Skocz do zawartości

Pieniądze to nie wszystko


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

Sory , że tu piszę ale twoja karierę dużo ludzi czyta ;) Gdy wchodzę na profil zawodnika , gra jest "bez odpowiedzi " tzn , że muszę wyłączyć grę sposobem (ctrl + shift + esc) gdyż zawiesza się i nie działa . Miałem tak kiedyś jak wchodziłem na porównanie zawodników ale nie w tej wersji .

Odnośnik do komentarza

Roma: Stekelnburg - Nica Reinartz Pejcinovic (83' Castan) Balzaretti - Rossi Bertolacci Tachtsidis (78' Claudemir) Andreson Caprari (54' Marilungo) - Osvaldo

 

Napoli: Carrasso - Britos Heurtaux Musacchio - Rever Gustavo Odjidja Nrasingh Fetfatzidis Insigne - Cavani

 

Jeśli przegramy ten mecz to już możemy odłożyć na następny sezon marzenia o mistrzostwie. Zaczęliśmy wyśmienicie, w 7 minucie Insigne ograł De Rossiego, podał do Fetfatzidisa, ten z pierwszej piłki do Cavaniego i prowadziliśmy 1:0! W 13 minucie Roma chciała odpowiedzieć, jednak nadziała się na kontrę, Narsingh zagrał do Cavaniego, ten wyszedł sam na sam, ale uderzył prosto w bramkarza. W 39 minucie Bertolacci sfaulował Odjidje, i ujrzał drugą żółtą kartkę, czyli musiał opuścić boisko i graliśmy z przewagą zawodnika. W 49 minucie Gustavo zagrał do Insigne na skrzydło, Włoch zbiegł do środka i z linii 16 metrów uderzył po krótkim słupku kompletnie zaskakując Stekelenburga. Mecz kończyliśmy z przewagą dwóch zawodników, bo w 67 minucie z boiska wyleciał także De Rossi. Jak to jest, że potrafimy kompletnie zdominować Romę, a przegrać ze słabą Spezią czy Bologną. Kompletnie tego nie ogarniam. Zajmujemy w dalszym ciągu 4 miejsce, do będących przed nami Romy i Interu tracimy trzy punkty, do lidera z Turynu aż 5, ale mamy jeszcze z nimi mecz.

 

23.04.2017 - Serie A [34/38]

Stadio Olimpico - 45,913

[1] Roma 0:2 Napoli [4]

7' Edinson Cavani 0:1

49' Lorenzo Insigne 0:2

MoM: Mateo Musacchio 8.6

 

Pozostałe spotkania:

35 - Milan

36 - Parma

37- Juventus

38 - Genoa

Odnośnik do komentarza

Adrian a masz oryginalną wersję gry?

 

**************

 

Napoli: Carrasso - Britos (45' Boyata) Heurtaux Musacchio - Rever Odjidja Nainggolan Narsingh (81' Sosa) Fetfatzidis (45' Wijnaldum) Insigne - Cavani

 

Milan: Caballero - Abate Pulido (87' Maicon) Pareja Filipe - Montolivo (53' Salamon) Nocerino Niang Boateng Florenzi - Balotelli (77' Quagliarella)

 

Mecz Milanem zapowiadał się bardzo ciekawie - tym bardziej, że dla nas teraz każde spotkanie jest meczem o wszystko, jedna porażka może zadecydować o tym, że nie zdobędziemy mistrzostwa. Oczywiście nie zależy to tylko od nas, ale także od rywali. Na początku to Milan ruszył zdecydowanie do ataku, w 8 minucie Florenzi próbował zaskoczyć Carrasso uderzeniem z ostrego kąta, ale piłka trafiła tylko w poprzeczkę. W 38 minucie Niang zagrał mocną piłkę ze skrzydła w pole karne i tam niestety Britos sfaulował Filipe. Do jedenastki podszedł ten co dośrodkowywał, Francuz Niang i pewnie ją wykorzystał. W 48 minucie Insigne popisał się kapitalnym rajdem, ograł Abate, następnie jednym zwodem zgubił Pulido oraz Pareję a następnie uderzył; obok bezradnego Caballero. Świetna akcja naszego skrzydłowego. W 53 minucie Nainggolan podał piłkę przed pole karne do Cavaniego, ten zagrał na szósty metr do Wijnalduma, który zauważył, że na boku jest kompletnie niepilnowany Narsingh, podał mu i Holender pokonał bramkarza. Znakomity comeback! A w tabeli zrobił się straszny ścisk! Do lidera tracimy zaledwie dwa punkty, do drugiej Romy punkt, a z Interem zrównaliśmy się punktami!

