Skocz do zawartości

Barcelona, ​​allá voy!


Iwabik

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec 2016

Serie B [30-34] :

 

 

[2] Empoli 0:2 Hellas Verona [4]

(M. Parasmo, H. Alves)

 

[4] Hellas Verona 3:1 Catanzaro [21]

(M. Albertazzi, H. Alves, M. Benassi)

 

[12] Brescia 1:2 Hellas Verona [3]

(H. Alves, G. Monachello)

 

[3] Hellas Verona 1:1 Juve Stabia [9]

(M. Benassi)

 

[1] Pescara 1:2 Hellas Verona [3]

(H. Alves, M. Parasmo)

 

 

Podsumowanie: Miesiąc zaczynaliśmy od trudnego meczu z Empoli, wiceliderem, na wyjeździe. Mecz ten całkowicie nam się ułożył, gra była raczej spokojna, a nawet nudna. Kibice zapewne oczekiwali lepszego widowiska. Kolejne dwa mecze to nasze pewne wygrane, chociaż z Brescią było nieco trudniej niż z poprzednikami. W tym meczu trzy punkty zawdzięczamy głównie lepszemu przygotowaniu kondycyjnemu do meczu. Remis z przeciętną Juve Stabią był skutkiem zmęczenia spowodowanego grą co trzy dni. Nie mieliśmy pary, aby coś zdziałać. Ostatni mecz, z liderem, miał nam pokazać na co nas tak naprawdę stać w tym sezonie, a właściwie to już jego końcówce. Jak się okazało, stać nas na sporo. Nawet na walkę o mistrzostwo. Dzięki tej wygranej dystans do lidera zmniejszył się do trzech punktów i jeszcze nic nie jest pewne. Bardzo cieszy mnie dobra forma Alvesa. Portugalczyk idealnie wkomponował się w nasz zespół. W tym miesiącu zdobył aż cztery bramki i wydaje się, że na dobre wywalczy miejsce w pierwszej jedenastce. Do końca sezonu pozostało osiem kolejek, które zapowiadają się emocjonująco.

 

Tabela:

 

DkFtZrQ.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Kwiecień 2016

 

Serie B [35-40] :

 

[3] Hellas Verona 2:1 A.C. Cesena [7]

(M. Parasmo, K. Jogan)

 

[4] AC Siena 2:4 Hellas Verona [2]

(M. Albertazzi, M. Parasmo, K. Jogan x2)

 

[2] Hellas Verona 5:2 US Sassuolo [16]

(M. Albertazzi, A. Barragan, M. Parasmo, E. Hallfreðsson, K. Jogan)

 

[2] Hellas Verona 2:1 Prato [19]

(K. Jogan x2)

 

[22] Trapani 0:2 Hellas Verona [1]

(K. Jogan, M. Parasmo)

 

[1] Hellas Verona 2:2 Pro Vercelli [8]

(M. Albertazzi, E. Hallfreðsson)

 

Podsumowanie: Kwiecień był w naszym wykonaniu fenomenalny. Wygraliśmy prawie wszystkie mecze. Graliśmy cudownie. Praktycznie każdy mecz, bez względu na rywala, wyglądał tam samo - pełna dominacja, spokój i pewność. Zatrzymała nas dopiero drużyna z Vercelli. Skutkiem dobrej gry jest wskoczenie na pozycję lidera Serie B! W świetnej strzeleckiej formie znalazł się Jogan, który jest zdecydowanie największym odkryciem, odkąd jestem w Veronie. Gdy obejmowałem zespół dałem mu kilka szans, ale zawodził, więc wypadł ze składu. Z powodu kontuzji wypadł Monachello, więc postanowiłem dać szansę Joganowi. Za tą szansę odwdzięczył się 7 bramkami. Niestety, Jogan podpisał już kontrakt z innym klubem i u nas będzie grał tylko do czerwca. Zarząd zarządził embargo transferowe w związku z próbami przejęcia klubu.

