Skocz do zawartości

Madridista!


Vanlid

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: Football Manager 2013(13.3.0)

Baza danych: średnia

Wybrane ligi: Hiszpania(2), Anglia, Brazylia, Francja, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Turcja, Włochy(1)

Uaktualnienie: FM 2013 Revolution Update 0.9

Zasady: własne

Klub: Real Madryt

 

 

 

Transfery:

 

 

Kupieni:

 

Kyriakos Papadopoulos(17.5 mln) z Schalke

Nicolas Otamendi(18 mln) z FC Porto

Samet Curri(wolny transfer, do zespołu U-19)

Robert Pires(wolny transfer, do Castilli)

Paul Quaye(wypożyczenie z Espanyolu, do zespołu U-19)

Rafael Copetti(wolny transfer, do Castilli)

 

 

 

 

Sprzedani:

 

Pepe(25.5 mln) do Arsenalu

Ivan Gonzalez(wypożyczenie) do Eibar

 

 

 

 

Sparingi:

vs. Estudiantes 1:1(Otamendi)

vs. Arsenal 1:1(Ronaldo)

vs. Hearts 2:1(Morata, Benzema)

vs. Dundee 3:1(Morata 2, Ronaldo)

vs. Aberdeen 2:2(Di Maria, Carvajal)

vs. Anderlecht 4:1(Benzema, Modrić, Ronaldo 2)

 

 

Okres przygotowawczy minął bardzo szybko i jestem w miarę zadowolony z wyników. Nie chciałem jakiś super wielkich meczy, ale oczekiwałem zaangażowania i walczenia o każdy metr boiska. Dwa pierwsze mecze to raczej trening kondycji i dwa remisy, choć po bardzo dobrej grze. Następnie wyjazd do Szkocji i dwie wygrane i remis. Na koniec na Santiago Bernabeu pokonaliśmy znacznie słabszy od nas w tamtym meczu Anderlecht.

 

Wiem, wiem. Klub może za mocarny, ale chcę pokazać Wam moje trudy w celu zdeklasowaniu Barcelony i zepchnięcia ich z tronu. Bo nic nie wciąga tak jak gra ulubionym klubem! W 12 tak mało brakowało... Brakło dwóch punktów, ale wtedy w finale Ligi Mistrzów rozbiłem Chelsea 4:0.

 

Kontuzjowani są Khedira(3 tygodnie), Isco(11 dni) i Angel Di Maria(3 tygodnie). Do szerokiej kadry włączyłem więc Jose Rodrigueza, Omara i Borję.

BTW. "Patriotyczna podróż" będzie kontynuowana!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@ugh - Dla mnie po prostu Realem gra się najlepiej ;P

@Jacelinho - To samo co wyżej. Mi się najlepiej gra Realem.

@tomba - Kiedy wcześniej grałem Realem w 13 to przegrałem między innymi z Almerią 0:1 i Getafe 0:2. Dzięki!

@Marvin - Dążę do rozwalenia Barcelony.

 

 

 

 

Casillas - Coentrao Otamendi Varane Carvajal - Xabi Casemiro(55' Jose Rodriguez ) - Bale(55' Benzema) Modrić(45' Jese) Ronaldo - Morata

 

 

 

Athletic grał u siebie, na stadionie w Bilbao i chciał zdziałać dużo, ale ja wiedziałem, że moi piłkarze nie odpuszczą inauguracji i po prostu pokonają rywali.

Mój plan dobrze się układał, bo nim kibice dobrze rozsiedli się na stadionie to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Varane umieścił piłkę głową w siatce, 1:0! W 54 minucie Gareth Bale dobrze dośrodkował z okolić linii środkowej i gola strzelił ...ponownie Varane, 2:0! Potężna główka świeżo upieczonego reprezentanta Francji! W 75 minucie rezerwowy Jese dobrze urwał się rywalowi i podał w tempo do Karima Benzemy, który zrobił ze stoperami przeciwników co chciał i mocno strzelił na 3:0!

Koniec, wymarzona inauguracja na San Mames w Bilbao!

 

 

San Mames, Bilbao

Athletic Bilbao - Real Madryt 0:3

Gole: Varane 1', 54', Benzema 75'

 

 

Odnośnik do komentarza

@lew77 - Lewandowskiego chciałem ściągnąć. Był nawet na liście transferowej na własne życzenie, lecz nasz budżet transferowy wynosi całe 0 funtów :(

@Galizeris - Jak Florek sypnie kasą to może, może kogoś kupię do Castilli na razie! Pewnie sypnie gdzieś w grudniu jak zwykle. Ach, ten Florek.

