Skocz do zawartości

Mundial nie dla nas, trener zwolniony!


Caen

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z waszymi radami postanowiłem, że podpiszę kontrakt z Valencia, lecz nie na dwa lata, ale na rok, a jeśli będzie wszystko w porządku przedłużę kontrakt. Obecnie mamy 10 pkt po 10 meczach, co daje nam 16 miejsce w lidze. Do pierwszego w tabeli Realu Madryt tracimy aż 14 punktów. W Lidze Mistrzów zajmujemy 2 miejsce i wystarczy nam wygrać jeden z dwóch meczy aby awansować do 1/8.

 

Bramkarze:

Obrońcy:

Pomocnicy:

Napastnicy:

Odnośnik do komentarza

2t3p.pngAtletico Madyt VS Valencia 5er9.png

 

Atl.Madryt: Roberto - Juanfran Godin Djourou Filipe - Koke Gabi Adrian Garcia Kiyotake - Falcao

 

Valencia: Alves - Pereira Ruiz Rami Cissokho - Gago Benega Canales Feghouli Piatti(75' Mathieu) - Soldado

 

No i nadszedł mój czas debiutu w nowym klubie. Na pewno w tym meczu nie będzie łatwo, ponieważ gramy z Atletico Madryt. Zespół z Madrytu ma naprawdę dobrą pakę, a ich czołowym graczem jest oczywiście Radamel Falcao, na, którego musimy dzisiaj bardzo uważać.

 

W 9 minucie Cissokho dośrodkował do niepilnowanego w polu karnym Feghouli’ego, który musiał tylko dostawić nogę aby skierować piłkę do siatki, a jako że jest to BBVA, a nie T-Mobile Ekstraklasa to skrzydłowy pochodzący z Algierii zdobył bramkę. W 14 minucie Feghouli uderza z rzutu wolnego nie do obrony! Znakomity początek spotkania, mamy dwubramkową przewagę! W 17minucie Adrian z przed pola karnego strzela po długim słupki, jednak Diego Alves fantastycznie wybija piłkę na rzut rożny. 5 minut przed przerwą Juanfran wpada na szybkości w pole karne i niestety zdobywa bramkę kontaktową. W 74 minucie Djourou świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Gabi’ego z pomocnik Atletico Madryt strzela wyrównującą bramkę. Spotkanie kończy się wynikiem 2:2, nie jest to zły wynik, jednak szkoda, że nie udało się nam dowieźć do końca wyniku, który dałby nam 3 punkty.

 

Liga BBVA [11/38]

Vicente Calderon - 50,938

Atl.Madryt 2:2 Valencia

9' Sofiane Feghouli

14' Sofiane Feghouli

40' Juanfran

74' Gabi

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecz z Bośnią otrzymali:

 

Bramkarze:

  • ikn.pngPrzemysław Tytoń (18) 7.20
  • a1s.pngWojciech Szczęsny (15) 7.10
  • ltn3.pngŁukasz Skorupski (20) 7.04

Obrońcy:

  • tlm.pngMichał Czekaj (14/0/3) 6.97
  • c5vg.pngPiotr Celeban (23/1/2) 6.75
  • j3c.pngKamil Glik (9/0/0) 6.57
  • heiw.pngŁukasz Broź (18/3/2) 7.44
  • c5vg.pngJakub Wawrzyniak (19/1/3) 6.95
  • 7s16.pngŁukasz Piszczek (18/0/4) 7.31
  • c5vg.pngTomasz Brzyski (7/2/1) 6.92

Pomocnicy:

  • 3v8.pngPrzemysław Kaźmierczak (15/2/2) 7.01
  • cz71.pngAriel Borysiuk (14/2/6) 7.21
  • q8s.pngSebastian Tytrała (13/3/4) 6.85
  • c5vg.pngDomonik Furman (19/0/6) 7.21
  • 8j1.pngGrzegorz Krychowiak (13/2/2) 6.88
  • c5vg.pngJakub Kosecki (18/2/2) 6.82
  • 7s16.pngJakub Błaszczykowski (12/4/0) 6.89
  • d83.pngKamil Grosicki (9/0/2) 6.73
  • 4z2.pngAdrian Mierzejewski (10/3/3) 7.01
  • krv.pngSebastian Mila (1/0/0) 6.60