 

29.04.2017 - Serie A [35/38]

San Paolo - 48,067

[4] Napoli 2:1 Milan [7]

39' M'baye Niang 0:1

48' Lorenzo Insigne 1:1

53' Luciano Narsingh 2:1

MoM: Mateo Musacchio 8.7

Odnośnik do komentarza

Parma: Mirante - Rosi Brosco Marzorati Ampuero - Rachid (52' Bacinovic) Menna (57' Pazienza) Muntari Klonaridis Sau (63' Mesbah) - Silmani

 

Napoli: Carrasso - Britos Heurtaux Musacchio - Rever Odjidja Nainggolan Narsingh Fetfatzidis Insigne - Wijnaldum (45' Sosa)

 

Miałem ogromny problem z pozycją napastnika, niestety Cavani był zawieszony na ten mecz, a Altidore kontuzjowany, dlatego zdecydowałem się na Wijnalduma. Już w 3 minucie Holender mógł zdobyć bramkę, ale w sytuacji sam na sam uderzył w słupek. W 18 minucie Fetfatzidis próbował zaskoczyć bramkarza uderzeniem z dystansu, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. W 31 minucie odpowiedziała Parma, po podaniu Klonaridisa wyśmienitą okazję miał Sau, ale chybił z bliskiej odległości. Po przerwie słabo spisującego się Wijnalduma zastąpił Sosa, miałem nadzieję, że on sobie poradzi na napadzie. W 55 minucie Musacchio wyciął w polu karnym Klonaridisa. Do jedenastki podszedł Messa i... CARRASSO wybronił uderzenie Włocha! W 80 minucie mogliśmy strzelić gola, który dałby nam trzy punkty, znakomicie rozklepaliśmy obronę rywali i dobrą okazję miał Nainggolan, ale jego uderzenie z pierwszej piłki wylądowało na trybunach. Przegrywamy i to już chyba koniec marzeń o mistrzostwie, do Juve tracimy 5 punktów.

 

03.05.2017 - Serie A [36/38]

Ennio Tardini - 12,150

[16] Parma 0:0 Napoli [4]

MoM: Rever 7.6

Odnośnik do komentarza

Napoli: Carrasso - Britos Heurtaux Musacchio - Rever Gustavo Wijnaldum Narsingh Sosa Insigne (45' Fetfatzidis) - Cavani

 

Juventus: Forster - Bonucci Subotic Mbiwa Lichtensteiner Coentrao - Capoue Vidal (74' Marrone) Marchisio Giovinco (68' Vucinic) - Llorente

 

Mecz z Juve... chyba najważniejszy w tym sezonie. Zespół z Turynu wyszedł w typowym dla siebie ustawieniu z piątką obrońców, do tego ma w napadzie już raczej pewnego króla strzelców Serie A, czyli Fernando Llorente. Piętnasta minuta i niestety tracimy bramkę, Rever wygarnął piłkę spod nóg Coentrao, nie przejął jej Gustavo co oczywiście wykorzystał Llorente, wtargnął w pole karne i uderzył bardzo mocno nie dając szans Carrasso. W 41 minucie Marchisio podał na skrzydło do Lichtensteinera, ten płasko dośrodkował, do piłki dopadł Giovinco i 0:2. Fatalna pierwsza połowa, miałem nadzieję, że w drugiej uda się coś ugrać - niestety, Stara Dama nie pozwoliła nam nawet na bramkę honorową. Koniec marzeń o mistrzostwie, koniec marzeń o lidze mistrzów... zajmujemy czwarte miejsce, co nie daje Nam awansu do LM. Do interu tracimy trzy punkty, z tym, że mamy bilans bramkowy gorszy o 7... więc jest to dla nas mission impossible.