 

Tabela:

 

csrnzsB.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Maj 2016

Serie B [41-42] :

 

[7] FC Crotone 0:3 Hellas Verona [1]

 

[1] Hellas Verona 1:1 Livorno [9]

 

Podsumowanie: Do ostatnich meczów podchodziliśmy bez ciśnienia, bowiem już wiedzieliśmy, że awansujemy. Mecze poszły nam dobrze i dzięki fenomenalnej formie sprzed miesiąca zdobywamy mistrzostwo Serie B! Pochwał pod moim adresem było mnóstwo za osiągnięcie tego. Od piłkarzy, przez zarząd i legendy klubu aż po Cesare Prandelliego, czyli selekcjonera kadry Włoch. Również poinformowano mnie, że udała się próba przejęcia klubu i moim nowym szefem jest niejaki Sergio Alletti. Poinformował mnie, iż nie planuje na razie rozbudowy obiektów klubowych, gdyż pierwszorzędną sprawą jest teraz spłata pożyczki w wysokości 5,250,000 €. Dzięki niej wyszliśmy z zadłużenia. Od momentu objęcia klubu przeze mnie drużyna była niepokonana. Sezon 2015/16 był w naszym wykonaniu bardzo dobry. (Mówię tylko o okresie, w którym to ja byłem menedżerem.) Postanowiłem nie robić podsumowania kadry, gdyż prowadziłem zespół tylko pół sezonu, więc niektóre oceny mogłyby być niesprawiedliwe.

 

Końcowa tabela:

 

UHys6BM.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Budżet transferowy: 7,310,000 €

Budżet płacowy: 77,400 €

 

 

 

Transfery do klubu:

  1. Lorenzo Vangi | Tudelano => Hellas Verona - WT
  2. Simon Jeleń | Tudelano => Hellas Verona - WT
  3. Laurens De Bock | Celta Vigo => Hellas Verona - 1,200,000 €
  4. Paolo Guzman | Flamengo => Hellas Verona - 950,000 €
  5. Tomas Martinez | River Plate => Hellas Verona - 1,300,000 €
  6. Adrien | Sporting Lizbona => Hellas Verona - 2,200,000 €

O tym, że Vangi i Jeleń u mnie zagrają wiedziałem już w styczniu. O ile Vangi mnie nigdy nie zawodził w Tudelano, to o tyle Jeleń był zawodnikiem, który mógł raz zagrać świetny sezon, a innym razem całkowicie zawalić sprawę. Postanowiłem jednak podjąć to ryzyko i zatrudnić ich obu. Dużo mnie nie kosztują, tym bardziej, że nowy prezes nieco sypnął groszem. Pierwszym poważnym transferem jest belgijski lewy obrońca - De Bock. Przyszedł do nas z Celty Vigo za zaledwie 1,2 mln €. To kwota cztery razy mniejsza niż ta, którą zapłaciła za niego Celta. Raczej dostanie ode mnie role defensywne. Z dwóch kolejnych zawodnika, Paolo Guzmana i Tomasa Martineza, jestem niesamowicie zadowolony. Pierwszy to piłkarz o bardzo dobrych atrybutach. W dodatku bardzo młody. Może być z niego w przyszłości jeden z najlepszych obrońców ligi. Kupiłem go za, moim zdaniem, bardzo mało, bo tylko 950,000 €. Martinez również góruje nad kolegami umiejętnościami i podobnie jak piłkarz z Peru, będzie miał pewne miejsce w jedenastce. Ostatnim sprowadzonym zawodnikiem jest Adrien, czyli były gracz Sportingu. Portugalczyk, nie licząc wypożyczeń, po raz pierwszy zmienia klub. U nas będzie miał pewne miejsce w wyjściowej jedenastce.

 

 

Transfery z klubu:

  1. Knut Olav Rindaroy | Hellas Verona => WT
  2. Gianpietro Zecchin | Hellas Verona => WT
  3. Ferdinando Vitofrancesco | Hellas Verona => WT
  4. Juanito Gomez | Hellas Verona => WT
  5. Francesco Zampano | Hellas Verona => WT
  6. Mirsad Bruncevic | Hellas Verona => WT
  7. Kris Jogan | Hellas Verona => WT
  8. Pablo Caceres | Hellas Verona => WT
  9. Tin Jedvaj | Koniec wypożyczenia
  10. Gaetano Monachello | Koniec wypożyczenia
  11. Marco Benassi | Koniec wypożyczenia
  12. Alberto Grassi | Koniec wypożyczenia
  13. Mirko Parasmo | Koniec wypożyczenia
  14. Michelangelo Albertazzi | Hellas Verona => Juventus - 675,000 €
  15. Harallamb Quaki | Hellas Verona => AO Platanias - 120,000 €

Nie mała rewolucja. Opuściło nas aż 15 zawodników. Najbardziej żałuję tych piłkarzy, którzy byli u nas na wypożyczeniu. Na WT odeszli piłkarze, którzy się nie sprawdzili i prawdopodobnie nie zagraliby ani minuty w kolejnym sezonie. Największym rozczarowaniem mogę nazwać Rindaroy'a. Grał u nas krótko, ale niczym mnie do siebie nie przekonał. Mieliśmy z Juve umowę, na mocy której Albertazzi był naszą współwłasnością. Juve zaoferowało więcej i Włoch będzie grał dla nich. Mimo 6 transferów do klubu kadra jest ogromnie odchudzona.

