameyang, Kanga, N’Dombou

 

Lepiej w mecz weszli reprezentanci Mali. Już w 7 minucie mieli stuprocentową sytuację i od straty bramki uchronił nas M’Fa. Mimo wszystko to my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. Do szatni zawodnicy schodzili przy bezbramkowym remisie. W drugiej połowie zaczęliśmy wykorzystywać dłuższe posiadanie piłki. Oddaliśmy więcej strzałów jednak nic nie wpadło. Także M’Fa był bezrobotny w drugiej części spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a zawodnikiem meczu został nasz kapitan. Spotkanie z Mali było pierwszym w reprezentacyjnej karierze dla Choveta oraz Boussoughou.

 

11.10.2013, Stade Omar Bongo, Libreville

Mecz towarzyski

Gabon (73) vs Mali (43) 0-0

 

MoM: Bruno Ecuele Manga (Gabon) 7,7

Odnośnik do komentarza

Przed meczem z Etiopią kontuzji nabawił się Madinda. Nie powołałem innego zawodnika.

 

W spotkaniu z Etiopią liczyłem tylko na wygraną. Miałem nadzieję, że moi zawodnicy mnie nie zawiodą.

 

Ovono Ondo, N’Guema, Ecuele Manga ©, Chovet Kessany, Boussoughou, Biyogho Poko, Aubameyang, Kanga, N’Dombou

 

Od pierwszego gwizdka sędziego pokazywaliśmy Etiopczykom jak się gra w piłkę. Na bramkę nie musieliśmy długo czekać. W 47 sekundzie Kanga prostopadłym podaniem uruchomił Aubameyanga, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera rywali. W 15 minucie w polu karnym rywala sfaulowany został Kanga. Piłkę na 11 metrze ustawił Ecuele Manga. Nasz kapitan wykorzystał karnego i na pewno zyskał w oczach obecnego na stadionie Martina Jola, który jest zainteresowany obrońcą FC Lorient. W 33 minucie po dośrodkowaniu Kangi z rzutu rożnego Ecuele Manga zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Trzy minuty później N’Dombou popędził lewym skrzydłem i dograł do niekrytego Kangi, który wykorzystał sytuację i zdobył swoją pierwszą bramkę w reprezentacji.

W 54 minucie zdobyliśmy kolejną bramkę po wrzutce z narożnika boiska. Tym razem dogranie Kangi wykorzystał wprowadzony w przerwie Bamba. Chwilę później Guelor został kontuzjowany i musiał opuścić plac gry. Moi zawodnicy wykonali swoje zadanie. Pewnie pokonaliśmy Etiopię i do klubów wrócimy w dobrym nastroju. Kolejne mecze reprezentacyjne odbędą się już prawdopodobnie po Nowym Roku. W tym meczu swoją reprezentacyjną karierę rozpoczęli Ondo oraz Mbingui.

 

15.10.2013, Addis Ababa Stadium, Addis Abeba

Mecz towarzyski

Etiopia (115) vs Gabon (73) 0-5

 

0-1 Pierre-Emerick Aubameyang 1’

0-2 Bruno Ecuele Manga 16’k.

0-3 Bruno Ecuele Manga 33’

0-4 Guelor Kanga 36’

0-5 Jean-Pierre Bamba 54’

 

MoM: Guelor Kanga (Gabon) 9,6

 

 

W Rankingu FIFA spadliśmy na 76 miejsce.

