Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Szczurek, lepiej usuń te zdjęcie, bo Pucek rzeczywiście napisze do Inspektora Danych Osobowych...

oj, że ktoś mu domalował wąsy to od razu GIODO straszyć...

Raczej nie, nigdy nie widziałem, żeby jakakolwiek usługa na to pozwalała.

no to dziwne, bo ja mogę się zalogować jako szczureklbn i ingentingpl ;]
Odnośnik do komentarza

 

KURWA żyje

Niezly czas jak na zero treningu biegowego wczesniej, chociaz regularna pilka i naturalne usportowienie na pewno Ci pomogly.

 

z naturalnym usportowieniem to spokojnie... :D pewnie gdyby nie hektolitry alkoholu które wlewam w swoje ciało byłoby lepiej.

 

ale ja mam pytanie w takim razie: jak ludzie biegają kilometr w okolicach 4:15 ? ile trzeba trenować i jak bardzo grzecznie żyć ?

Odnośnik do komentarza

 

 

KURWA żyje

Niezly czas jak na zero treningu biegowego wczesniej, chociaz regularna pilka i naturalne usportowienie na pewno Ci pomogly.

 

z naturalnym usportowieniem to spokojnie... :D pewnie gdyby nie hektolitry alkoholu które wlewam w swoje ciało byłoby lepiej.

 

ale ja mam pytanie w takim razie: jak ludzie biegają kilometr w okolicach 4:15 ? ile trzeba trenować i jak bardzo grzecznie żyć ?

 

To zalezy w jaki dystans celujesz. Ja w miare regularnie biegam od polowy czerwca (ok. 15 km tygodniowo), w miare regularnie pije alko i daje rade juz nawet piatke trzasnac takim tempem, aczkolwiek z duzym wysilkiem.

 

W Twojej dysze fajne jest to, ze tempo masz w miare rowne i ze byles w stanie spokojnie dlugi finisz trzasnac w koncowce.

Odnośnik do komentarza

kupiłem se te gry z Humble Bundle za 5.81$ (minimalna wartość) #YOLO

 

 

Wybrałem taką samą opcję. Może w końcu nauczę się grać w CK, a dziewiczą sesję spisałbym w jakimś małym AArze ;). Kusi mnie zrealizowanie XIX wiecznych idei chorwackich, serbskich i słoweńskich myślicieli, aby stworzyć wielkie państwo Słowian południowych. Tylko żeby jeszcze czas na to mieć ;)

Odnośnik do komentarza

 

kupiłem se te gry z Humble Bundle za 5.81$ (minimalna wartość) #YOLO

ja wziąłem w opcji za 1$ (w ogóle Humble :wub: ) i spróbuję się w końcu przekonać do EU III :-k

 

ale się dałem zrobić w chuja :doh!: EU: Complete to EUIII tylko z dwoma pierwszymi dodatkami. myślałem, że Complete oznacza wszystko, ale widocznie nie znam angielskiego. :roll:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...