Skocz do zawartości

Marynia gra ustawieniem 4-3-3 w nowym FM


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma prawo popełnić jakiś błąd xD A i tak mam beznadziejną szkołe. 36 lekcji w tygodniu w 2 gimbazie. IMO lekka przesada...

:hahaha: To ją zmień. Mi jak robota nie pasowała, to zmieniłem. Ja zawsze córce mówię: "Jak nie szkoła, to do roboty. Wolisz w budzie siedzieć 20/30 godzin na tydzień czy naparzać 40/50 do roboty i się użerać?".

Odnośnik do komentarza

Każdy ma prawo popełnić jakiś błąd xD A i tak mam beznadziejną szkołe. 36 lekcji w tygodniu w 2 gimbazie. IMO lekka przesada...

MaKK, a to nie jesteś ty :P

 

 

GKS Tychy Mistrzem Polski jest :D

 

Biedny gimbo. :glaszcze:

 

Ja napierdalam 180h w robocie, do tego ~50h w szkole, a znajduję czas na dziewczynę, siłownię i Ekipę z Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Odbilem Rico... eee, Lance'a oczywiscie. Za chyba 10 proba - a to mi rozwalili woz, a to mnie ubili, a to ubilem wszystkich ale czas minal i Lance umarl, a to znow mi spalili woz, a jak przylecialem helikopterem, to mi jakims cudem znikl :-k

 

W koncu wsiedlismy do smieciarki i mi mogli natrukac :P

Odnośnik do komentarza

 

Bo jestem aktywny i swoje trzy grosze jestem w stanie dorzucić, a nie wyrywać coś z kontekstu...

A potrafisz pisać zrozumiale?

 

Tego mu się jeszcze nie chce, to raz. Dwa- nie było jeszcze tego w szkole. W przyszłym semestrze będzie.

Odnośnik do komentarza

Odbilem Rico... eee, Lance'a oczywiscie. Za chyba 10 proba - a to mi rozwalili woz, a to mnie ubili, a to ubilem wszystkich ale czas minal i Lance umarl, a to znow mi spalili woz, a jak przylecialem helikopterem, to mi jakims cudem znikl :-k

 

W koncu wsiedlismy do smieciarki i mi mogli natrukac :P

 

Znikające wozy/helikoptery to największy troll tej gry :(

Odnośnik do komentarza

Chomik tak szczerze, weź się chłopie za naukę. Podejście że nauka nie zając, nie ucieknie jest najgorszym jakie możesz mieć. Rozumiem, że posiadasz uzależnienie od FMa, ale jednak warto wziąć się w garść i zacząć myśleć o przyszłości. Niestety ale z takim podejściem to bycie modem na CMF będzie Twoim największym osiągnięciem. ;) Ja przespałem swój okres wcześniejszej edukacji i trochę teraz żałuje, gdy na studiach otworzyłem oczy, że było mnie stać na coś więcej. Nie myśl, że gimbaza to gówno i byle przetrwać, jest to jeden z kroków, który ma Ci finalnie zapewnić godną przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...