Skocz do zawartości

Futbolowa Wojna


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

@tomba - Samozwańczo to nigdy, ale po uzgodnieniu tego z innymi moderatorami jak najbardziej ;)

*****


Termin rozprawy został zaplanowany na piętnastego października. Do tego czasu graliśmy pięć meczy: trzy w lidze oraz dwumecz w PP z Zagłębiem Sosnowiec. W pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla nas po golu Todorovskiego w 65 minucie spotkania. Później w lidze z Jagiellonią zanotowaliśmy remis 0:0 po bardzo nudnym meczu. W tym spotkaniu rzutu karnego nie wykorzystał Brzyski. Chłopaki wyszli w koszulkach z napisami: "Trenerze czekamy na Ciebie!". Później w rewanżu straciliśmy dwa gole, ale na szczęście dla nas trafiali Teodorczyk oraz dwa razy Dvaishvilli. W drugim meczu z rzędu karnego nie trafił Brzyski. W trzeciej rundzie zagramy z .... Lechem Poznań. Po prostu zajebiście -.-. Później w lidze pokonaliśmy 2:1 Lechię, a gole strzelali Dvaishvilli i Teodorczyk. W ostatnim meczu pod moją nieobecnością pokonaliśmy Śląsk Wrocław 2:0 po golach Dvaishvilliego i Wszołka.



Po rozprawie...


- Dziękuje Panu. - powiedziałem do prawnika. Bez Pana pewnie tkwił bym w pierdlu co najmniej do końca roku, a może i jeszcze dłużej.

- Nie ma sprawy. - odpowiedział prawnik - Dobrze, że skończyło się tylko na grzywnej bo mogło byś dużo, dużo gorzej. Nie mniej jednak radze Panu uważać jak Pan sobie dobiera przyjaciół.

- Sam bym nie podejrzewał Michała o coś takiego. - odpowiedziałem prawnikowi. - Nadal nie mogę uwierzyć w to co zrobił.


Gdy tylko wróciłem do ponownego zarządzania klubem rozwiązałem kontrakty z Goliatkinem i Szymankiem. Uznałem, że się tylko opierdalają i nic do gry nie wnoszą. Na Repke zostali powołani Dvaishvilli, Delev, Loran, Wszołek i Teodorczyk (dwaj ostatni U-21). Do końca rundy jesiennej pozostało 9 meczy w lidze oraz dwa w Pucharze Polski z Lechem. Później tylko wiosna, a później lato i (mam nadzieję) gra w Europie. Nowym trenerem Jagiellonii został Avraam Grant, a my swój następny mecz graliśmy za dwa tygodnie z Widzewem. Postanowiłem więc sprawdzić jak tam sytuacja w 1 lidze. Na czele stawki Cracovia oraz GKS Tychy. W drugiej lidze na dzień dzisiejszy grają Termalica, ŁKS, Polonia Bytom oraz Okocimski. Polska reprezentacja jak zwykle cieniuje, a ostatnio przegrała z Mołdawią 0:1 -.-. Tylko czekam aż wypierdolą Fornalika, bo on tam tylko hajs kosi i się opierdala. Już chyba nawet ja byłbym lepszym szkoleniowcem ;). Powoli zabrałem się też za transfery. Swoją drogą kogo wy proponujecie bo ja jakoś nie mam pomysłów zbytnio?
Odnośnik do komentarza
@bacao - Dzięki, ja też mam nadzieję, że się sprawdze :) BTW. Zacznij coś nowego :D

*****


Widzew: Mielcarz - Abbes, Phibel, Djikanovic, Broź - Kowalski, Dudek, Bartoszewicz, Flis - Okachi - Ben Dhifallah

Polonia: Przyrowski - Pazio (45' Isidoro), Vujadinovic (45' Baszczyński), Nelson, Todorovski - Piątek, Loran - Delev, Przybecki - Gołębiewski, Cani (45' Dvaishvilli)