 

06.05.2017 - Serie A [37/38]

San Paolo - 58,923

[4] Napoli 0:2 Juventus [1]

15' Fernando Llorente 0:1

41' Sebastian Giovinco 0:2

MoM: Rever 8.3

Odnośnik do komentarza

Genoa: Machetti - Santos Maksimovic Polenta Zaccardo Paglialunga (60' Oriol) - Obradovic Seymour Biondini Misaruca (71' Gilardino) - Seferovic

 

Napoli: Carrasso - Britos Heurtaux Musacchio - Rever Nainggolan Odjidja Narsingh Fetfatzidis (71' Wijnaldum) Insigne - Cavani

 

Niestety pomyliłem się. Przed tym meczem już kompletnie nie mieliśmy szans na ligę mistrzów. Nie popatrzyłem, a Inter nie rozegrał swojego meczu w 37 kolejce - mecz ten wygrał, dlatego też traciliśmy 6 punktów do nich, a 4 do Romy, więc ten mecz niestety graliśmy o nic, mimo wszystko, chciałem, żebyśmy go wygrali. Pierwszą groźną akcję stworzyli gospodarze, w 18 minucie Seymour dośrodkowywał z rzutu wolnego i blisko zdobycia gola był Seferovic, ale Carrasso wybronił jego strzał. W 44 minucie Narsingh dośrodkował w pole karne, Dos Santos przewrócił Odjidję, lecz do piłki dopadł Cavani i mocnym uderzeniem pokonał Marchettiego. W 48 minucie Maksimovic stracił piłkę pod własnym polem karnym na rzecz Cavaniego, nasz najlepszy snajper wparował w pole karne i spokojnie zdobył bramkę. Bardzo dobry mecz Cavaniego na pożegnanie, Edi dziękujemy!

 

14.05.2017 - Serie A [38/38]

Luigi Ferraris - 30,611

[11] Genoa 0:2 Napoli [4]

44' Edinson Cavani 0:1

48' Edinson Cavani 0:2

MoM: Edinson Cavani 8.8

 

TABELA:

 

2yoi.png

 

 

W następnych postach podsumowanie sezonu :)

Odnośnik do komentarza

Kończymy ten fatalny sezon. Jedyną pozytywną rzeczą jest 1/4 Ligi Mistrzów, w której odpadliśmy jak pamiętacie z Barceloną. W przyszłym sezonie nawet nie zagramy w tych elitarnych rozgrywkach - czwarte miejsce daje jedynie fazę grupową ligii europejskiej. Do Serie A awansują na 100% Sampdoria Genua oraz Reggina Calcio. W barażu walczy Torino, Pescara, Novara oraz Pisa. Królem strzelców został oczywiście Ferdnando Llorente z Juventusu, strzelił 24 bramki. Drugie miejsce dla Samuele Longo z Interu, dwie bramki mniej niż Hiszpan. Na trzecim miejscu uplasował się Cavani, ex aequo z Wolfe (Cagliari). Najlepszym asystentem, co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem został obrońca, Lichtensteiner, z 14 asystami na koncie. W jedenastce roku znalazło się tylko dwóch naszych piłkarz, Cavani oraz Insigne. Dwójka z Romy, Balzaretti oraz Bertolacci. Reszte stanowią zawodnicy Juventusu - Forster, Lichtensteiner, Chiellini, Bonucci, Marchisio, Giovinco oraz Llorente. Cóż, przejdźmy do podsumowania kadry naszego zespołu:

 

 

Bramkarze: (Mecze/Bramki Stracone/Czyste Konta/Średnia)

 

Cedric Carrasso (27/26/10/6.87) - Bardzo dobry sezon Francuza, ma jednak już 35 lat, jego kontrakt wygasa w czerwcu i raczej nie będę go przedłużał.

Samir Ujkani (25/25/7/7.06) - U poprzedniego managera to on bronił w podstawowej jedenastce - u mnie nie pojawił się ani razu na boisku. Podobnie jak Carrasso, prawdpodobnie opuści nasz zespół, a będę się starał sprowadzić bramkarza światowego formatu.

 

 

Obrońcy: (Mecze/Bramki/Asysty/Średnie)

 

Mateo Musacchio (47/2/0/7.10) - Mateo dobrze grał, jednak rozwinął skrzydła dopiero gdy ja przyszedłem do klubu, bo u mojego poprzednika grał słabo.

Thomas Heurtaux (45/1/3/7.20) - Francuz miewał mecze lepsze, miewał gorsze. Strasznie nierówna forma tego piłkarza, ale w przyszłym sezonie też raczej będzie grał, bo lepszego nie po prostu nie znajdę.

Derdyck Boyata (32/0/1/7.18) - U mnie Belg grał sporadycznie, chociaż jest naprawdę dobrym graczem. Jęczał, że chce odejść, więc prawdpodobnie tak się stanie.