Odnośnik do komentarza

Transfery do klubu:

  1. Tobias Gotze | WT => Hellas Verona
  2. Fritz Friedrich | WT => Hellas Verona
  3. Jose Luis Herrero | WT => Hellas Verona
  4. Girolamo Coletta | WT => Hellas Verona

Zdecydowałem się na jeszcze kilka transferów. Z wolnego transferu sprowadziłem 4 młodzików. Głównym celem tego było poszerzenie kadry. Bardzo przyzwoici zawodnicy. Na ławkę nadają się idealnie.

 

 

Sparingi:

 

Hellas Verona 0:0 Udinese

 

Prato 3:2 Hellas Verona

 

Hellas Verona 2:0 Treviso

 

Hellas Verona 3:0 Bagnolese

 

Hellas Verona 1:2 Juventus

 

Bellaria 0:3 Hellas Verona

 

Hellas Verona 3:4 AC Milan

Odnośnik do komentarza

Osiągasz bardzo dobre wyniki, jakim grasz ustawieniem?

Przeprowadziłeś bardzo dobre w moim odczuciu transfery i po niewielkich porażkach z Milanem i Juventusem możesz liczyć na kolejny udany sezon.

Jako, że dopiero zacząłem przygodę z FM 13, to możesz mi pomóc w sprawie treningu? Jak wygląda to u ciebie? Czy u zawodników trenujesz też tą indywidualną rolę?

Odnośnik do komentarza

damonir24, gram 4-1-1-3-1. Taktykę stworzyłem sam i do tej pory mnie nie zawiodła. Wygląda to mniej więcej tak. Strategie staram się dobierać do zespołu. Indywidualne role wybieram pod zawodników. Jeżeli chodzi o trening indywidualny to ustawiam go tylko tym zdolniejszym. Cały zespół trenuje ofensywę, a intensywność to bardzo wysoka. Trening meczowy również ustawiam na ofensywę. Mam zaznaczony odpoczynek przed meczem. Wygląda to u mnie tak. Transfery są dobre, ale obawiam się nieco o zgranie. W końcu prawie połowa zawodników z pierwszej jedenastki widzi się po raz pierwszy na oczy. Mecze z Milanem i Juve traktuję z przymrużeniem oka. Oba zespoły grały w rezerwowych składach, choć kilku dobrych zawodników grało.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2016

Serie A [1-2] :

 

[?] Hellas Verona 1:0 Lazio [?]

(H. Alves)

 

[?] Parma 1:1 Hellas Verona [?]

(H. Alves)

 

 

Podsumowanie: Pierwszy mecz od trzech lat w najwyższej klasie rozgrywkowej graliśmy z trudnym rywalem - Rzymskim Lazio. Chociaż rywale mają za sobą dwa słabe sezony, (16. i 10. miejsce) to nie można ich lekceważyć. Nie liczyłem na nic, a zdobyliśmy wszystko. Zagraliśmy wspaniałe zawody i wynik powinien być dużo wyższy. Kolejny mecz również nam wyszedł. Powinniśmy wygrać, bo byliśmy tego dnia zespołem lepszym. Jednak przez moment dekoncentracji w końcówce (86. min) straciliśmy punkty. Na podstawie dwóch meczów można powiedzieć na prawdę nie wiele. Wydaje mi się jednak, że z utrzymaniem problemów nie będzie. Przez całe okienko szukałem napastnika i znalazłem go dopiero ostatniego dnia sierpnia. Niestety, nie wystarczyło czasu i formalności dopięliśmy już po zamknięciu okienka. Nasz nowy gracz przyjdzie do nas pierwszego stycznia 2017 roku. Powiem tylko, że jest zajebisty.

