Skocz do zawartości

Marynia wstępuje do Stowarzyszenia Libertariat, bo nie dostała #429zł stypendium socjalnego z PWSZ w Kutnie


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

nie kurwa ja już mam tego dosyć nie będziecie już obrażać Jana Pawła 2 ja kurwa teraz nie żartuje, jutro z rana piszę pozew do prokuratury i chuj mnie obchodzi co o tym myślisz, pewnie to że sobie robie jaja, nie kurwa nie robie, skończyło sie ile można, facebook ma wyjebane a ja jak się zawezmę w sobie to nie ma przebacz, nie próbuj nawet pisać że to nie ty, jak trzeba mieć napierdolone w głowie żeby robić jakieś strony typu śmieszne obrazki z papieżem albo Jan Paweł 2 ukradł mi papierosy ( nie będę bluźnić) wy sie chyba wychowywaliście w jakiś jaskiniach skoro nie wiecie o tym że gdyby nie Bóg to by nas wszystkich nie było, gdyby nie kościół nie żyli byśmy teraz w wolnej Polsce i nie mógłbyś pisać sobie takich głupot publicznie, na prawdę przemyśl swoje zachowanie bo innym może być przez ciebie przykro i przy okazji narażasz też swoje zdrowie bo kurwa katole to nie są jakieś cioty pedały

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...