Stefan Savic (17/1/0/7.09) - Czarnogórzec mnie kompletnie nie przekonał. Ma 26 lat, dlatego sprzedam go, a na jego miejsce sprowadzę młodego stopera.

Raphael Serra (0) - Szkoda mi bardzo, że zatrzymałem jego karierę. Jak wiecie nie grałem z bocznymi obrońca, więc Serra kompletnie nic nie grał...

Miguel Britos (27/2/2/7.26) - Świetnie grał Urugwajczyk w tym sezonie. Ma już 31 lat, więc już dość stary, dlatego odejdzie mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Pomocnicy: (Mecze/Bramki/Asysty/Średnia)

 

Abdou Sissoko (20/2/1/6.69) - Abdou raczej słabo się spisywał i chyba nikt nie będzie rozpaczał po jego odejściu, albowiem podpisał się kontrakt z PAOKiem Saloniki.

Salvador Agra (6/1/0/6.92) - Portugalczyk zbyt wiele nie grał, podobnie jak i Boyata chce odejść - więc mu to umożliwię.

Giannis Fetfatzidis (18/2/2/6.88) - Mimo słabej noty podobała mi się gra Greka. Potrafił wziąć na siebie rozgrywanie, do tego dobrze zgrywał się z partnerami z drużyny.

Luiz Gustavo (34/2/3/6.85) - Luiz to typowy tank do środka pola, więc robił to co do niego należało. Ma 29 lat, jest warty prawie 5 milionów - nie wiem czy się go nie pozbędę.

Vadis Odjidja (17/1/3/7.20) - Świetny zakup, grał bardzo dobrze, skutecznie pomagając kolegom w obronie jak i w ataku.

Georginio Wijnaldum (17/1/2/7.00) - 15 milinów wydane w błoto. Oczywiście jeszcze go nie skreślam, ale po tym co zobaczyłem w tym sezonie muszę przyznać, że jestem zawiedziony.

Luciano Narsingh (21/2/4/6.99) - Początek swojej przygody z naszym klubem miał słaby, ale z meczem na mecz się rozkręcał. Mam nadzieję, ze w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej.

Radja Nainggolan (39/5/5/7.42) - Jeden z lepszych graczy w tym sezonie. Belg błyszczał w środku pola, był wszędzie tam gdzie trzeba.

Rever (22/0/0/7.53) - Świetny zakup mojego poprzednika. Rever mimo iż jest nominalnym obrońcą to śmigał na defensywnym pomocnik i spisywał się wyśmienicie.

Jose Sosa (42/2/10/7.16) - Dobry sezon Sosy, jednak ma już 31 lat i raczej nie będę go dalej trzymał u siebie.

Lorenzo Insigne (38/7/13/7.22) - 31 meczów, 18 bramek w kadrze Włoch - to mówi samo za siebie. Potrafi sam ograć kilku rywali i pokonać bramkarza, nie do zastąpienia.

Valon Behrami (22/0/3/6.75) - U poprzedniego managera grał sporo - u mnie niezbyt. Jego kontrakt wygasa w czerwcu i nie będzie przedłużany.

Gokhan Inler (28/0/3/6.80) - Podobna sytuacja co z Behramim. Gokhan podpisał się kontrakt z nowym klubem - będzie grał w Palermo.

 

 

Napastnicy: (Mecze/Bramki/Asysty/Średnia)

 

Edinson Cavani (46/30/4/7.45) - Nasz najlepszy gracz, 30 bramek w sezonie to znakomity dorobek. Niestety jak wiecie nie lubię trzymać w zespole starych graczy, a Edi ma już 30 lat, dlatego gdy przyszła oferta z Chelsea to bez wahania ją zaakceptowałem.

Cerezo (5/1/1/7.18) - Cóż, Brazylijczyk nie pograł zbyt wiele, ale przy świetnej dyspozycji Cavaniego nie mógł liczyć na więcej.

Jozy Altidore (29/7/3/6.79) - Od niego oczekiwałem zdecydowanie więcej. Jak pamiętacie, mówiłem, że mam już zakontraktowanych dwóch nowych napadów, dlatego raczej pożegnamy się z reprezentantem USA.

