Skocz do zawartości

Pieniądze to nie wszystko


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

Stomil: Gonen - Lisowski Soder Pazdan Stulin - Giel Kun (45' Pomorski) Nowosielski (84' Ojala) Chrapek Parzyszek (84' Błąd) - Taylor

 

Korona: Trela - Burliga Bortel Djuric Susko - Jerbic Adamczyk Szeliga (44' Kuzera) Vidakovic Wilk (45' Korzym) - Angielski

 

Miałem wystawiać młodzików na resztę meczy, jednak postanowiłem, że zdobędziemy tyle punktów ile się da. Ciekawą sprawą jest, że na nasz mecz z Koroną pofatygował się selekcjoner reprezentacji Holandii, Wim Koevermans który podpatrywał Piotrka Parzyszka. Nie wiem czy Wam pisałem, ale ma on dwie narodowości, polskie i holenderskie. Dziwne że na naszych trybunach zasiadł już manager Holendrów, a ani razu nie pojawił się "Waldek King", cóż, chyba nas nie lubi. Wracając do meczu, w 25 minucie objęliśmy prowadzenie, gdy dobre dośrodkowanie Chrapka z rzutu wolnego wykorzystał Taylor. W 71 minucie Pomorski popisał się kapitalnym krzyżowym dograniem do Nowosielskiego, który na raty pokonał Trelę. W doliczonym czasie gry dobiliśmy rywali, Błąd dośrodkowywał w pole karne a 22 bramkę w tym sezonie w lidze zdobył Taylor.

 

30.04.2016 - T-Mobile Ekstraklasa [28/30]

Stadion przy ul. Piłsudskiego - 7,230

[1] Stomil Olsztyn 3:0 Korona Kielce [9]

25' Simon Taylor 1:0

71' Leszek Nowosielski 2:0

90+1' Simon Taylor 3:0

MoM: Simon Taylor 8.8

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że coś przegapiłem. Po spotkaniu z Polonią Warszawa rozegraliśmy rewanż w półfinale pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. Przegraliśmy 1:3 i drugi rok z rzędu odpadliśmy tuż przed finałem.

 

Cracovia: Pawłowski - Struna Żytko Kosanovic Szostko - Wolski Żołądź Jurjevic (51' Boljevic) Romanov (84' Janoszka) Hristov (79' Steblecki) - Szewczyk

 

Stomil: Gonen - Bloch Jodłowiec Komorowski Subasic - Pomorski (74' Giel) Kun Beltran Buras Ojala (74' Błąd) - Taylor (74' Biliński)

 

Mecz stał na strasznie słabym poziomie, stworzyliśmy zaledwie po maksymalnie dwóch bramkowych sytuacjach. W 33 minucie Taylor stanął oko w oko z Pawłowskim, ale ten rozproszył go swoim znakomitym angielskim, Simon padł ze śmiechu i nie wstał już do końca tego spotkania. Cracovia swoją najlepszą szansę miała w 71 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hristova w poprzeczkę trafił Kosanovic, który jest przymierzany do gry w reprezentacji Polski. Kończymy ten mecz, a ostatnie spotkanie w tym sezonie zagramy z Górnikiem Zabrze, czyli nowym wicemistrzem Polski.

 

04.05.2016 - T-Mobile Ekstraklasa [29/30]

Hipermarket przy ul. Kałuży - 10,261

[13] Cracovia Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

MoM: Marcin Komorowski 7.7

Odnośnik do komentarza

Górnik: Żukowski (45' Lukac) - Pavlovic Grodzicki Czerwiński Spahic - Król Płonka Kostadinov (83' Piekarski) Pietrzak Milicevic (83' Jurek) - Mihajlovic

 

Stomil: Gonen - Lisowski Pazdan Lukashevich Stulin - Nowosielski (15' Ojala) Giel Sacha (73' Parzyszek) Chrapek Błąd - Taylor (73' Beltran)

 