Odnośnik do komentarza

Casillas - Marcelo Varane Ramos(58' Papadopoulos) Carvajal - Xabi(58' Casemiro) Illarramendi(45' Omar) - Bale Modrić Ronaldo - Benzema

 

 

 

Mecz z Valencią miał być o wiele trudniejszy niż starcie w Bilbao i ja oraz moi podopieczni o tym wiedzieli, ale by zdobyć mistrzostwo nie możemy się bać przeciwników walczących o ostatni stopień podium!

W 15 minucie Varane podał do Alonso, który posłał znakomitą piłkę do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk popędził na bramkę, minął dwóch rywali i uderzył w samo okienko, 1:0! Przepiękny gol Cristiano! Trzy minuty później Alonso dośrodkował z rożnego do Ramosa, który został kopnięty przez rywala i sędzia wskazał na rzut karny! Karnego wykorzystał Ronaldo, strzelając pewnie, mocno w dolną część bramki, 2:0! W 44 minucie Gareth Bale podał do Ronaldo, który zszedł ze skrzydła do środka, ponownie demolując obronę Valenci i uderzył mocno na 3:0! Trzeci gol Ronaldo, wow! W 73 minucie Casemiro podał idealnie do Ronaldo na skrzydło, Cris znów zszedł do środka mijając Canalesa i strzelił w samo okienko! 4:0, GENIALNY mecz Cristiano Ronaldo! Brawo dla Portugalczyka! Cztery gole w jednym meczu. Długo po zakończeniu spotkania nasi kibice skandowali jeszcze nazwisko bohatera dzisiejszego spotkania i wspominali jego piękne gole! A Carvajal gra tak, że nie pozostawia mi złudzeń, że Arbeloa na razie raczej posiedzi na ławie.

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Valencia 4:0

Gole: Ronaldo 15', 18', 44', 73'

 

 

Odnośnik do komentarza

Wylosowano już grupy Ligi Mistrzów. Gramy w GRUPIE A z: Napoli, Benficą i Celtikiem(który wyeliminował Legię). Cieszę się, że moi podopieczni spotkają na swojej drodze ponownie Higuaina i Callejona. Także Coentrao i Di Maria zagrają ze swoim byłym klubem - Benficą.

Inne ciekawe grupy to E(Porto, CSKA, Ajax, Galatasaray), G(Bayern, Szachtar, PSG, Sociedad) i H(Man Utd, Juventus, OM, Slovan).

 

W ostatnim dniu okienka byliśmy bliscy sprowadzenia Lewandowskiego, lecz coś nam znów nie wypaliło w finansach. Pewnie chodziło o jakieś grosze :(

 

Odnośnik do komentarza

Diego Lopez - Marcelo(58' Jese) Papadopoulos(45' Ramos) Otamendi Arbeloa - Casemiro Illarramendi(45' Xabi) - Bale Modrić Ronaldo - Benzema

 

 

 

Mecz z Espanyolem na wyjeździe miał być dla nas lekki, łatwy i przyjemny, ale mogliśmy się zdzwić. W 19 minucie Sergio Garcia dostał doskonałe podanie na wolne pole i z łatwością pokonał Diego Lopeza, 0:1... W 44 minucie Arbeloa skosił równo z trawą rywala, ale na nasze szczęście karnego egzekwowanego przez Pizziego obronił Diego Lopez. Może i dominowaliśmy, ale nasza gra się ni kleiła i słabiutko grał Karim Benzema. Jese też prochu nie wymyslił... Przegrywamy! Espanyol pokonuje nas 1:0, a Diego Lopez okazał się najgorszy na boisku. Za dwa tygodnie gramy z Betisem i zagra raczej Iker. Blado też wypadli Benzema i Arbeloa, a Morata może się nie wykurować na Betis. Jeszcze przez 10 dni będzie leczył kontuzje, ale całe szczęście, że wracają Khedira, Isco(♥) i Angel Di Maria. Powinno być lepiej!

 

 

 

El Prat

Espanyol - Real Madryt 1:0

Gole: Sergio Garcia 19'

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Casillas - Coentrao(54' Marcelo) Otamendi Varane Carvajal - Casemiro Khedira(45; Xabi) - Bale Modrić(54' Illarramendi) Jese - Benzema

 

 

 

W meczu z Betisem musieliśmy wygrać by zmazać porażkę z El Prat. Od pierwszych minut postawiłem na Khedirę, Isco jest jeszcze nie w pełni sił, a jeszcze gorszą kondycję ma Di Maria. Hiszpan usiadł na ławce, a Angel wylądował na trybunach.