 

Tabela:

 

hGpqLSP.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2016

Serie A [3-6] :

 

[16] Sampdoria 2:1 Hellas Verona [6]

( 5' R. Cabella, 33' M. Icardi - 48' M. Bianchetti )

 

[15] Hellas Verona 0:1 Inter Mediolan [6]

( 87' I. Belfodil )

 

[1] Juventus 0:0 Hellas Verona [17]

( - )

 

[17] Hellas Verona 1:2 Catania [11]

( 48' M. Negro - 15', 56' C. Jean )

 

 

Podsumowanie: Miesiąc katastrofa. Zdobyliśmy zaledwie jeden punkt, w dodatku w meczu, w którym punktów w ogóle się nie spodziewałem. W meczach z Sampdorią i Catanią powinniśmy zdobyć chociaż punkt. Z pierwszym z tych zespołów zagraliśmy dobrze, a z drugim graliśmy piach. Za Inter żalu nie mam, bo to jednak półka wyżej. Najbardziej zaskoczył mnie mecz z Juve. Remis, którego nikt się nie spodziewał. Po tym miesiącu nie mogę się doczepić jedynie do gry obrony, choć w meczu z Catanią zawalili sprawę. Chyba przesadziłem z tym stwierdzeniem, że z utrzymaniem nie będzie problemów. Mimo beznadziejnych wyników nie jesteśmy w strefie spadkowej. Zajmujemy ostatnie bezpieczne miejsce.

 

Tabela:

 

Welwbmw.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Październik 2016

Serie A [7-10] :

 

[5] Bologna 2:1 Hellas Verona [17]

( F. Della Roca, R. Acquafresca - P. Guzman (k.) )

 

[18] Hellas Verona 2:2 Palermo [7]

( S. Jeleń, H. Alves - A. Hernandez, P. Dybala )

 

[14] Atalanta 0:1 Hellas Verona [18]

( P. Guzman (k.) )

 

[17] Hellas Verona 2:3 Pescara [16]

( E. Hallfreðsson, S. Jeleń - M. Djurić, M. Kone, N. B. Arce )

 

 

Podsumowanie: Październik był już nieco lepszy w naszym wykonaniu. Zdobyliśmy cztery punkty na dwanaście możliwych. Pojedynek z Bologną był kontynuacją kiepskiej formy z poprzedniego miesiąca. Nie graliśmy prawie nic. Remis z Palermo przyszedł niespodziewanie. Nikt nie dawał nam cienia szans, a wywalczyliśmy cenny punkt. W kolejnym meczu również zagraliśmy dobrze i co ważne, udało nam się wreszcie wygrać. Nie ma to jak przerwać passę bez zwycięstwa w meczu z odwiecznym rywalem! Po tym spotkaniu wydawało się, że wszystko wraca na właściwe tory. Wróciło na tory nie do końca właściwe, bo choć zagraliśmy dobry mecz z Pescarą, to i tak punktów nie zdobyliśmy. Cieszy mnie, że wreszcie przełamał się Jeleń. Francuz miał na swoim koncie serię siedmiu meczów bez gola! Coraz bardziej nie mogę doczekać się stycznia i naszego nowego napastnika. Może wtedy zaczniemy wygrywać.

 

Tabela:

 

ParCGWB.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Listopad 2016

Serie A [11-14] :

 

[7] AS Roma 1:1 Hellas Verona [17]

( J. Ferrante - M. Bianchetti )

 

[15] Hellas Verona 3:1 Chievo Verona [20]

( P. Guzman, S. Jeleń, A. Barragan - J. Reis )

 

[14] Genoa 3:2 Hellas Verona [13]

( F. Mosto, A. Gilardino x2 - S. Jeleń x2 )

 

[10] Torino 3:2 Hellas Verona [14]

( N. Viola, D. Mancini, K. Glik - A. Barragan, S. Jeleń )

 

 

Coppa Italia [Czwarta runda kwalifikacyjna] :

 

Hellas Verona 0:1 Modena

( M. Ammendola )

 

 

Podsumowanie: Przeciętny miesiąc. Dorobek punktowy identyczny, jak w październiku. Po raz kolejny zremisowaliśmy z dużo lepszym rywalem. Kolejne spotkanie odstawało od reszty, ale jak wiadomo, derby rządzą się własnymi prawami. I tak właśnie po świetnym meczu pokonaliśmy Chievo 3:1. Kolejne dwa ligowe mecze to pechowe porażki 2:3. Zawsze brakowało nam odrobinę szczęścia. Zaskakujące jest to, że im bliżej stycznia, tym lepiej gra Jeleń. Jak nie strzelał w ogóle, to teraz się ładnie rozstrzelał. W pucharze kicha. Odpadliśmy ze słabiutką Modeną. Nawet od rezerwowych wymagałem więcej, tym bardziej, że graliśmy przed własną publiką. Cały czas utrzymujemy minimalną przewagę nad strefą spadkową.

