Skocz do zawartości

Marynia dostaje pracę w Biedronce za #431 miesięcznie


tio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

nie wiem, może być problem chyba

to chujówka, może jakiś forumowicz mi odda :) :) :)

 

Mieszkasz w Norwegii, stać Cię na FM 2014 :)

 

A fajna jest 14?

Ciekawostka - w Norwegii FM jest tańszy niż 0,5L mocnego alkoholu, który byśmy sobie kupili do robienia drineczków ;)

W Norwegii niemalże wszystko jest tańsze niż 0,5L mocnego alkoholu :/

Odnośnik do komentarza

Czarls - ja nie grałem z rok, ale jakoś mnie naszło niedawno ;) Tym razem chce wygrać dyplomatycznie albo kulturą (w 99% gier od Civ1 kończe wysyłając rakietę w kosmos, raz w jedynce Mongołami podbiłem świat)

Ja wygrałem kulturą, choć brakowało mi z 2-3 tury, żeby wygrać rakietą.

Odnośnik do komentarza

Totti parobasem w moim sztabie, najs. Koordynator pionu juniorskiego, cokolwiek to oznacza. Eusebio(!) najął się jako scout, Litmanem na jednego z asystentów a Karagounis i J. Zanetti na trenerów. Światowo się robi.

U mnie Litmanen był graczem Jagi przez bite 2,5 roku.

Odnośnik do komentarza

 

Totti parobasem w moim sztabie, najs. Koordynator pionu juniorskiego, cokolwiek to oznacza. Eusebio(!) najął się jako scout, Litmanem na jednego z asystentów a Karagounis i J. Zanetti na trenerów. Światowo się robi.

U mnie Litmanen był graczem Jagi przez bite 2,5 roku.

 

Słyszałem, dlatego trochę pograł u mnie w Servette. Potem wziąłem go do sztabu w Young Boys.

Odnośnik do komentarza

Moim najlepszym wynalazkiem był David Beckham jako trener w Kilmarnock. Za każdym razem jak ustawiałem treningi wyobrażałem sobie Victorię jak idzie na zakupy do tamtejszego Pakistańczyka by kupić mężowi jajka i bekon na śniadanie.

A największym niespełnieniem to nieudane podchody pod Giggsa gdy grałem w Wrexham.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...