Skocz do zawartości

Mundial nie dla nas, trener zwolniony!


Caen

Rekomendowane odpowiedzi

@Vanlid - Co do odmiany nazwiska, to nie zrozumiałem o co Ci chodzi... :D Sądzisz, że która forma jest poprawna? Kurcze, własnie nic ciekawego nie ma na wolnym, ale napewno będe kradł piłkarzy z innych klubów za free.

 

5er9.pngValencia VS Real Sociedadz8k.png

 

Valencia: Valencia: Alves - Pereira Ruiz Rami Cissokho(69' Mathieu) - Essien Gago Banega Sosa(67' Gil) Guardado - Soldado

 

Real Sociedad: Bravo - Jung Mainz Gonzalez Mino - Illarramendi Rafa Zurutuza Prieto Griezmann - Vela

 

Musimy ostro ruszyć w pogoń za czołówką ligi, a w tym sezonie do tego grona należy nasz kolejny rywal, mianowicie Real Sociedad, który obecnie zajmuje w tabeli 5 miejsce… No, więc zaczynajmy! Tego meczu lepiej nie mogliśmy rozpocząć, bowiem w 2 minucie Soldado popędził prawym skrzydłem dograł do Guardado, a nasz skrzydłowy zrobił to, co do niego należało, czyli wyprowadził nas na prowadzenie. W 20 minucie nasz lewy obrońca posyła napastnika rywali na deski, i sędzia dyktuje rzut karny, do którego podchodzi Prieto i zdobywa bramkę. Tuż przed przerwą po dobrej akcji w dogodnej sytuacji znalazł się Soldado, jednak nasz napastnik strzelił w słupek. W 73 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego Realu, i niestety tracimy bramkę. Spotkanie kończy się przegraną 1:2, zamiast gonić czołówkę to My gubimy punkty… Następny mecz to rewanż Pucharu Hiszpanii, gdzie w pierwszym meczu wygraliśmy z drużyną Melilla aż 5:0, więc awans do następnej rundy mamy już prawie pewny.

 

Liga BBVA [13/38]

Valencia 1:2 Real Sociedad

2' Andres Guardado

20' Xabi Prieto

73' Asier Illarramendi

Odnośnik do komentarza

5er9.pngValencia VS Melilla z0d.png

 

Valencia: Alves - Barragan Arribas Rami Mathieu - Ruiz Romeu Essien(78' Costa) Sosa Gil - Chamakh (46' Viera)

 

Ten mecz nie musiał się już odbyć, ponieważ nasz poprzednik w pierwszym meczu z Melilla praktycznie zagwarantował nam awans do kolejnej rundy tego Pucharu. Kolejny raz świetnie rozpoczynamy spotkanie, w 10 minucie bramkę zdobywa Sosa. Pierwsza połowa była strasznie nudna, mało składnych akcji i brak pomysłu na przedostanie się pod pole karne naszych rywali. Tuż po przerwie, drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył niezawodny Sosa, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Barragana. W 64 minucie swoją pierwszą bramkę w naszych barwach zdobył Viera. W następnej rundzie Pucharu Hiszpanii zagramy z Realem Sociedad.

 

Puchar Hiszpanii, 4 runda [2/2]

Valencia 3:0 Melilla

10' Jose Sosa

46' Jose Sosa

64' Jonathan Viera

Odnośnik do komentarza

Nadszedł czas losowania grup Mistrzostw Świata! Teraz przedstawie wam wszystkie grupy...

 

Grupa A :

  • Kanada
  • Ghana
  • Słowacja
  • Anglia

Grupa B :

  • Algieria
  • Urugwaj
  • Arabia Saudyjska
  • Portugalia

Grupa C :

  • Szwajcaria
  • Japonia
  • Argentyna
  • Rosja

Grupa D :

  • Meksyk
  • Korea Południowa
  • Włochy
  • Belgia

Grupa E :

  • Słowenia
  • Brazylia
  • Polska
  • USA

Grupa F :

  • Szwecja
  • Kamerun
  • Australia
  • Niemcy

Grupa G :

  • Holandia
  • Irak
  • Chile
  • Nigeria

Grupa H :

  • Kostaryka
  • Hiszpania
  • Kolumbia
  • Wybrzeże Kości Słoniowej

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Po ponad dwumiesięcznej przerwie powracam z karierą Reprezentacji Polski. Jeśli pamiętacie albo widzicie w postach wyżej prowadziłem również Valencie, jednak postanowiłem odejść z tego klubu i poczekać na lepszą ofertę, z innego zespołu, ponieważ gra tym klubem jakoś mi się nie podobała.

Przypomnę, że przed zawieszeniem kariery udało mi się awansować na Mistrzostwa Świata w Brazylii, jednak przed imprezą zagramy jeszcze dwa sparingi, z Meksykiem oraz Kolumbią. Tak, więc zachęcam do odwiedzania tego tematu, ponieważ będzie się działo!

Odnośnik do komentarza

Eliminacje Mistrzostw Europy 2016 !

