Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kurwa nie ogarniam fenomenu rac, zresztą fajerwerków na sylwestra czy innych pokazów świetlnych też. Tyle, że te drugie mają przynajmniej jakieś różne kolory czy wybuchają w określonych kształtach itd. są zwiazane ze świętowaniem ważnego wydarzenia. A race? Przedmiot stoworzony po to by ratować ludziom w trudnych, wyjątkowych sytuacjach życie jest używany przez kilkudziesięciu kolesi na wydarzeniu sportowym. Co ma jedno do drugiego? :D Jeszcze żeby z tego układali jakiś napis czy symbol, ale nie. Wspomniani kolesie po prostu stoją albo skaczą i wymachują czerwonymi, dymiącymi przedmiotami tak, że prawie nic nie widać. :D

 

Mieszkam na obrzeżach miasta i często dzieciaki podpalały coś na polach albo działki i dla mnie właśnie tak wygląda racowisko. Może dlatego też mnie to nie rusza, bo takie widoki mam od codziennie w każde wakacje od 20 lat.

Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ou2S9LYSV4k&feature=player_embedded

 

Ciekawe jakim cudem wszechwiedzący Pan Karpiński nie umiał zrobić swojego super programu dłużej niż 15 minut, wszędzie nawet o tym wspominał (pogaduchy o piłce), a tymczasem te stadionowe bydło jakoś to ominęło :)))

ostatnio zrobił 18 minut

To jednak zaoral system :)))

Odnośnik do komentarza

Czy wysłanie przesyłki DHLem powinno kosztować 40zł (poniżej kilograma, rozmiary raczej bliższe rozmiarom konsoli do gier niż rozmiarom Boeinga) czy ja coś źle klikam na ich stronie? Chcę kartę graficzną wysłać na gwarancję i sobie DHLa komputronik życzy, ale wysyłka jest na mój koszt, bynajmniej narazie, chuj wie czy uznają a w razie jak nie uznają to jest 90zł z mojej kieszeni za skorzystanie z ich uprzejmości obejrzenia jej...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...