Na mecz z 15 w tabeli Widzewem wystawiłem mocno rezerwowy skład. Chciałem aby Ci gracze wypromowali się i znaleźli nowy klub (Cani, Todorovski, Vujadinovic) lub po prostu się ogrywali (Pazio, Przybecki, Gołębiewski). Mecz zaczął się od mocnego uderzenia i już w 9 minucie tracimy gola! Broź przerzucił piłkę do Kowalskiego, ten mimo asysty trzech (!) obrońców zdołał dośrodkować, a tam przy biernej postawie kolejnych trzech graczy mojej drużyny Ben Dhifallach wślizgiem pakuje piłkę do bramki. W 15 minucie sytuację sam na sam miał tunezyjski napastnik Widzewa, ale tym razem górą Przyrowski. Jednak w 18 minucie Delev odbiera piłkę Broziowi, wrzuca ją w pole karne, a tam Phibel fauluje Caniego i mamy jedenastkę. Do wapna podchodzi Gołębiewski i piłka po słupku ląduje w bramce Mielcarza. W 34 minucie pojedynku Kowalski centruje piłkę w szesnastkę, Phibel strzela, ale na naszę szczęście trafia w poprzeczkę. Trzy minuty później z dystansu uderza Dudek, piłka odbija się od poprzeczki i trafia pod nogi Ben Dhifallacha, a Tunezyjczyk zdobywa drugiego gola w tym meczu. Tuż przed przerwą Ben Dhifallach po raz kolejny ucieka spod opieki Vujadinicovi i zdobywa klasycznego hat-tricka.


W przerwie opierdoliłem chłopaków od góry do dołu i ściągnąłem nieogranego Caniego, zmęczonego Pazio i żenującego Vujadinovica ( nota 4,8 !!!). Miałem nadzieję, że trójka doświadczonych graczy pomoże nam choć zremisować to spotkanie. Jednak jedyne co się stało to gol na 4:1 Kowalskiego i notujemy pierwszą przegraną w tym sezonie.


19.10.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [14/30]

[15] Widzew Łódź 4-1 Polonia Warszawa [1]

9' Mehdi Ben Dhifallach 1:0

18' Daniel Gołębiewski (rz.k.) 1:1

37' Mehdi Ben Dhifallach 2:1

45' Mehdi Ben Dhifallach 3:1

90' Jakub Kowalski 4:1

MoM: Mehdi Ben Dhifallach (Widzew) 9,6
Odnośnik do komentarza

@Serio się pytam, kogo polecacie kupić bo ja nie mam pomysłów :P

*****

 

Polonia: Pawełek - Brzyski, Kokoszka, Baszczyński, Isidoro - Injac, Piątek - Van Dijk (72' Delev), Wszołek (45' Kiełb)- Dvaishvilli, Teodorczyk (72' Gołębiewski)

Korona: Małkowski - Lisowski, Kijanskas, Stano, Golański - Lech, Jovanovic - Sobolewski, Lenartowski, Szekerly - Korzym
Mecz z dziewiątą w tabeli Koroną to pojedynek przede wszystkim snajperów. Maciej Korzym vs. Vladimer Dvaishvilli. Pierwszy na swoim koncie ma 7 goli, drugi posiada 9. I to właśnie Korzym otworzył wynik tego meczu w 13 minucie dostając dobre zagranie od Lenartowskiego i technicznym strzałem pokonując Pawełka. Jedenaście minut później kopia bramkowej sytuacji, tylko że tym razem to Pawełek był górą. W 42 minucie spotkania centra po ziemi Szekerlego, ale piłkę dobrze wybija Baszczyński. Do przerwy przegrywamy z Koroną 0:1.
Lepiej drugą odsłonę spotkania zaczęliśmy my, ale uderzenie Teodorczyka trafiło w słupek bramki Korony. Cztery minuty później znowu sam na sam wyszedł Korzym, ale i tym razem górą był Pawełek. A w 59 minucie Kiełb z bocznego sektora boiska trafia w poprzeczkę! Jednak do końca meczu już nic się nie zdarzyło i przegrywamy drugi mecz z rzędu, a ja chyba muszę pomyśleć o kupnie klasowego napastnika.
26.10.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [15/30]
[1] Polonia Warszawa 0-1 Korona Kielce [9]
13' Maciej Korzym 0:1
MoM: Maciej Korzym (Korona) 8,6
Odnośnik do komentarza
@Iwabik - praktycznie na każdą :) Piszcie kogo mogę sprowadzić albo w zimie albo w lecie na zasadzie bosmana :D i kogo polecacie

