Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Mitnick testosterol zbędny, tabletki, które nie dają nic :) Mogłeś zmieszać nitro z mono, bo nitro to w sumie przede wszystkim jabłczan, więc zrobiłbyś miks :) Pozdro

tak też czytałem ale cena bodaj 12zł za 60 tabsów mnie przekonała, zobaczymy czy to COKOLWIEK da poza placebo,

z opinii jakie czytałem o tym to dało się odczuć że ci którzy trzymali michę, połączyli ten sterol z kretą to jakies tam efekty mieli (pytanie czy od odżywki, diety czy chujwieczego?),

najbardziej i tak zależy mi na masie teraz,

 

uuuuhuhuhuh po siłowni 2 piersi z kurczaka, papryka, ser i to wszystko przerobione na 5 tortilli :D lubie to! :D

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/fa-vitarade-el-2kg-vitargo-najlepsze-wegowodany-i3542089975.html

 

Podobno to jest zajebiste. Mam ziomka, który jest wielki i nie trzyma żadnej diety - jedzie tylko na odżywkach i... prohormonach od czasu do czasu :D). No ale abstynent chodzący na siłkę od 16 roku życia.

Trochę drogi ten cukier.

 

Zauważyłem ze znajomymi, że Radio Plus to radio którego słuchają osoby które mówią "za komuny było lepiej". Narazie ta teza sprawdza się w bynajmniej 75% przypadków.

bynajmniej

 

UACElQc.png

Odnośnik do komentarza

Siedze sobie w mieszkaniu przy kompie i nagle dzwoni dzwonek do drzwi. Kto u licha - mysle! Otwieram i patrze a tam locha 6/10 z fundacji WWF Pytam sie jej o co chodzi a ta mi zaczyna nawijac o Rysiach Ze zyje ich coraz mniej, ze zaraz zdechna i czy mnie to obchodzi No to ja, ze oczywiscie i do niej zeby weszła, bo tak w progu to nawet Rysie nie stoja Wyłapała suchara i troche sie zasmiała no i weszła do salonu. Zaczęła komplementować moje mieszkanie, że sloneczne, że widac ze mam gust Potem mowi ze mam fajnych sasiadów, ze warto ich zapoznac i przede wszystkim mam fajne sąsiadki Aha! Zrozumialem o co szmacie chodzi i podjąłem wyzwanie. Pogadałem troche i dalem jej kontynuowac o tych jeebanych rysiach, zeby sie dziewcze wygadało. No to mowi mowi ze maja jakis rezerwat ze szukają wsparcia finansowego i czy 30 zł m/c to kwota obciążająca moj budzet domowy. Oczywiscie - pomyslalem! Ale zagrałem wazniaka i powiedzialem - nie skąd, moge sobie na to pozwolic! Pokazuje mi jakies pisemka,a ja czy chce herbaty albo kawy. Ona ze chce no to jej robie a ta sie produkuje o wplatach na konto. To ja do niej mowie, wiesz ja nie wiem czy mam dobre konto do takich przelewów wiec moze po prostu otworze przeglądarke, wejdziemy na moje konto i to oceni. Ona, że tak sie nie powinno ale po namowach zgodziła się Siadamy na kanapie obok siebie i moj zgrywusek już poczuł, że moze dzisiaj troche popracuje Wchodze na moje konto, wpisuje PIN i jej wielkim oczom ukazała się kwota, która z pewnościa zaimponowałaby niejednemu z was! Nacisnąłem NOWY PRZELEW i mowie zeby podała konto na Rysie Wpisałem sume 1000 zł i nazwe "Dla Rysi" Wyraznie zagubiona zarumieniła sie i zaczęła pospiesznie szukac papierów. Podała mi konto , cyk cyk i OK - w chwile jej nieuwagi kliknąłem "zatwierdź później" ! Widzialem, że jest juz moja wiec przystąpiłem do ataku. Polozylem jej ręke na udzie, spojrzałem w oczy i ona juz wiedziała co zaraz sie stanie. Wpiła mi sie w usta i zaczela lewą ręka masowac zgrywuska. Zlapalem ją za cyce i zerwałem ubrania. Wszystko poszło szybko, po kilku sekundach stalem nad nia z moje jaja uderzały jej brode! Widzialem przerazenie w jeje oczach ale i pasje, widac ze po ratowaniu rysi jest to jej ulubione zajecie ! Czulem ze juz zaraz dojde wiec odwrocilem ja tylem i zaczalem jeebac jak zwierze. Jęczała jak ubijana swinia i widac bylo ze suka jest w niebie! Potem ja odwrocilem, chwile jeszcze poruchałem i skoncyzlem jej na pysku Wstala i poszla sie umyc, ubrała, podziekowała za wsparcie i wyszła. Idelana dziewczyna, pomyslalem i wszedlem na konto by anulowac przelew

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...