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecz eliminacji MŚ z Litwą oraz mecz towarzyski z Rumunią otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Mateusz Prus (1/0)ykyn.png

Wojciech Szczęsny (55/0)pwy.png

Przemysław Tytoń (13/0)ut0d.png

 

Obrońcy:

 

Łukasz Piszczek (75/0)2lk.png

Tomasz Kędziora (1/0)v5i.png

Bartosz Salamon (24/1)gvax.png

Adam Danch (34/0)3fv1.png

Rafał Janicki (2/0)rlq.png

Damian Zbozień (0/0)jqa.png

Marko Jovanovic (3/0)keb8.png

Marek Blacha (0/0)9fj.png

 

Pomocnicy:

 

Ariel Borysiuk (42/0)1zza.png

Ludovic Obraniak (70/14)29i.png

Paweł Wszołek (5/0)jw5.png

Michał Żyro (9/4)fqn.png

Dominik Furman (3/0)3ny.png

Tomasz Kupisz (6/1)ulb.png

Radosław Majewski (4/0)t80o.png

Adam Matuszczyk (46/2)dopv.png

Jakub Błaszczykowski (102/16)2ue.png

Daniel Łukasik (1/0)keb8.png

 

Napastnicy:

 

Robert Lewandowski (95/71)ol6m.png

Arkadiusz Milik (9/3)7pw.png

 

 

Pierwszy raz od kiedy jestem trenerem kadry Polski, powołałem Radka Majewskiego. Dodatkowo szansę debiutu otrzyma młody lewy pomocnik z Zagłębia, Marek Blacha. Jeszcze taka ciekawostka - Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium sięgnęli po puchar mistrzów, w finale pokonali Real 2:0. Niestety Robert nie wpisał się na listę strzelców.

Odnośnik do komentarza

Litwa: Arlauskis - Palionis Sidlauskas Stankevicius (63' Dauksa) Kijanskas - Urba Vezevicius (51' Zukauskas) Ivaskevicius Mockus Panka - Petkevicius (70' Eliosius)

 

Polska: Szczęsny - Piszczek Janicki Salamon Blacha - Furman (45' Majewski) Borysiuk Błaszczykowski Obraniak Żyro - Lewandowski

 

Zaryzykowałem, postawiłem na lewej obronie debiutanta, Marka Blachę, uznałem, że z takim zespołem jak Litwa sobie poradzi - no i się nie myliłem. Dominowaliśmy, Litwa przez całe spotkanie nie stworzyła żadnej okazji a My sobie punktowaliśmy gospodarzy. Już w 6 minucie objęliśmy prowadzenie, Błaszczykowski zbiegł do środka boiska, wziął na siebie Stankeviciusa, co pozwoliło zostać kompletnie niekrytym Obraniakowi, Ludo dostał piłkę od Kuby i w sytuacji sam na sam się nie pomylił. W 44 minucie Żyro kapitalnie podał za obrońców do Lewego, ten lekko dziabnął piłkę, czym ograł bramkarza i wbiegł z piłką do bramki. W 63 minucie pada ostatnia bramka, Błaszczykowski dośrodkowywał z rzutu rożnego, w poprzeczkę trafił Salamon, piłka spadła na piąty metr gdzie stworzyło się wielki zamieszanie, ale ostatecznie Obraniak po raz drugi w tym meczu pokonał bramkarza gospodarzy. Pewna wygrana, kolejne 3 punkty wpadają na nasze konto, Francja pokonała Wyspy Owcze 5:0, więc nadal jesteśmy na drugim miejscu z takim samym dorobkiem punktowym co Żabojady.

 

02.06.2017 - Eliminacje Mistrzostw Świata, 2 grupa [6/10]

Stadion im. S.Dariusa i S.Girenasa - 9,180

[5] Litwa 0:3 Polska [2]

6' Ludovic Obraniak 0:1

44' Robert Lewandowski 0:2

63' Ludovic Obraniak 0:3

MoM: Ludovic Obraniak 9.1

 

 

Francja 5:0 Wyspy Owcze

Irlandia Płn 1:2 Norwegia

Odnośnik do komentarza

Pisałem przy powołaniach ;) Po tym meczu poniżej ma już 75 bramek

 

******************

 

Rumunia: Lung (75' Serediuc) - Majtel (83' Stancu) Chiriches Papp (61' Neag) Radu (75' Balgradean) - Ropotan (67' Pintilii) Torje Ilie Stanciu Tucudean - Grozav (72' Antal)

 

Polska: Tytoń - Kędziora Danch Zbozień Jovanovic - Matuszczyk (59' Furman) Łukasik (59' Lewandowski) Wszołek (45' Błaszczykowski) Majewski (45' Obraniak) Kupisz (45' Żyro) - Milik