Mecz z Górnikiem zapowiadał się bardzo ciekawie i faktycznie takim był. Od początku poszliśmy na wymianę ciosów, już w 4 minucie szansą na strzelenie gola miał Chrapek, ale jego uderzenie z dystasnu poszybowało nad poprzeczką. W 15 minucie Pietrzak ograł na lewym skrzydle Pazdana, po czym dośrodkował w pole karne i Mihajlovic mocnym strzałem głową pokonał Gonena. W 33 minucie okazję na wyrównanie miał Taylor, ale jego strzał wyłapał bramkarz gospodarzy. Po przerwie wyszliśmy bardziej ofensywnie, nie chciałem, żeby pierwsza w tym sezonie w ekstraklasie przyszła w 30 kolejce. Niestety, tworzyliśmy akcje, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać i na zakończenie tego sezonu przegrywamy.

 

07.05.2015 - T-Mobile Ekstraklasa [30/30]

Stadion im. Ernesta Pohla - 8,963

[2] Górnik Zabrze 1:0 Stomil Olsztyn [1]

15' Dragoslav Mihajlovic 1:0

MoM: Jakub Czerwiński 7.7

 

TABELA:

 

7b7i.png

 

 

W następnym postach podsumowanie rozgrywek w kraju, na świecie oraz prezentacja kadry, bo chcę Wam pokazać, jak niektórzy zawodnicy się rozwinęli :D

Odnośnik do komentarza


 

Anglia:

 

Angielska Ekstraklasa:

12/13 - Manchester City

13/14 - Manchester United

14/15 - Manchester City

15/16 - Manchester City

 

Capital One Cup:

12/13 - Aston Villa

13/14 - Swansea City

14/15 - Norwich City

15/16 - Manchester City

 

Puchar Anglii:

12/13 - Manchester CIty

13/14 - Newcastle Untied

14/15 - Queens Park Rangers

15/16 - Aston Villa

 

Tarcza Wspólnoty:

12/13 - Chelsea Londyn

13/14 - Chelsea Londyn

14/15 - Manchester United

15/16 - Manchester City

 

Piłkarz sezonu:

12/13 - Juan Mata (Chelsea)

13/14 - David Silva (City)

14/15 - Juan Mata (Chelsea)

15/16 - Sergio Aguero (City)

 

Król strzelców:

12/13 - Olivier Giroud (Arsenal)

13/14 - Jordan Rhodes (Blackburn, obecnie Liverpool)

14/15 - Steven Fletcher (Sunderland)

15/16 - Christian Benteke (Aston Villa)

 

Składy: (Kliknij na nazwę klubu a wyświetli się skład)

Manchester United

Tottenham Hotspur

Liverpool

Manchester City

Chelsea Londyn

Arsenal Londyn

 


 

Francja:

 

Ligue 1:

12/13 - Paris Saint Germain

13/14 - Olimpique Marsylia

14/15 - Olimpique Lyon

15/16 - Paris Saint Germain

 

Copa de la Ligue:

12/13 - Olimpique Lyon

13/14 - OSC Lille

14/15 - Paris Saint Germain

15/16 - OSC Lille

 

Puchar Francji:

12/13 - Toulouse

13/14 - OGC Nice

14/15 - Paris Saint Germain

15/16 - Olimpique Lyon

 

Champions Trophy:

12/13 - Olimpique Lyon

13/14 - Paris Saint Germain

14/15 - OGC Nice

15/16 - Olimpique Lyon

 

Piłkarz sezonu:

12/13 - Javier Pastore (PSG)

13/14 - Andre Ayew (Marsylia)

14/15 - Ezequiel Lavezzi (PSG)

15/16 - Marvin Martin (Lille)

 

Król strzelców:

12/13 - Lisandro Lopez (Lyon)

13/14 - Lisandro Lopez (Lyon)

14/15 - Lisandro Lopez (Lyon)

15/16 - Lisandro Lopez (Lyon)

Kompletna dominacja :D

 

Składy:

Paris Saint Germain

Olimpique Marsylia

Olimpique Lyon

OSC Lille

 


Odnośnik do komentarza


 

Hiszpania:

 

Liga BBVA:

12/13 - FC Barcelona

13/14 - FC Barcelona

14/15 - Sevilla

15/16 - FC Barcelona

 

Copa del Rey:

