Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

 

Giovinco na 2:1 dla Juventusu w jakieś 90 sekund po wejściu.

Buahahaha, jaka czerwona dla Mexesa :rotfl:

Po kabarecie sędziego przyszedł czas na kabaret defensywny - koszmarne zachowanie obrony Milanu i 3:1 dla Juventusu po strzale Chielliniego.

przeciez nie dostal czerwoną tylko druga zolta, o chuj ci znowu chodzi?

 

Zapomniałem, to mecz Juventusu - tu wylecenie za drugą żółtą po otrzymaniu jednej żółtej jest normalnością :rotfl:

Kto widział mecz, ten wie, co mam na myśli. Kiedyś na MŚ gość grał dalej po otrzymaniu dwóch żółtych, tu wyleciał po jednej żółtej.

Muntari na 3:2

Sprawiedliwy wynik, zobaczymy, czy się utrzyma do końca.

Odnośnik do komentarza

 

 

Giovinco na 2:1 dla Juventusu w jakieś 90 sekund po wejściu.

Buahahaha, jaka czerwona dla Mexesa :rotfl:

Po kabarecie sędziego przyszedł czas na kabaret defensywny - koszmarne zachowanie obrony Milanu i 3:1 dla Juventusu po strzale Chielliniego.

przeciez nie dostal czerwoną tylko druga zolta, o chuj ci znowu chodzi?

 

Zapomniałem, to mecz Juventusu - tu wylecenie za drugą żółtą po otrzymaniu jednej żółtej jest normalnością :rotfl:

Kto widział mecz, ten wie, co mam na myśli. Kiedyś na MŚ gość grał dalej po otrzymaniu dwóch żółtych, tu wyleciał po jednej żółtej.

Muntari na 3:2

Sprawiedliwy wynik, zobaczymy, czy się utrzyma do końca.

 

jedne livescory piszą, że Mexes dostał pierwszą żółtą w 69 minucie, inne nic o tym nie wspominają :-k jeśli rzeczywiście tej pierwszej kartki nie było to zwracam honor i przepraszam, myślałem, że kwestionujesz zasadność drugiej żółtej.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Giovinco na 2:1 dla Juventusu w jakieś 90 sekund po wejściu.

Buahahaha, jaka czerwona dla Mexesa :rotfl:

Po kabarecie sędziego przyszedł czas na kabaret defensywny - koszmarne zachowanie obrony Milanu i 3:1 dla Juventusu po strzale Chielliniego.

przeciez nie dostal czerwoną tylko druga zolta, o chuj ci znowu chodzi?

 

Zapomniałem, to mecz Juventusu - tu wylecenie za drugą żółtą po otrzymaniu jednej żółtej jest normalnością :rotfl:

Kto widział mecz, ten wie, co mam na myśli. Kiedyś na MŚ gość grał dalej po otrzymaniu dwóch żółtych, tu wyleciał po jednej żółtej.

Muntari na 3:2

Sprawiedliwy wynik, zobaczymy, czy się utrzyma do końca.

 

jedne livescory piszą, że Mexes dostał pierwszą żółtą w 69 minucie, inne nic o tym nie wspominają :-k jeśli rzeczywiście tej pierwszej kartki nie było to zwracam honor i przepraszam, myślałem, że kwestionujesz zasadność drugiej żółtej.

 

Mexes powinien dostać czerwo za uderzenie w twarz Chielliniego w polu karnym - sędzia się pomylił, bo nie dał żadnej kartki, ale pomylił się też poźniej dając czerwo po faulu na Giovinco. Ale oczywiście taka KARMA :) można powiedzieć, że Juventus był wtedy poszkodowany, a kara Milanu została odłożona w czasie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...