 

Tabela:

 

GbEfKmL.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2016

Serie A [15-17] :

[17] Hellas Verona 1:2 Fiorentina [5]
( T. Martinez - A. Ljaijc, J. Gimenez )

[19] AC Siena 0:0 Hellas Verona [17]

( - )

 

[17] Hellas Verona 1:2 Udinese [16]

( P. Guzman (k.) - O. Trejo, S. Missiroli )

 

 

Podsumowanie: Kolejny beznadziejny miesiąc. Punkt zdobyliśmy jedynie z beznadziejną Sieną. Fiorentina była od nas lepsza. Ostatni mecz w roku zagraliśmy źle. Nie stworzyliśmy nic, a popełniliśmy mnóstwo głupich błędów. Po raz pierwszy zawitaliśmy w strefie spadkowej. Na całe szczęście wraz z pierwszym dniem stycznia przybędzie do nas zawodnik, który na pewno pomoże nam się odbić od dna.

 

Tabela:

 

bAzNcGA.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Styczeń 2017

Transfery do klubu:

  1. Pepe Rodriguez | Espanyol => Hellas Verona - 6,500,000 € ( 4,000,000 € )

Oto napastnik, na którego czekałem cztery miesiące. Świetne atrybuty. Poprowadzi ten klub do sukcesu. Kupiłem go zaledwie za 6,5 mln €, z czego 4 mln € jest rozłożone na 48 msc. Od razu wskakuje do pierwszej jedenastki.

 

 

Serie A [18-x] :

 

[3] Napoli 1:1 Hellas Verona [18]

( S. Pouplin (s.) - P. Rodriguez )

 

[18] Hellas Verona 0:0 AC Milan [16]

( M. Balotelli )

 

[11] Lazio 3:1 Hellas Verona [18]

( A. Candreva, F. Quagliarella, B. Perea - Adrien )

 

[18] Hellas Verona 2:3 Parma [3]

( Adrien, H. Alves - Hernan, M. Ishak x2 )

 

 

Podsumowanie: Styczeń był tragiczny. Zaledwie jeden punkt. W sumie to trudno się dziwić. Przez cały miesiąc graliśmy z czołówką lub zespołami o klasę czy dwie lepszymi. Nie graliśmy źle, byliśmy po prostu słabsi. Graliśmy tak, jak mogliśmy. Zagraliśmy jeden zły mecz, z Lazio. Powinniśmy zdobyć punkt. Również na jeden punkt liczyłem w meczu z kiepsko spisującym się Milanem, ale utytułowany rywal nas wypunktował. Sytuacja w tabeli nie ciekawa.

 

Tabela:

 

IBvtPYS.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Luty 2017

Serie A [22-26] :

[18] Hellas Verona 3:1 Sampdoria [5]
( P. Rodriguez, T. Martinez x2 - R. Cabella )

[3] Inter Mediolan 0:2 Hellas Verona [17]
( H. Alves, E. Hallfreðsson )

 

[16] Hellas Verona 2:0 Juventus [1]

( T. Martinez, P. Rodriguez )

 

[11] Catania 0:6 Hellas Verona [15]

( P. Rodriguez x5, E. Hallfreðsson )

 

[14] Hellas Verona 2:1 Bologna [5]

( P. Rodriguez x2 - R. Acquafresca )

 