Napastnicy:

  • zwfu.pngMaciej Jankowski (17/6/2) 7.26
  • 7s16.pngRobert Lewandowski (17/13/2) 7.55
  • xp6.pngArtur Sobiech (12/6/1) 6.82

Odnośnik do komentarza

@Vanlid - No przecież masz obok zawodnika ilość występów oraz średnią ocenę. Co do Brzyskiego, to jest naprawdę dobry, Lisowski gra słabiej w klubie oraz ma gorszą wrzutę.

******************

 

4k9.pngPolska VS Bośnia qow.png

 

Polska: Szczęsny - Piszczek Glik Celeban Wawrzyniak - Kaźmierczak Borysiuk Mierzejewski Błaszczykowski Grosicki - Lewandowski

 

No i nadszedł czas jednego z najważniejszych meczy w mojej karierze, od tego meczu wiele będzie zależało. Pierwsze spotkanie gramy u siebie, w Poznaniu, szkoda, bo wolałbym zagrać pierwszy mecz na wyjeździe. Drużyna Bośni ma wielu dobrych zawodników i, żeby wygrać musimy wyłączyć ich z gry i zdominować środek pola.

 

W 18 minucie Błaszczykowski przedziera się przez defensywę rywali i nic sobie z tego nie robi, że jest otoczony przez 3 zawodników, jednym zwodem gubi ich wszystkich i oddaje strzał na bramkę, który daje nam prowadzenie. Bramkarz Bośni mógł przy tym strzale zachować się lepiej. W 25 minucie Borysiuk świetnie zagrywa do Grosickiego, który podaje do Lewandowskiego, Robert przyjmuje piłkę na klatę i oddaje strzał nie do obrony! W 53 minucie Dżeko wykłada piłkę na 5 metr, Ibisevic uderza… Świetna obrona Szczęsnego, który sparuje piłkę na bok, jednak to nie koniec tej akcji, Piszczek nie zdołał wyprzedzić Lulicia, który zdobywa bramkę kontaktową. W 60 minucie dobra akcja Bośni, Dżeko wykłada piłkę do Ibisevicia, który tym razem się nie pomylił i zdobył bramkę wyrównującą. Co się z nami dzieje!? Tak świetnie zaczęliśmy to spotkanie, a teraz nie możemy wyjść z własnej połowy! 3 minuty później Mierzejewski pokazał jak powinno uderzać się rzuty wolne! Świetny strzał Adriana i znowu prowadzimy! W 66 minucie Mravac zdobywa bramkę i znowu mamy remis. 4 minuty później kolejna bramka dla Bośni, po rzucie rożnym piłkę do własnej bramki skierował Celeban… Spotkanie kończy się wynikiem 3:4 dla Bośni. Zepsuliśmy drugą połowę, w której straciliśmy aż 4 bramki… Przed nami naprawdę ciężki rewanż, lecz mam nadzieje, że uda nam się go wygrać i awansować na Mistrzostwa Świata.

 

Eliminacje MŚ, Baraż [1/2]

Stadion ul. Bułgarska - 41,344

Polska 3:4 Bośnia

18' Jakub Błaszczykowski

25' Robert Lewandowski

53' Senad Lulić

60' Vedad Ibisević

63' Adrian Mierzejewski

67' Adnan Mravac

70' Sam. Piotr Celeban

Odnośnik do komentarza

qow.pngBośnia VS Polska 4k9.png

 

Polska: Szczęsny - Piszczek Czekaj Celeban Brzyski - Kaźmierczak Borysiuk Mierzejewski Błaszczykowski Grosicki - Lewandowski

 

Wielki rewanż! Aby awansować do Mistrzostw Świata musimy strzelić minimum dwie bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Będzie to ciężkie zadanie, lecz nasza drużyna jest nieobliczalna i mam nadzieję, że uda, im się wykonać zadanie. W składzie naszej reprezentacji pojawiły się dwie zmiany w defensywie, Wawrzyniaka zmienił Brzyski, a niepewnego Glika, młody Michał Czekaj.