*****


Szukałem, szukałem i szukałem napastnika aż w końcu znalazłem! To były gracz m. in. PSG, Hellas Werona, Bolonii czy Genui, 35-letni Adailton. Wiem, że jest już wiekowym graczem, ale na gwałt potrzebowałem dobrego napastnika z wolnego transferu, a on był najlepszy. Kontrakt ma podpisany tylko na do końca rundy wiosennej więc zobaczymy jak się spisze. W meczu z Podbeskidziem wystąpić jednak nie mógł.


Polonia: Pawełek - Brzyski, Kokoszka, Baszczyński, Isidoro - Piątek, Injac (63' Delev) - Van Dijk, Teodorczyk (63' Kiełb), Wszołek - Dvaishvilli (77' Cani)

Podbeskidzie: Zajac - Król, Dancik, Byrtek, Piter-Bucko - Sacha, Nather, Koman, Sokołowski - Szczęsny, Demjan


Na mecz z Podbeskidziem wyszliśmy z Dvaishvillim jako odgrywającym i trzema schodzącymi napastnikami: Teodorczykiem, Van Dijkiem oraz Wszołkiem. Niestety to Podbeskidzie strzeliło pierwsze. Demjan fantastycznie obsłużył Szczęsnego, a ten z woleja nie dał Pawełkowi szans i przegrywaliśmy. Pięć minut później Brzyski dośrodkował z rożnego, a Baszczyński z woleja zajebał w słupek. W 42 minucie Dvaishvilli wyszedł sam na sam z Zajacem, ale nie trafił w bramkę.


Drugą odsłonę zaczęli lepiej goście co udokumentował Szczęsny swoim drugim trafieniem. Jednak sędzia nie uznał tego gola twierdząc, że był spalony. Później to my przewarzaliśmy, ale ani strzał Teodorczyka ani wolej Kiełba nie wpadły do siatki i przegrywamy trzeci raz z rzędu. Chyba coś się zaczyna psuć.


26.10.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [16/30]

[1] Polonia Warszawa 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała [13]

10' Damian Szczęsny 0:1

MoM: Damian Byrtek (Podbeskidzie) 8,3

Odnośnik do komentarza

Stępińskiemu kontrakt powinien się kończyć w maju (grasz na uaktualnieniu z marca), więc naprawde polecam, ściągniesz za friko, a sprzedasz za miliony. Jeszcze Korzym, Kuświk (o dziwo), Izvolt, Mateusz Lewandowski, na bramke polecam Sapele lub Dragojevicia (na ławke dobry).

Odnośnik do komentarza
@tomba - na lato koniecznie napastnik! Na ŚO ściągne jak radzicie pewnie Janickiego

@bacao - To napisz w odpowiednim temacie bo fajnie byłoby Cię znów zobaczyć.

@Iwabik - Coś w tym jest :>

@qaz - Właśnie gram na domyślnej bazie danych. Zapomniałem napisać. Długa historia :D

*****


Salif Yao siedział zamknięty w swoim gabinecie. Po odrzuceniu oferty kontraktu przez Chomickiego sięgnął po byłego selekcjonera Polskiej kadry, Franciszka Smudę. Ten jak na razie przegrał z Górnikiem, Ruchem i Bełchatowem, zremisował z Piastem i Lechem, a także wygrał z Legią i Pogonią. Na razie Biała Gwiazda w tabeli jest trzynasta i systematycznie pnie się do góry. Nareszcie, kurwa, nareszcie jakiś kompetentny człowiek w tej pierdolonej Polsce. Rozważania Mistrza przerwał stukot do drzwi.

- Wejść. - rozkazał Yao. Drzwi otworzyły się i w nich stanął Ramon. - Ach o ty. Czego chcesz?

- Chciałem tylko zapytać jak się czujesz i zaoferować Ci pyszne węgierskie wino prosto z Egeru. Proszę spróbuj.