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecz towarzyski z Sudanem Południowym (05.03.2014)

Bramkarze:

Didier Ovono (31, 58/0, bez klubu)
Anthony M’Fa (22, 3/0, FC Metz)
Stephane Yves Bitseki Mono (30, 0/0, US Bitam)


Obrońcy:

Charly Moussono (29, 13/0, Tuks)
Bruno Ecuele Manga (25, 38/5, Newcastle)
Erwin N’Guema (24, 4/0, US Bitam)
Lloyd Palun (25, 15/0, OGC Nice)
Johann Obiang (20, 0/0, Le Berrichonne)
Rodrigue Moundounga (31, 37/1, Olympique Beja)
Alassane Edou Yebe (20, 0/0, Girondins Bordeaux)
Georges Ambourouet (27, 37/1, Kukesi)


Pomocnicy:

Levy Madinda (21, 15/1, Celta Vigo)
Andre Biyogho Poko (21, 24/1, Girondins Bordeaux)
Cedric Boussoughou (22, 2/0, MangaSport)
Samson Mbingui (22, 1/0, MangaSport)
Alain Djissikadie (31, 38/2, US Bitam)
Alexander N’Dombou (22, 5/1, Olympique Marseille)
Guelor Kanga (23, 12/1, Rostów)
Thierry Issiemou (30, 34/0, US Monastir)
Didier N’Dong (19, 1/0, CS Sfax)


Napastnicy:

Pierre-Emerick Aubameyang (24, 33/13, Borussia Dortmund)
Eric Mouloungui (29, 30/7, Al-Wahda)
Fabrice do Marcolinho (30, 54/15, USJA Carquefou)


Z szansą na debiut w najbliższym spotkaniu Yves Bitseki Mono, Obiang oraz Edou Yebe.

Kontuzjowani:

Stephane Chovet
Jean-Pierre Bamba
Moise Brou Apanga
William Loussoueke
Jerry Obiang


Najwyższe średnie klubowe (TOP 5)

1. Georges Ambourouet 32/2, 7,48
2. Fabrice do Marcolinho 28/23, 7,46
3. Alassane Edou Yebe (zespół rezerw) 21/2, 7,37
4. Anthony M’Fa 26/36, 7,18
5. Lloyd Palun 22/3, 7,05

 

Średnią powyżej 7,00 mają jeszcze Aubameyang i Obiang.

Odnośnik do komentarza

@nauro - też tak sądze sądziłem

 

 

Mam nadzieję, że spotkanie z Sudanem Południowym będzie miało taki sam przebieg jak mecz z Etiopią. Chcę żeby piłkarze się zgrali ze sobą przed meczami o stawkę.

 

Yves Bitseki Mono – Palun, Ecuele Manga ©, N’Guema, Ambourouet – Biyogho Poko, Madinda, N’Dong, N’Dombou, Kanga, Aubameyang

 

Od razu przycisnęliśmy rywali. Już w 8 minucie drogi do bramki szukał Kanga. Futbolówka po jego strzale uderzyła jednak w słupek. W 17 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Prostopadłe podanie N’Donga na gola zamienił Aubameyang. Siedem minut później Kanga pięknym lobem podwyższył wynik. Asystę przy tej bramce zaliczył N’Dombou. Kolejnego gola dla naszej drużyny zdobył N’Dombou. Doszedł on do dośrodkowania z prawej strony Aubameyanga i umieścił piłkę w siatce.

 

W 50 minucie dzielnie walczący przeciwnik zdobył bramkę. Dośrodkowanie z lewej strony boiska na gola zamienił Kuek. Jedenaście minut później mieliśmy już tylko jedną bramkę przewagi. Błąd w rozegraniu piłki wykorzystał Joseph pokonując naszego bramkarza pięknym lobem. W 71 minucie Bruno Ecuele Manga przypieczętował naszą wygraną uderzeniem z głowy.

 

Mimo wygranej nie jestem do końca zadowolony. Bardzo mnie zawiedli zawodnicy, którzy spotkanie zaczęli na ławce rezerwowych. W przerwie dokonałem 5 zmian. Żaden z piłkarzy nie wykorzystał szansy gry. W drugiej połowie straciliśmy dwie bramki. Strzeliliśmy tylko jedną i to za sprawą Kangi i Ecuele Manga, którzy grali pełne 90 minut. Mam nadzieję, że zdążymy się zgrać przed meczami o punkty. Zespół na pomeczową rozmowę nie zareagował dobrze. Powiedziałem im, że zagraliśmy mecz dwóch połówek...

