Skocz do zawartości

Futbolowa Wojna


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja: FM 2013
Baza danych: Domyślna
Rozmiar bazy danych: Duża
Ligi: Anglia; Hiszpania; Francja; Niemcy; Włochy; Polska; Ukraina; Meksyk; Brazylia; RPA; Belgia; Grecja; Rosja; Turcja; Portugalia
Dodatki: Reforma Centralna Ligi
Zasady: Własne

- Ja stawiam na Śląsk Wrocław - stwierdził Paweł - Mają najkożystniejszą sytuacje przed ostatnią serią gier i grają z Wisłą Kraków, która w tym sezonie cieniuje.
- Moim zdaniem Mistrzem zostanie Ruch - zadeklarował Maciek - Śląsk przerżnie z Wisełką i skorzystają na tym Niebiescy, którzy sprawią ogromną sensacje.
- Nie pierdolcie, mistrzem zostanie Lech! - krzyknął Michał - Rozpierdoli wasze śląskie kluby na kawałki. A ty Franek, za kim jesteś?
- Polonia i tak już nie walczy nawet o Europejskie Puchary, więc nie licze na nikogo, ale stawiam na Śląsk - odpowiedziałem - Ja tam bardziej się martwie, co dalej stanie się z Czarnymi Koszulami.
- Dobra cicho, zaczyna się! - uciszył nas Maciek.

"Witam państwa w Canal + na transmisji łączonej z ostatniej kolejki T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012. Zaczynamy".

Po 90 minutach.

- I co pipki, kto wygrał!? - zapytał uradowany Paweł.
- Dobra, kurwa, raz się im udało. - odpowiedział wkurzony Michał - I tak to są cioty i nie awansują do Ligi Mistrzów.
- Nie bądź tego taki pewny ziomuś, jeszcze Cię Śląsk czymś zaskoczy.
- Ej chłopaki, dajcie na jedynke bo tam losowanie totka teraz jest. - powiedziałem.
- A co, obstawiłeś? - zapytał ironicznie Maciek.
- A no. 200 milionów można wygrać. Wiecie ile to jest?
- Naiwny, przecież i tak gówno wygrasz. Przecież to zdzierstwo. Tylko straciłeś dwa zeta.

"Witam Państwa w dzisiejszym losowaniu Totolotka. Dziś do wygrania jest 200 milionów euro. Maszyna losująca jest pusta. Prosze o zwolnienie blokady". Wszystkie kulki spadły na podłoże i maszyna zaczęła losowanie.
" Wylosowane liczby to: 20, 3, 16, 29, 7, 10"

- O kurwa, wygrałem! - krzyknąłem - Wygrałem, kurwa, wygrałem!!!
- Ja pierdole - nie mógł w to uwierzyć Michał. - Fart i tyle.
- Tylko co my z tą kasą teraz zrobimy? - zastanowił się Paweł.
- Już wiem. Franek, masz papiery na trenerke, nie?
- Jasne, chyba już wiem co Ci chodzi po głowie.
- Zainwestujemy w klub piłkarski. Odmienimy Polską piłkę i w 2 lata awansujemy do Ligi Mistrzów, a w 10 ją wygramy! - zakrzyknął Maciek - Tylko w jaki klub zainwestować?

Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią poczytał opka z doładowaniem w jakimś niszowym klubie: Olimpia Grudziądz, Warta Poznań, Chrobry, Górnik Polkowice, Bruk-Bet Nieciecza, albo jeszcze inne hard core'owe zadanie, jak przeniesienie wrocławskiej Ślęzy...

 

Jeszcze większe zadanie. Polonia Bytom :C

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...