Gdy tylko Iworyjczyk upij łyk wina jego twarz zzieleniała. Upadł na podłogę zwijając się w konwulsjach. Gdy tylko Ramon upewnił się, że jego były pracodawca skonał wezwał służbę by sprzątnęła jego ciało. Następnie Turek rozsiadł się w fotelu, na którym jeszcze kilka minut temu siedział Yao i zaczął pisać do swoich ludzi na całym świecie...


W tym samym czasie...


Andriey biegł co sił w nogach. Musiał zawiadomić policję co zaszło w siedzibie Wisły Kraków. Białorusin widział przez okno, jak jego szef umiera w konwulsjach. Nie wytrzymał. Musiał donieść na Ramona chociaż wie, że nie skończy się to dla niego dobrze. Nagle zobaczył policyjny patrol. Popukał w szybę, ona otworzyła się, a w środku siedział krótko ostrzyżony policjant.

- Słuchajcie muszę się szybko dostać na komendę. To sprawa wagi państwowej.... :cop::cop::cop: :>

Odnośnik do komentarza

Zobacz ;
Krzysztof Kamiński, Jakub Słowik , Kamil Miazek BR
Janicki , Damyanov , Mroczkowski OŚ
Dominik Kun , Damian Adamczyk , Pomorski ( nie pamiętam imienia) Jacek Góralski - DP PŚ
Fabian Hiszpański , Lassana Doucoure , Jurjan Mannes , Edgar Manucharyan , Norbert Misiak - OFE POMOCNICY
Maxym Skavysh , Kacper Łazaj (u mnie w lidze ponad 20 bramek w lidze ) , Parzyszek , Rafal Leśniewski .

Wszystko z głowy brałem i pozapominałem zapewne dużo :D Później na priv Ci napiszę :)

Odnośnik do komentarza
@adrianABCH - Spoko, dzięki :)

@Iwabik - Serio coś się psuje :(

*****


Piast: Szumski - Matras, Klepczyński, Polak, Lisowski - Zbozień, Zganiacz - Cicman, R. Jurado, Podgórski - Świerczok

Polonia: Pawełek - Brzyski, Baszczyński, Kokoszka, Isidoro - Piątek (78' Przybecki), Injac - Van Dijk, Dvaishvilli (78' Teodorczyk), Wszołek - Delev (78' Kiełb)


Tak dobrze widzicie - Delev na szpicy. Wszyscy napastnicy byli tak nieskuteczni, że na atak wstawiłem Bułgara. Samego meczu nie zaczęliśmy najlepiej bo już po ośmiu minutach mogliśmy przegrywać, ale Polak po centrze z rzutu rożnego trafił w słupek. Siedem minut później mogło być 1:0 dla nas, ale Isidoro po pięknym uderzeniu z woleja trafił spojenie! W odpowiedzi składną akcję przeprowadzili Cicman ze Świerczokiem, ale napastnik Gliwiczan fatalnie chybił. Ostatnia groźna akcja w pierwszej połowie miała miejsce w 42. minucie meczu. Brzyski bardzo dobrze dośrodkował, ale Delev głową strzelił za lekko i Szumski pewnie chwycił piłkę. Tak więc po pierwszej części gry mamy 0:0.


Już na samym początku drugiej części gry mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale nie potrafiliśmy wykorzystać sporego zamieszania w polu karnym Piasta. A że niewykorzystane sytuację lubią się mścić, to w 67 minucie Zganiacz zagrał piłkę przed pole karne, a tam Ruben Jurado strzelił nie do obrony i musieliśmy gonić wynik. Dziesięć minut później szybkie podanie Jurado do Cicmana, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Pawełkiem. Zrobiłem trzy zmiany, ale było już za późno. Po fatalnym meczu przegrywamy czwarty raz z rzędu, a drugi Śląsk ma już do nas tylko punkcik straty. Następnym meczem będzie spotkanie w PP z Lechem. Oj czarno to widzę, czarno. :(


07.11.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [17/30]

[10] Piast Gliwice 1-0 Polonia Warszawa [1]

67' Ruben Jurado 1:0

MoM: Ruben Jurado (Piast) 8,4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...