 

Spotkanie zaczynamy wyśmienicie, Lewandowski podobnie jak w pierwszym meczu Błaszczykowski popędził na bramkę przeciwników i po tym efektowanym rajdzie wyprowadził nas na prowadzenie. 5 minut później wyczyn Lewego próbował powtórzyć Grosicki, wszystko wyszło mu idealnie poza strzałem, który powędrował w trybuny. Te dwie akcje pokazały nam, że jesteśmy w stanie wywalczyć tutaj wynik, który da nam upragnione Mistrzostwa Świata. W 25 minucie Kaźmierczak uruchamia długim podaniem Błaszczykowskiego, który doskonale klei piłkę i … zostaje faulowany w polu karnym! Do jedenastki podchodzi strzelec pierwszej bramki i na raty pokonuje bramkarza! Ten wynik daje nam awans! W 38 minucie Błaszczykowski popędził prawym skrzydłem dograł do Mierzejewskiego, a nasz rozgrywający spokojnie przymierzył w okienko bramki! 3:0! 49 minuta, Grosicki próbuje uruchomić Mierzejewskiego, ale ten nie zdołał przyjąć piłki, jednak za jego pleców wybiega Robert, który ma otwartą drogę do bramki i zdobywa hattricka! W drugiej połowie wiało nudą, poza ostatnią bramką Polaków nic się nie wydarzyło. Jedziemy na Mistrzostwa Świata! Niesamowity sukces! Teraz bierzemy się do pracy aby zawojować Brazylię!

 

Eliminacje MŚ, Baraż [2/2]

Stadion Bilino Polje - 15.292

Bośnia 0:4 Polska

1' Robert Lewandowski

26' Robert Lewandowski

38' Adrian Mierzejewski

49' Robert Lewandowski

 

Pozostałe wyniki :

 

 

Francja 0:1 Rosja

Dania 3:4 Szwecja

Słowenia (w) 4:4 Rumunia

 

Odnośnik do komentarza

Przepiekna gra ten nasz FM Powiedzcie mi na jakiej zasadzie zawodnicy koncza karierę w FM i czy możliwa jest rozbudowa stadionu Poloni Waraszawa mam na to fundusze ;] A co do zawodnikow to w 2 sezonie u mnie Artur Boruc zakonczyl karierę i jest asystentem w Legi a Frankowski prezesem Wisły btw co ciekawe pełni funckcje trenera u mnie i nie mogę go zwolnic... Pomozecie ?

Odnośnik do komentarza

Ok Sorki Spieszyło mi się ;]; Wiec po 1 chodzi mi o to czy jest możliwość rozbudowy stadionu Polonii Warszawa frekwencje mam 99% i uważam ze pojemność 6800 tyś to trochę mało jak na mistrza Polski . Sęk w tym ze nie mogę wybrać tej opcji w prośbach do zarządu o to chodzi . I po 2 chciałem się dowiedzieć na jakich zasadach piłkarze kończą kariery . Grając poprzednia rozgrywkę Boruc grał do 38 r życia a tu zaraz po swoim 2 sezonie we Florencji zakończył karierę , podobnie jak Frankowski .. Już ok? a i dziwne bo zaraz po rozbudowie stadionu śląskiego do 50 000 tyś BHP zmniejszyło jego pojemność do 10 000 tyś to mnie zastanawia

Odnośnik do komentarza

@osiolek1983 - Troche? Podczas pierwszego meczu to nawet bratu się oberwało (Wszystko przez niego) :D

@bacao - Noooo... Z Bośnia to daliśmy czadu! :D

@Super_Cwikla- Tyrała

@gutitm - Chyba pomysliłeś działy... Jest inny dział od takich pytań.