 

W tym meczu zadebiutowali Yves Bitseki Mono oraz Edou Yebe.

 

 

05.03.2014, Juba Stadium, Dżuba

Mecz towarzyski

Sudan Południowy (197) vs Gabon (76) 2-4

 

0-1 Pierre-Emerick Aubameyang 17’

0-2 Guelor Kanga 24’

0-3 Alexander N’Dombou 38’

1-3 Tombe Kuek 50’

2-3 Arok Joseph 61’

2-4 Bruno Ecuele Manga 71’

 

MoM: Alexander N’Dombou (Gabon) 8,7

Odnośnik do komentarza

W Eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki zmierzymy się z Sierra Leone, Algierią oraz Somalią. Na PNA pewny awans będzie miał zwycięzca grupy. Spośród drużyn z drugich miejsc prawo gry na mistrzostwach kontynentu otrzyma zespół z największą liczbą puntków.

Powołania na mecze Eliminacji PNA 2015 z Sierra Leone (05.09.2014) i Algierią (10.09.2014)

Bramkarze:

Anthony M’Fa (23, 3/0, bez klubu)
Stephane Yves Bitseki Mono (31, 1/0, US Bitam)
William Loussoueke (27, 1/0, Stade Mandji)


Obrońcy:

Charly Moussono (29, 13/0, bez klubu)
Bruno Ecuele Manga (26, 39/6, Newcastle)
Erwin N’Guema (25, 5/0, US Bitam)
Lloyd Palun (25, 16/0, bez klubu)
Johann Obiang (21, 0/0, Le Berrichonne)
Rodrigue Moundounga (32, 38/1, Olympique Beja)
Alassane Edou Yebe (20, 1/0, Girondins Bordeaux)
Georges Ambourouet (28, 38/1, Kukesi)
Jean-Pierre Bamba (26, 6/1, FC 105)


Pomocnicy:

Thierry Issiemou (31, 35/0, US Monastir)
Levy Madinda (22, 16/1, Celta Vigo)
Andre Biyogho Poko (21, 25/1, Girondins Bordeaux)
Cedric Boussoughou (23, 2/0, MangaSport)
Samson Mbingui (22, 2/0, MangaSport)
Alexander N’Dombou (22, 6/2, Olympique Marseille)
Guelor Kanga (23, 13/2, Rostów)
Paul Kessany (29, 41/0, MangaSport)


Napastnicy:

Pierre-Emerick Aubameyang (25, 34/14, Borussia Dortmund)
Eric Mouloungui (30, 31/7, Al-Wahda)
Fabrice do Marcolinho (31, 54/15, bez klubu)


Szansę na debiut ma Johann Obiang. Z powodu kontuzji nie powołałem Alaina Djissikadie.

 

Obiangowi nie dane jednak będzie zadebiutować. Doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na 4 tygodnie. Zamiast niego powołanie otrzymał

Stephane Chovet (23, 2/0, bez klubu)

Najwyższe średnie klubowe (TOP 5)
1. Eric Mouloungui 29/19, 7,42
2. William Loussoueke 30/32, 7,40
3. Jean-Pierre Bamba 28/3, 7,29
4. Cedric Boussoughou 23/4, 7,23
5. Paul Kessany 28/1, 7,19

W zestawieniu brakuje piłkarzy z krajów rozgrywających sezon jesień-wiosna.

Odnośnik do komentarza

Spotkanie z Sierra Leone miało być tylko przetarciem przed pierwszym meczem z Algierią. Jednak wiem, że nie będzie łatwo.