12/13 - FC Barcelona

13/14 - FC Barcelona

14/15 - Valencia FC

15/16 - Real Madryt

 

Superpuchar Hiszpanii:

12/13 - Real Madryt

13/14 - FC Barcelona

14/15 - FC Barcelona

15/16 - Valencia FC

 

Piłkarz roku:

12/13 - Andres Iniesta (Barca)

13/14 - Lionel Messi (Barca)

14/15 - Andres Iniesta (Barca)

15/16 - Andres Iniesta (Barca)

 

Król strzelców:

12/13 - Roberto Soldado (Valencia)

13/14 - Alvaro Negredo (Sevilla)

14/15 - Falcao (Atletico)

15/16 - Alvaro Negredo (Sevilla)

 

Składy:

Atletico Madryt

Sevilla

Real Madryt

FC Barcelona

Valencia FC

 


 

Holandia:

 

Eredivisie:

12/13 - Ajax Amsterdam

13/14 - Ajax Amsterdam

14/15 - Ajax Amsterdam

15/16 - PSV Eindhoven

 

Puchar Holandii:

12/13 - FC Groningen

13/14 - Heracles

14/15 - FC Twente Enschede

15/16 - ADO Den Haag

 

Superpuchar Holandii:

12/13 - Ajax Amsterdam

13/14 - Ajax Amsterdam

14/15 - Heracles

15/16 - Ajax Amsterdam

 

Piłkarz sezonu:

12/13 - Wilfried Bony (Vitesse, aktualnie BVB)

13/14 - Marco van Ginkel (Vitesse, aktualnie Schalke)

14/15 - Kevin Jansen (ADO)

15/16 - Junior Moraes (Vitesse)

 

Król strzelców:

12/13 - Wilfried Bony (Vitesse, obecnie BVB)

13/14 - Wilfried Bony (Vitesse, obecnie BVB)

14/15 - Siem de Jong (Ajax)

15/16 - Junior Moraes (Vitesse)

 

Składy:

Vitesse

PSV Eindhoven

Ajax Amsterdam

FC Groningen

 


Odnośnik do komentarza


 

Niemcy:

 

Bundesliga:

12/13 - Borussia Dortmund

13/14 - Borussia Dortmund

14/15 - Bayern Monachium

15/16 - Bayern Monachium

 

Puchar Niemiec:

12/13 - Hannover 96

13/14 - Borussia Dortmund

14/15 - Dynamo Drezno :o

15/16 - Stuttgart

 

Superpuchar Niemiec:

12/13 - Bayern Monachium

13/14 - Borussia Dortmund

14/15 - Bayer Leverkusen

15/16 - Bayern Monachium

 

Piłkarz sezonu:

12/13 - Toni Kroos (Bayern)

13/14 - Mario Gotze (BVB)

14/15 - Bastian Schweinsteger (Bayern)

15/16 - Philipp Lahm (Bayern)

 

Król strzelców:

12/13 - Robert Lewandowski (BVB, obecnie Bayern)

13/14 - Robert Lewandowski (BVB, obecnie Bayern)

14/15 - Robert Lewandowski (Bayern)

15/16 - Wilfried Bony (BVB)

 

Składy:

Schalke 04

Borussia Moenchengladbach

Borussia Dortmund

Bayern Monachium

Bayer Leverkusen

 


 

Włochy:

 

Serie A:

12/13 - Juventus Turyn

13/14 - Juventus Turyn

14/15 - Juventus Turyn

15/16 - Juventus Turyn

 

Puchar Włoch:

12/13 - Juventus Turyn

13/14 - Cagliari Calcio

14/15 - Lazio Rzym

15/16 - Cagliari Calcio

 

Superpuchar Włoch:

12/13 - Napoli

13/14 - Cagliari Calcio

14/15 - Cagliari Calcio

15/16 - Juventus Turyn

 

Piłkarz sezonu:

12/13 - Arturo Vidal (Juve)

13/14 - Edinson Cavani (Napoli)

14/15 - Etienne Capoue (Juve)

15/16 - Lorenzo Insigne (Napoli)

 

Król strzelców:

12/13 - Edinson Cavani (Napoli)

13/14 - Fernando Llorente (Juve)

