Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chomikuj: klasa 2a jak sądzę? Wnioskuję po dotychczasowych wpisach, gdy chwaliłeś się jakie masz lekcje i tym .Twojego nazwiska wprawdzie nie znam, ale to jakiś problem, by pani wychowawczyni zapytała na wywiadówce który z rodziców kupił swojemu maluszkowi na święta FIFA Manager? Po nitce do kłębka. Masz przejebane.

Odnośnik do komentarza

Chomikuj: klasa 2a jak sądzę? Wnioskuję po dotychczasowych wpisach, gdy chwaliłeś się jakie masz lekcje i tym .Twojego nazwiska wprawdzie nie znam, ale to jakiś problem, by pani wychowawczyni zapytała na wywiadówce który z rodziców kupił swojemu maluszkowi na święta FIFA Manager? Po nitce do kłębka. Masz przejebane.

 

 

doszedłes d otego dopiero teraz :> ja już po obrażeniu pani Dyrektor wyusałem wszystkie niezbędne info na komende :)

Odnośnik do komentarza

Chomikuj: klasa 2a jak sądzę? Wnioskuję po dotychczasowych wpisach, gdy chwaliłeś się jakie masz lekcje i tym .Twojego nazwiska wprawdzie nie znam, ale to jakiś problem, by pani wychowawczyni zapytała na wywiadówce który z rodziców kupił swojemu maluszkowi na święta FIFA Manager? Po nitce do kłębka. Masz przejebane.

Tomek K. at his best

Odnośnik do komentarza

 

Faccio autorem. niestety :/ polecasz, jmk?

 

Ogólnie to opisuje jaki to Messi jest zajebisty w piłce i jaki to fajny i spokojny chłopak prywatnie, więc nie wiem. Podejrzewam, że za Messim nie przepadasz, nie wiem czemu masz tę książkę :D

 

święty Mikołaj się pomylił

Odnośnik do komentarza

 

 

Faccio autorem. niestety :/ polecasz, jmk?

 

Ogólnie to opisuje jaki to Messi jest zajebisty w piłce i jaki to fajny i spokojny chłopak prywatnie, więc nie wiem. Podejrzewam, że za Messim nie przepadasz, nie wiem czemu masz tę książkę :D

 

święty Mikołaj się pomylił chciałby przeczytać

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...