 

M’Fa – Palun, Ecuele Manga, Bamba, Chovet – Biyogho Poko, Madinda, Kessany, Mouloungui, N’Dombou, Aubameyang

 

Mecz nie rozpoczął się po naszej myśli. W 7 minucie po dośrodkowaniu Medo piłkę w siatce umieścił Bangura. W 31 minucie fatalny błąd popełnił Madinda. Nasz pomocnik podał do napastnika rywali będącego na pozycji spalonej. Agyakwa wykorzystał prezent i umieścił piłkę w siatce. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu taka jak druga część spotkania z Sudanem Południowym. Musieliśmy coś zmienić w swojej grze.

W drugiej części spotkania mieliśmy swoje sytuacje. Jednak brak opanowania sprawił, że wynik był dla nas jeszcze bardziej niekorzystny. W 86 minucie, gdy graliśmy już super ofensywnie, trzecią bramkę dla swojego kraju strzelił Marah. Nie mieliśmy dużo czasu na analizę błędów. Za kilka dni graliśmy z silniejszą od Sierra Leone reprezentacją Algieri. Musimy się spiąć, skupić i powalczyć z popularnymi Les Fennecs. W meczu z Algierią z powodu kontuzji nie zagrają N’Dombou i Chovet. Zastąpić ich spróbują Ondo i Engonga.

 

05.09.2014, National Stadium, Freetown

Eliminacje PNA 2015, Grupa E [1/6]

Sierra Leone (95) vs Gabon (66) 3-0

 

1-0 Mohamed Bangura 7’

2-0 Marlon Agyakwa 31’

3-0 Abdullahi Marah 86’

 

MoM: Umaru Bangura (Sierra Leone) 8,3

 

Drugi mecz w naszej grupie:

 

Algieria (57) vs Somalia (203) 4-1

 

Odnośnik do komentarza

Po krótkiej przerwie spowodowanej drobną awarią kompa wracam do gry.

@nauro – Też miałem taką nadzieję. Może zaczniemy grać o wiele lepiej.

@Profesor – Większym problemem jest to, że niektórzy z nich to nasi kluczowi piłkarze. Ale od następnych powołań liczba zawodników bez klubu zostanie ograniczona do zera.

 

W meczu z Algierią musieliśmy powalczyć. Po wpadce z Sierra Leone nie mogliśmy stracić kontaktu z tymi dwoma reprezentacjami.

M’Fa – Ondo, Ecuele Manga ©, Bamba, Moussono – Biyogho Poko, Madinda, Kessany, Mouloungui, Kanga, Aubameyang.

Już na początku spotkania serca kibiców zgromadzonych na stadionie w Libreville zadrżały dwukrotnie. Najpierw, gdy w sytuacji sam na sam w boczną siatkę strzelił Belfodil, a chwilę później dogodnej sytuacji nie wykorzystał Aubameyang. Pierwsza połowa nie obfitowała w więcej sytuacji i do szatni zawodnicy schodzili przy bezbramkowym remisie.

Druga połowa też zaczęła się od akcji reprezentacji Algierii. Na nasze nieszczęście w tej sytuacji nie pomylił się Belfodil i umieścił piłkę w siatce. Dążyliśmy do strzelenia bramki jednak robiliśmy to na tyle nieskutecznie, że rywale postanowili pokazać nam jak to się robi. Do siatki tym razem trafił Slimani. Po stracie drugiej bramki wzięliśmy się w garść i już sześć minut później bramkę kontaktową zdobył Aubameyang. Niestety, to było nasze jedyne trafienie w tym spotkaniu i przegraliśmy drugie spotkanie eliminacyjne.

10.09.2014, Stade Omar Bongo, Libreville
Eliminacje PNA 2015, Grupa E, [2/6]
Gabon [4] (66.) vs Algieria [1] (57.)
1-2

0-1 Ishak Belfodil 47’
0-2 Islam Slimani 57’
1-2 Pierre-Emerick Aubameyang 63’

 

MoM: Ishak Belfodil (Algieria) 7,7

 

Drugi mecz w naszej grupie:

 

Somalia (203.) vs Sierra Leone (97.) 1-6

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecze Eliminacji PNA 2015 z Somalią (11.10.2014) i Algierią (15.10.2014)