14/15 - Fernando Llorente (Juve)

15/16 - Fernando Llorente (Juve)

 

Składy:

AS Roma

Napoli

AC Milan

Juventus Turyn

Cagliari Calcio

 


 

Rozgrywki europejskie:

 

Liga Europejska:

12/13 - Napoli

13/14 - Zenit St. Petersburg

14/15 - FC Porto

15/16 - Manchester City

 

Liga Mistrzów:

12/13 - FC Barcelona

13/14 - Manchester City

14/15 - Paris Saint Germain

15/16 - Real Madryt

 


 

Rozgrywki międzynarodowe:

 

Mistrzostwa Świata:

2014 - Francja

 


 

Polska:

 

Skład: KLIK (Jest to kadra na MŚ 2016)

 

Grupa D (MŚ 2016):

1. Polska

2. Niemcy

3. Chorwacja

4. Bośnia

 


Odnośnik do komentarza

Kończymy sezon z mistrzostwem Polski. Pozostaje pewien niedosyt, bo mogliśmy powalczyć o potrójną koronę (zdobyliśmy równiez Superpuchar), ale cóż. Nasz pogromca z półfinału pucharu Polski nie zdołał zdobyć trofeum, w finale musiał uznać wyższość Legii która wygrała 1:0 po bramce Kucharczyka. Najwyższą średnią w ekstraklasie uzyskał nasz zawodnik, Taylor który jednocześnie został królem strzelców z 22 bramkami na koncie. Zakończył on tym samym dominacje Preslava Yordanova który musiał się zadowolić drugim miejscem z 16 oczkami. Najwięcej asyst zaliczył gracz Widzewa, Marko Pavloski, aż 11. Tuż za nim uplasował się Adrian Błąd. Piłkarz sezonu? Chyba bez zaskoczenia, został nim wybrany Simon Taylor. Niestety znowu nie udało mi się zdobyć statuetki dla managera sezonu, tym razem trofeum sprzątnął mi sprzed nosa opiekun Górnika Zabrze, Dariusz Kubicki. Jedenastka sezonu:

 

Kunchev (Legia) - Rzeźniczak (Legia) Jędrzejczyk (Legia) Tintor (Śląsk) Abbes (Widzew) - Hamalainen (Lech) Pavlovski (Widzew) Yakimov (Wisła) Radovic (Legia) - Yordanov (Widzew) Taylor (Stomil)

 

 

Bramkarze: (Mecze/Bramki stracone/Średnie) | KLIKNIJ W NAZWISKO A ZOBACZYSZ STATYSTYKI

 

Cenk Gonen (21/23/6.94) - Zatrudnienie go to był strzał w dziesiątkę. Turek broni świetnie i pewnie będzie naszym podstawowym bramkarzem do końca kariery.

Adam Stachowiak (27/36/6.87) - W pierwszej części sezonu nie bronił źle, ale po przyjściu Gonena nie grał już nic. Pewnie zostanie na następny sezon, ale grał nie będzie.

Michał Buchalik (0/0/0.00) - Kontuzja z początku sezonu przekreśliła jego kariere w naszym klubie. Nie przedłużyłem z nim kontraktu, od czerwca będzie piłkarzem GKS-u Tychy.

 

Wypożyczeni:

 

Jakub Słowik [Lech Rypin] (11/12/6.60) - Kupiony tylko i wyłącznie po to żeby na nim zarobić, dlatego też w lipcu odejdzie.

Mickael Meira [Olimpia Grudziądz] (13/7/6.89) - Portugalczyk spisywał się całkiem nieźle na wypożyczeniu, mimo wszystko zdecydowałem, że nie zaoferuje mu nowego kontraktu.

Michał Leszczyński [Lech Rypin] (18/12/7.04) - Znakomita forma Michała, gdy wróci z wypożyczenia pewnie będzie pierwszym zmiennikiem Gonena.

Odnośnik do komentarza

Obrońcy: (Mecze/Bramki/Asysty/Średnia)

 

Arnaud Bloch (15/0/1/6.98) - Jako zmiennik może być w klubie jak najbardziej, ale na 100% nigdy nie wywalczy podstawowego składu. Jeśli nie sprowadzę kogoś lepszego to zostanie na nastepny seozn.