Podsumowanie: Luty był kolejnym miesiące obfitującym w starcia z bardzo trudnymi przeciwnikami. Graliśmy odpowiednio z piątą, trzecią, pierwszą, jedenastą i ponownie piątą drużyną ligi. W meczach z Sampdorią i Interem po raz pierwszy w sezonie zobaczyłem drużynę, którą kibice chcą oglądać. Graliśmy agresywnie, nie odpuszczaliśmy żadnej piłki. Pressing w naszym wykonaniu wyglądał bardzo dobrze. Rywale nie potrafili rozegrać piłki na naszej połowie. Mecz z Sampdorią zakończył trwającą od dziesięciu spotkań serię bez zwycięstwa. Mecz z Juventusem był czymś wyjątkowym. Nikt nie dawał nam cienie szans. Pokazaliśmy jednak zęby i zdobywamy kolejny już komplet puniktów. Fenomenalna seria trwa nadal! Mecz z Catanią był najlepszym, jaki ta drużyna zagrała, mając mnie za szkoleniowca. Wystarczy wspomnieć, że Rodriguez zdobył pięć (!) bramek! Co za zawodnik! Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Takiej jakości z przodu nam brakowało. Z meczu na mecz poprawia się też w naszym wykonaniu pressing. Mnóstwo bramek padło po złych podaniach rywali, spowodowanych właśnie pressingiem. Ostatni mecz potwierdził to, co już napisałem. Gdyby ktoś przed meczem z Sampdorią powiedział, że w tym miesiącu wygramy wszystko i zdobędziemy tyle punktów, ile uzbieraliśmy w sześć miesięcy, to bym go wyśmiał. A jednak! Tym miesiącem podwoiliśmy dorobek punktowy. I to z jakimi rywalami! Nie mam tak właściwie pojęcia, co się w tym miesiącu wydarzyło, ale cokolwiek to było - lubię to!

 

Tabela:

 

01IsI6Q.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Marzec 2017

Serie A [27-30] :

 

[7] Palermo 4:2 Hellas Verona [14]

( J. Sala, G. Sansone, M. Parolo, J. Rossini - P. Guzman, E. Hallfreðsson, S. Calvano )

 

[14] Hellas Verona 2:0 Atalanta [18]

( P. Rodriguez, H. Alves )

 

[15] Pescara 3:3 Hellas Verona [13]

( A. Mazzarani, M. Djuric, M. Kone - P. Rodriguez x2, T. Martinez )

 

[14] Hellas Verona 6:1 AS Roma [8]

( P. Rodriguez x5, E. Hallfreðsson - D. De Rossi )

 

 

Podsumowanie: Kolejny świetny miesiąc. Zaczęliśmy jednak od kiepskiego występu. W ogóle nie potrafiliśmy postawić się Palermo. Rozjebywali nas jak chcieli. Czerwona karta Calvano pod koniec pierwszej połowy tylko pogorszyła sprawę. Potem było już bardzo dobrze. Pewnie pokonaliśmy Atalantę. Mecz był spokojny, bez większych emocji. Kolejne zwycięstwo uciekło nam w 92. minucie. Wtedy to strzelił nam Kone. Ostatni mecz był fenomenalny. Rozbiliśmy Rome aż 6:1. Ponownie pięć bramek zdobył Rodriguez! CO ZA BESTIA! W 13 meczach Serie A zdobył aż 18 bramek!! Zajmuje już trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców. O spadek chyba nie musimy się już martwić. Na osiem kolejek przed końcem mamy piętnaście punktów przewagi. Szykuje się spokojny koniec sezonu.

 

Tabela:

 

ilhQ04a.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Czary, to jest newgen, więc w grze jest niedługo. Oto jego statystyko kariery.

 

 

***********

Kwiecień 2017

Serie A [31-35] :

 

[19] Chievo Verona 2:4 Hellas Verona [12]

( Nene, A. Lazzari - P. Rodriguez, H. Alves x3 )

 

[12] Hellas Verona 2:2 Genoa [13]

( E. Hallfreðsson, P. Guzman - A. Gilardino, A. Salifu )

 

[8] AC Milan 0:1 Hellas Verona [12]

( P. Rodriguez )

 

[10] Hellas Verona 2:0 Torino [15]

( E. Hallfreðsson, S. Jeleń )

 

[8] Fiorentina 3:1 Hellas Verona [10]

( K. Babacar x3, P. Rodriguez )

 

 

Podsumowanie: Początek miesiąca był dla kibica Hellas Verona momentem szczęśliwym. Druga w tym sezonie wygrana na odwiecznym rywalem. Zespół grał bardzo dobrze i w pełni na to zasłużyliśmy. Kolejny mecz był popisem nieskuteczności w naszym wykonaniu. Remis nie sprawiedliwy i wywalczony przez rywali dopiero w 92. minucie. Dwa kolejne mecze w pełni udane. Zwłaszcza cieszy mnie wygrana z Milanem. Ulegliśmy dopiero Fiorentinie. Sam mecz był w naszym wykonaniu dość kiepski. Nie walczymy już o nic. Utrzymanie mamy pewne. Wystarczy dograć do końca sezonu.

 

 

Xdilcx3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...