 

Grupa A :

 

Andora

Anglia

Bośnia i Hercegowina

Bułgaria

Chorwacja

Liechtenstein

 

Grupa B :

 

Holandia

Macedonia

Mołdawia

San Marino

Szkocja

Szwecja

 

Grupa C :

 

Austria

Cypr

Czechy

Słowenia

Szwajcaria

 

Grupa D :

 

Azerbejdżan

Estonia

Irlandia

Rosja

Rumunia

 

Grupa E :

 

Grecja

Hiszpania

Izrael

Litwa

Wyspy Owcze

 

Grupa F :

 

Albania

Gruzja

Portugalia

Ukraina

Węgry

 

Grupa G :

 

Belgia

Białorus

Irlandia Północna

Łotwa

Słowacja

 

Grupa H :

 

Czarnogóra

Malta

Niemcy

Polska

Walia

 

Grupa I :

 

Dania

Finlandia

Islandia

Luksemburg

Norwegia

 

Grupa J :

 

Armenia

Kazachstan

Serbia

Turcja

Włochy

 

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecz z Meksykiem otwrzymali:

 

Bramkarze:

 

  • ikn.pngPrzemysław Tytoń (29) 7.25
  • a1s.pngWojciech Szczęsny (33) 7.08
  • ltn3.pngŁukasz Skorupski (35) 7.06

Obrońcy:

 

  • b4q.pngHubert Wołąkiewicz (19/0/3) 7.10
  • c5vg.pngPiotr Celeban (29/1/2) 6.77
  • zwfu.pngMaciej Sadlok (19/2/0) 7.28
  • j3c.pngKamil Glik (22/0/0) 6.69
  • heiw.pngŁukasz Broź (18/3/2) 7.44
  • qnz.pngMariusz Magiera (4/0/0) 6.60
  • 7s16.pngŁukasz Piszczek (32/0/6) 7.21
  • c5vg.pngTomasz Brzyski (22/3/1) 6.82

Pomocnicy:

 

  • 3v8.pngPrzemysław Kaźmierczak (18/2/3) 7.04
  • cz71.pngAriel Borysiuk (23/3/10) 7.14
  • zwfu.pngDominik Furman (25/1/7) 7.17
  • 326n.pngGrzegorz Krychowiak (29/6/2) 7.10
  • 9ha.pngMaciej Rybus (25/0/4) 6.67
  • qnz.pngRafał Wolski (15/0/2) 6.73
  • 7s16.pngJakub Błaszczykowski (21/5/3) 7.02
  • d83.pngKamil Grosicki (23/2/3) 6.74
  • 2cx7.pngPatryk Małecki (29/5/0) 6.80
  • 4z2.pngAdrian Mierzejewski (26/7/6) 6.92

Napastnicy:

 

  • c5vg.pngMichał Kucharczyk (26/10/3) 6.94
  • 7s16.pngRobert Lewandowski (31/23/3) 7.52

 

Odnośnik do komentarza

Przy ostatnim raporcie z powoływań nastąpiła drobna pomyłka związana z przypasowaniem złego herbu do dwóch zawodników. Furman gra w Legii, a Wolski w Fiorentinie.

 

Przed wylotem na Mistrzostwa Świata zagramy jeszcze jeden mecz towarzyski z Argentyną (04.06).

Przed meczem z Meksykiem zostałem poproszony albo Lewandowski, Błaszczykowski oraz Krychowiak nie grali więcej niż 45minut.

 

Polska: Szczęsny - Piszczek Celeban(45' Sadlok) Glik Magiera - Kaźmierczak(45' Krychowiak) Furman(45' Wolski) Mierzejewski Błaszczykowski(45' Małecki) Gorosicki(45' Rybus) - Lewandowski(45' Kucharczyk)

 

Przed meczem uczuliłem zawodników aby uważali na Javiera Hernandeza, który w tym okienku zmienił Manchester United na Real Madryt.

W mecz lepiej weszli zawodnicy Reprezentacji Meksyku i swoją dobrą dyspozycję udokumentowali w 32minucie, kiedy Guardado zacentrował w nasze pole karne, a piłkę do własnej bramki skierował Celeban, jednak bramka nie została uznana, ponieważ Hernandez wyraźnie faulował naszego stopera. Poza nieuznaną bramką samobójczą więcej w pierwszej połowie się już nie wydarzyło. W przerwie zmieniłem 5 zawodników, miałem nadzieję, że wpuszczenie świeżych zawodników rozrusza naszą gre. W 54 minucie Hernandez zepsuł doskonała okazję do zdobycia bramki. W 66minucie Vela dostał doskonała piłkę, która zamienił na bramkę. W 76 minucie Piszczek zagrał prostopadłą piłkę do wchodzącego w pole karne Rybusa, a on oddał potężny strzał nie dając żadnej szansy bramkarzowi. Dwie minuty po strzeleniu gola dającego nam remis Hobbit Bermudez schodzi na prawą nogę i mocno uderza po krótkim słupku nie dając szans Szczęsnemu. Przegrywamy ten mecz zasłużenie, nie pokazaliśmy praktycznie nic, a do Mistrzostw pozostało niewiele czasu…

 

Mecz towarzyski

Polska 1:2 Meksyk

67' Carlos Vela

77' Maciej Rybus

79' Hobbit Bermudez

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...