Już w 2 minucie dobre wycofanie do Khediry i GOL! Sami strzela gola od razu po powrocie z konutzjii, bramka z daleka, mocny strzał, miodzio! W 24 minucie Verdu ustawia piłkę, rzut wolny. Fantastyczny, mocny strzał i jest 1:1. W 53 minucie nerwy puszczają Casemiro, który dostaje drugą żółtą kartkę! W 65 minucie Bale ukręcił obrońcami Betisu i dośrodkował do Karima Benzemy, który tylko lekko dostawił nogę, 2:1! Gol w stylu kung-fu można by powiedzieć! Ładnie dostawił nogę Karim! Wygrywamy.

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Betis 2:1

Gole: Khedira 2, Benzema 65' - Verdu 24'

Odnośnik do komentarza

Kurde, nie idzie mi przekonać Raula na powrót :c

 

 

Casillas - Marcelo Papadopoulos Ramos Carvajal - Xabi Casemiro(60' Arbeloa) - Di Maria(45' Borja) Isco(60' Modrić) Ronaldo - Morata

 

 

 

 

Zmagania w elitarnej Lidze Mistrzów zaczynamy z Benficą, która ma naprawdę ciekawych graczy. Angel i Isco w końcu w pierwszym składzie!

W 59 minucie Casemiro podał do Cristiano, który ograł Siqueirę i dośrodkował na Alvaro Moratę. Hiszpan zagrał głową do Borji, który strzelił lekko, myląc Artura, 1:0!

W 68 minucie Alonso zagrał długą piłkę do Modricia. Chrowat minął Amorima i posłał piłkę za Garaya do Moraty. Młodziak strzelił mocno w dolną część bramki, 2:0!

Już minutę później Papadopoulos zagrał długą piłkę do Borji, który od razu fantastycznie przerzucił na drugie skrzydło do Ronaldo, który minął dwóch obrońców i pokonał bramkarza rywali z wielką łatwością, 3:0! W 78 minucie piękna akcja moich podpiecznych. Papadopulos wycofał z pola karnego do Alonso. Hiszpan podał do reprezentanta Grecji, który przerzucił lekko do Modricia. Luka podał do znajdującego się najbliżej Borji, który dośrodkował prosto na nogę Moraty! Koniec. Pokonujemy Benficę aż 4:0. Graczem meczu Ronaldo. Morata i Borja też zagrali fantastycznie, co cieszy, bo jak ktoś ze skrzydeł dozna urazu to mogę śmiało z Castilli wyciągać Borję!

 

 

 

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Benfica 4:0

Gole: Borja 59', Morata 68' i 78', Ronaldo 69'

 

Odnośnik do komentarza

Diego Lopez - Coentrao Otamendi Varane Arbeloa - Illarramendi Khedira(45' Papadopoulos) - Bale Isco(60' Morata) Ronaldo - Benzema(45' Jese)

 

 

 

 

Celtę mieliśmy oczywiście wysoko pokonać. Nikt nie obawiał się takiego klubu, lecz przed meczem z nami byli na 4 miejscu w tabeli, co dziwi. W 37 minucie Alvaro Arbeloa za faul obejrzał drugi żółty kartonik! W 39 minucie Otamendi został sfaulowany w polu karnym przy rożnym. Karnego wykorzystał Cristiano Ronaldo. Można powiedzieć - nareszcie! Nasza gra wcześniej niezbyt się kleiła.

W 44 minucie Isco minął dwóch rywali przed polem karnym i podał doskonale do Ronaldo, który oczywiście zszedł ze skrzydła do środka, 2:0! W 47 minucie obrońca Celty źle podawał do bramkarza i Isco huknął z pierwszej piłki, 3:0! Już dwie minuty później kolejnego gola strzelił Gareth Bale. Walijczyk wykorzystał dobre dośrodkowanie Varane'a, który popisał się ofensywnym wejściem. W 79 minucie Alex Lopez wykorzystał błąd naszej obrony, a w 84 David Rodriguez wykorzystał doskonałe podanie Rafinhy. Wygrywamy 4:2!

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Celta 4:0

Gole: Ronaldo 39', 44', Isco 47', Bale 49' - Alex Lopez 79', David Rodriguez 84'

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...