******************

5er9.pngValencia VS Levante 39491397248411102491.png

 

Valencia: Alves - Pereira Ruiz Rami Cissokho - Gago Benega Canales(61' Essien) Feghouli(45' Sosa) Piatti -Soldado

 

Levante: Navas - Lell Ballesteros Spahić Karabelas - Iborra Abalo Michel Boerrigter - Pizarro

 

No i przyszedł czas na mecz z Levante, które jest wyżej w lidze niż My :o. Zespół ten nie należy do najlepszych w lidze Hiszpańskiej, jednak musimy na nich uważać, a szczególnie na Pizarro, który mimo swojego wieku nadal jest świetnym zawodnikiem.

W 4 minucie zawodnik Levante staje oko w oko z Diego Alvesem, jednak to nasz bramkarzy wygrywa ten pojedynek! Świetna interwencja Brazylijczyka! W 9 minucie mija w pełnym biegu Ballesterosa i silnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa bramkę. W 59 minucie Canales pada w polu karnym, ale sędzia nie chwycił nawet za gwizdek, jednak piłka trafia pod nogi Piatti’ego, który podaje do Sosy, a Argentyńczyk marnuje świetną okazję na podwyższenie prowadzenia. W 71 minucie Essien podaje do Sosa, który ma mnóstwo miejsca na oddanie strzału, przymierzył i goool! Nawiązując do poprzedniej akcji: ,,Co się odwlecze, to nie uciecze”. 3 minuty później Sosa wrzucił do Piattiego, który uderzył piłkę bez zastanowienia! Ale bramkarz niesamowicie broni ten strzał! 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, Karabelas brutalnie fauluje od tyłu Piattiego, za co obejrzał drugą żółtą kartkę. Pewne zwycięstwo naszej drużyny, której znacząco poprawiły się morale. Zła wiadomością, jest to, że Feghouli złamał rękę i nie będzie mógł występować przez 6-7 tygodni.

 

Liga BBVA [12/38]

Valencia 2:0 Levante

9' Roberto Soldado

71' Jose Sosa

Odnośnik do komentarza

5er9.pngValencia VS Red Bull Salzburg 19t.png

 

Valencia: Alves - Pereira Ruiz Rami Cissokho - Essien Gago Canales(65' Gil) Sosa Guardado - Soldado(65' Chamakh)

 

Red Bull Salzburg: Walke - Schiemer Dibon Vorsah Jantscher - Perez Jali Maluleka Ulmer - Soriano Gregoritsch

 

Red Bull Salzburg już praktycznie nie ma szans na awans do następnej rundy Ligi Europejskiej, nie wspominając już o awansie do 1/8 Ligi Mistrzów. Gramy u siebie, więc mamy podwójnie ułatwione zadanie. Nasi rywale już od początku spotkanie sobie z nami nie radzili, skutki tego było widać w 3 minucie, kiedy to Soldado zgrywa idealnie zgrywa piłkę a Sosa natychmiastowo uderza z pierwszej piłki nie dając żadnych szans bramkarzowi. Mimo, że na początku spotkania zanosiło się na pogrom to do końca pierwszej części gry nie zagraliśmy żadnej akcji godnej uwagi. Dopiero w 82 minucie po dośrodkowaniu Guardado piłkę przedłuża Ruiz, a Adil Rami kieruje ją głową do bramki. W ostatniej minucie tego meczu z rzutu wolnego fantastyczną bramkę zdobywa Gil! Dobre spotkanie naszej drużyny, pewnie wygrywamy!

 

Liga Mistrzów Faza Grupowa [5/6]

Valencia 3:0 Red Bull Salzburg

3' Jose Sosa

82' Adil Rami

90' Carles Gil

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...