 

Rumunia wyśmienicie spisuje się jak do tej pory w eliminacjach do MŚ, nie przegrali żadnego meczu! Ograli Austrię 5:2, Łotwę 2:0, San Marino 6:1, Portugalię 3:2, Słowenię 4:1 oraz ponownie z San Marino padł wynik 5:0. Więc wyniki wyśmienite, więc sam sparing zapowiadał się bardzo, bardzo ciekawie. Długo obie drużyny nie mogły się wstrzelić, ale wreszcie w 36 minucie po dośrodkowaniu Matela do siatki trafił Ilie. W 48 minucie Torje znakomicie ograł Jovanovica, wbiegł w pole karne, dośrodkował i gola zdobył Tucudean. 60 minuta a My dalej nie atakujemy - więc wpuściłem Lewego i Furmana co okazało się strzałem w dziesiątkę. W 65 minucie po podaniu Obraniak trafił do siatki Milik, a już minutę później po dośrodkowaniu Kędziory bramkę zdobył wprowadzony chwilę wcześniej Lewandowski. To nie koniec strzelania - ba, to dopiero początek! W 75 minucie oko w oko z Lungiem stanął Błaszczykowski, piłkę spod nóg wybili mu obrońcy, ale ta trafiła do Lewandowskiego i już prowadziliśmy. W 77 minucie ponownie Torje szalał na skrzydle i tym razem po jego dośrodkowaniu samobójczym trafieniem popisał się Obraniak. W 83 minucie ponownie w roli głównej Błaszczykowski, przebiegł pół boiska po czym zagrał w pole karne do Lewandowskiego a ten zdobył swoją trzecią bramkę. Chwilę po wznowieniu gry mamy ponownie remis, Pintilii popisał się kapitalnym długim podaniem do Stancu, nie najlepiej zachował się Tytoń i napastnik z Rumunii uderzył prosto do pustej bramki. W 88 minucie Lewy pojawił się w roli asystenta, kapitalnie przerzucił piłkę nad Neagiem, dopadł do niej Żyro i przelobował bramkarza. W 92 minucie pod pole karne gospodarzy zapuścił się Jovanovic i zrobił to w bardzo dobrym stylu, bo dostał doskonałe podanie od Furmana i strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach kadry. Fantastyczny mecz!

 

06.06.2017 - Mecz Towarzyski

Constantin Radulescu - 13,383

[20] Rumunia 4:6 Polska [23]

36' Silviu Ilie 1:0

48' George Tucudean 2:0

65' Arkadiusz Milik 2:1

66' Robert Lewandowski 2:2

75' Robert Lewandowski 2:3

77' Ludo Obraniak sam. 3:3

83' Robert Lewandowski 3:4

85' Bogdan Stancu 4:4

88' Michał Żyro 4:5

90+2' Marko Jovanovic 4:6

MoM: Robert Lewandowski 9.6

Odnośnik do komentarza

Wykańczanie akcji, ustawianie się i podania trochę za niskie, dodatkowo zauważyłem, że z Rosyjskiej ligi bardzo ciężko wykupić kogoś za normalną kasę (żądają dużo więcej, niż kupowałbyś z innej ligi). Jeśli masz trochę pieniędzy, poszukałbym jeszcze kogoś... Poza tym wydawać 40 baniek za skrzydłowego? Wolałbym dwóch super snajperów za tą kwotę, ale to jest Twój pomysł na zakupy. (Poszukaj kogoś z Afryki, faniocha a czasami można znaleźć geniusza do miliona Euro)

Odnośnik do komentarza

Wykańczanie akcji, ustawianie się i podania trochę za niskie, dodatkowo zauważyłem, że z Rosyjskiej ligi bardzo ciężko wykupić kogoś za normalną kasę (żądają dużo więcej, niż kupowałbyś z innej ligi). Jeśli masz trochę pieniędzy, poszukałbym jeszcze kogoś... Poza tym wydawać 40 baniek za skrzydłowego? Wolałbym dwóch super snajperów za tą kwotę, ale to jest Twój pomysł na zakupy. (Poszukaj kogoś z Afryki, faniocha a czasami można znaleźć geniusza do miliona Euro)

 

Z piłkarzami z Afryki problem jest taki, że od stycznia do lutego ich nie ma bo PNA....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...