Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

No Gacek to dramat od paru lat, nie wiem jak można mieć tyle cierpliwości do niego.
Ja bardzo żałuję że Janusz się kisi w Czewie na ławie. Wolański w Kielcach też nie wygryzie Lipińskiego, zresztą to chyba nie ten poziom jeszcze.
Jeszcze apropos Belgów - zawsze bardzo lubię ich oglądać, poukładana, porządna, ładna dla oka siatkówka, wykorzystują maksimum swojego potencjału. I zupełnie się nie zgadzam z Drzyzgą, który bardzo lekceważąco do nich podchodził, mówiąc że byliby "gdzieś w środku tabeli" w Pluslidze. Gdyby w Pluslidze pojawili się porządni trenerzy, tacy jak powiedzmy Heynen czy inni belgijscy (obecnie nie ma żadnego dobrego trenera w lidze, sorry ale Panas czy inny Bednaruk to nie to) to moglibyśmy naprawdę podjąć walkę z najlepszymi klubami, tego bardzo brakuje. Ale to temat na dyskusję przy innej okazji :)
Dlatego w kontekście trenera reprezentacji (dużo ludzi zapomina że Antiga będzie tylko maskotką Blaina) śmieszy mnie że mnóstwo ludzi mówi "Blain? Przeciętny trener, nie lepiej było dać szansę Stelmachowi/Świderskiemu/Gruszce (?:D)

Odnośnik do komentarza

Ja tam uważam, że Bednaruk ma potencjał i chętnie bym go widział w Jastrzębiu. :D A Panas się dla mnie skompromitował tymi gadkami o obcokrajowcach.

Dla Bednaruka wieczny props za to, że daje grać Szalpukowi. Ale nie jestem przekonany do Bednaruka do końca, chociaż rzeczywiście można powiedzieć że ma potencjał. A Panas szybko zmienił front, w zeszłym roku mówił że obcokrajowcy lepsi bo są tani... :D

Odnośnik do komentarza

3:58 do końca meczu i Hartnell PPG :jupi:


Pierwszy punkt Hartnella w dotychczasowym sezonie, tak w ogóle.


52,3 do końca, Canes wycofują goalie i J. Staal doprowadza do remisu...


Koniec, dogrywka :/


Malhotra GWG po typowym dla Philly oddaniu krążka w tercji neutralnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli w każdym meczu Barcelony każde zetknięcie ciała rywala z ciałem gracza Barcy = faul, to ja się nie dziwię Busquetsowi, że wymusza groteskowo faule. Siła przyzwyczajenia, w końcu zawsze gwiżdżą.

Nawet jak jest spalony Alexisa, to sędzia nie daje wolnego Milanowi, tylko Barcelonie gwiżdżąc jakiś wyimaginowany faul sprzed chwili.

Tak jakby Barcelonie - w dobrej czy złej formie - w czymkolwiek trzeba by było pomagać w starciu z takim Milanem. Przecież tu się zanosi na taki gwałt, że mecz powinien lecieć po 23 z oznaczeniem "tylko dla widzów dorosłych".


LOL

Realizator trzy razy pokazuje teatralny upadek Neymara bez żadnego powodu, a komentatorzy raz za razem podkreślają, jakie to spóźnione powtórki i jak to uzasadniony był to karny. Przecież tak odgwizdana jedenastka obraża nawet bardziej Barcelonę niż Milan. Takie jedenastki się gwiżdże aktorom w starciu z profesjonalistami, by wyrównać szanse.

Przeciwko takim karnym się nic nie da zrobić. Tak jakby tej Barcelonie było potrzebne AŻ TAKIE wsparcie.

Odnośnik do komentarza

LOL

Najgorsza defensywa Milanu od ~15 lat, najsłabszy zespół Milanu od ~30 lat, a Barcelona prowadzi u siebie po karnym z kapelusza i golu po spalonym. :rotfl:

Ciekawe, czym się kierują ignoranci, którzy te posty minusują, gdy łatwo wejść w google i na własne oczy zobaczyć te wszystkie błędy arbitra? :lol:

Odnośnik do komentarza

Przecież tak odgwizdana jedenastka obraża nawet bardziej Barcelonę niż Milan. Takie jedenastki się gwiżdże aktorom w starciu z profesjonalistami, by wyrównać szanse.

Przeciwko takim karnym się nic nie da zrobić. Tak jakby tej Barcelonie było potrzebne AŻ TAKIE wsparcie.

 

Balotelli, der Hoorn, Eriksson. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście De Boer miał klasę przyznać, że Milanowi się w tym meczu i tak karny należał.

Ale wróć, on oglądał mecz, a Ty jak zawsze nie wiesz, o czym mówisz. :lol:


http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_images/2013/11/06/Neymar.gif

Neymarku mały, pokaż gdzie cię ten zły człowiek dotknął?


Looooooooool

Cały twitter toczy bekę z Neymara, sędziego i wałków pod Barcelonę w tym meczu, a komentator zaczyna drugą połowę od hasła, że tylko pech powoduje, że Milan nie jest tak daleko od Barcelony pod względem wyniku. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...