Bramkarze:

Didier Ovono (31, 58/0, FC Istres)
Stephane Yves Bitseki Mono (31, 1/0, US Bitam)
William Loussoueke (27, 1/0, Stade Mandji)


Obrońcy:

Rodrigue Moundounga (32, 38/1, Olympique Beja)
Alassane Edou Yebe (20, 1/0, Girondins Bordeaux)
Moise Brou Apanga (32, 31/1, MangaSport)
Bruno Ecuele Manga (26, 41/6, Newcastle)
Jean-Pierre Bamba (26, 8/1, FC 105)
Johann Obiang (21, 0/0, Le Berrichonne)
Benjamin Ze Ondo (27, 4/0, ES Setif)
Saturnin Okogo (29, 8/0, Stade Mandji)
Remy Ebanega (24, 13/0, Nimes)
Muller Dinda (19, 0/0, CMS)


Pomocnicy:

Thierry Issiemou (31, 36/0, US Monastir)
Levy Madinda (22, 18/1, Celta Vigo)
Andre Biyogho Poko (21, 27/1, Girondins Bordeaux)
Cedric Boussoughou (23, 3/0, MangaSport)
Samson Mbingui (22, 3/0, MangaSport)
Paul Kessany (29, 43/0, MangaSport)
Alain Djissikadie (31, 38/2, US Bitam)
Didier N’Dong (20, 2/0, CS Sfax)


Napastnicy:

Pierre-Emerick Aubameyang (25, 36/15, Borussia Dortmund)
Eric Mouloungui (30, 33/7, Al-Wahda)


Najwyższe średnie klubowe (TOP 5)
1. William Loussoueke 37/42, 7,31
Eric Mouloungui 35/21, 7,31
3. Jean-Pierre Bamba 36/3, 7,24
4. Paul Kessany 32/3, 7,21
5. Benjamin Ze Ondo 40/1, 7,18

Odnośnik do komentarza

W rankingu FIFA spadliśmy na 101. miejsce…

 

Mecz z Somalią musiał być naszym przełamaniem. Naszym celem były tylko i wyłącznie pewne trzy punkty.

 

Ovono – Okogo, Ecuele Manga ©, Ebanega, Dinda – Biyogho Poko, Madinda, Kessany, Mouloungui, Djissikadie, Aubameyang.

 

Od początku spotkania próbowaliśmy zagrozić bramce rywala. Długo nam to nie wychodziło. Aż w końcu w 37. minucie bramkę po pięknej asyście Kessany’ego strzelił Aubameyang. Chwilę później wprowadzony za kontuzjowanego Erica Moulounguiego Johann Obiang strzelił gola w swoim debiucie. Do szatni schodziliśmy z dwubramkową zaliczką.

 

Przebieg drugiej części spotkania był taki sam jak pierwszej. Trzecią bramkę dla nas w tym spotkaniu zdobył Pierre-Emerick Aubameyang. Swoje trafienie dołożył także nasz kapitan – Bruno Ecuele Manga. Wynik, na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, ustalił Paul Kessany. Zgodnie z planem roznieśliśmy Somalię. Jest to dobry prognostyk przed drugim meczem z Algierią, w którym nie zagra Mouloungui. Zastąpi go Alexander N'Dombou.

 

 

10.10.2014, Mogadisco Stadium

Eliminacje PNA 2015, Grupa E [3/6]

Somalia [4] (186.) vs Gabon [3] (101.) 0-5

 

0-1 Pierre-Emerick Aubameyang 37’

0-2 Johann Obiang 43’

0-3 Pierre-Emerick Aubameyang 64’

0-4 Bruno Ecuele Manga 77’

0-5 Paul Kessany 85’

 

MoM: Pierre-Emerick Aubameyang (Gabon) 9,5

 

 

Drugi mecz w naszej grupie:

 

Algieria vs Sierra Leone 2-1

 

Tabela grupy E po 3 kolejkach:

 

n4t3.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...