Tomasz Jodłowiec (8/0/0/7.34) - Tomek najlepsze lata ma już za sobą, mimo wszystko jak grał to nie zawodził. Nie jęczał też, że chce grać więcej, dlatego też zostanie w klubie, ale będzie występował sporadycznie.

Marcin Komorowski (6/1/0/7.43) - Były reprezentant Polski radził sobie całkiem nieźle, ale na więcej występów nie może liczyć.

Wojciech Lisowski (33/0/2/7.10) - Powiem tak - jak na zawodnika za prawie 400 tysięcy grał słabo. Spisywał się bardzo poprawnie w defensywie, ale rzadko widywałem go z przodu.

Andrey Lukashevich (22/0/2/7.51) - Świetny, świetny, świetny! 170 tysięcy, a gra jakbyśmy za niego wydali z 10 milionów.

Muhamed Subasic (20/0/2/7.09) - Myślałem, że Bośniak wygryzie ze składu Stulina, jednak okazało się, że wcale nie jest tak wspaniały. Na lewą stronę mam już prawdziwą perełkę, dlatego któryś z tej dwójki odejdzie.

Alan Stulin (26/0/2/7.06) - Nie oczekiwałem od niego zbyt wiele i niestety potwierdził moje przewidywania na boisku. Przytrafiały mu się strasznie głupie błędy.

Sascha Soder (29/1/0/7.18) - Austriak rozwija się w niesamowitym tempie, zdążył nawet już zadebiutować w dorosłej kadrze. Świetny gracz.

Michał Pazdan (35/2/0/7.32) - Ostoja naszej defensywy, grał bardzo dobrze i myślę, że w przyszłym sezonie mianuje go na kapitana.

 

Wypożyczeni:

 

Piotr Azikiewicz [Lech Rypin] (15/0/2/6.75) - W pierwszej lidze radził sobie bardzo przeciętnie. Ma już 21 lat, nie wiem co z nim zrobię.

Mateusz Żukowski [Olimpia Grudziądz] (14/0/3/6.99) - Mateusz radził sobie lepiej od poprzednika, jednak po powrocie do klubu raczej nie dostanie szansy na grę.

Xavier Watkins [Lech Rypin] (19/1/0/6.86) - Xavier również dobrze się rozwija, ale na środku obrony mamy ogromną rywalizację, ciężko będzie mu się przebić.

Ireneusz Pluta [Lech Rypin] (26/0/2/6.50) - Ostatni obrońca, którego w przyszłym sezonie chyba będą powoli włączał do podstawowej jedenastki. Być może wyrośnie z niego solidny kadrowicz.

Odnośnik do komentarza

KLIK 1, KLIK 2

 

****************

 

Pomocnicy:

 

Adrian Błąd (39/2/11/6.93) - Miał być tylko zmiennikiem, typowym zapchaj dziurą, ale gdy wszedł do zespołu to został już w nim na dobre. Świetny sezon naszego pomocnika.

Damian Buras (21/4/6/7.35) - Jak na pierwszy sezon u nas to muszę powiedzieć, że był fenomenalny. Znakomicie zgrywal się z kolegami na boisku.

Michał Chrapek (37/7/8/7.31) - Świetny sezon Michała, dwa transfery z Wisły i dwie perełki. Cóż, może jeszcze kogoś ściągniemy z zespołu Białej Gwiazdy :D

Paweł Giel (32/1/2/7.16) - Gra na defensywnej pomocy to strasznie trudne wyzwanie. Paweł radził sobie bardzo dobrze i dziwi mnie, że nasi scoutowie dają mu tylko 2 gwiazdki potencjału.

Dominik Kun (23/1/1/7.10) - Najsłabszy sezon Dominika jak do tej pory. Niestety często był kontuzjowany, ale mimo wszystko interesują się już nimi europejskie potęgi, z Chelsea Londyn na czele. Ciężko będzie go zatrzymać.

Mariusz Sacha (29/4/6/7.00) - Podobnie jak poprzednik, tyle, że Sacha ma już 28 lat, więc będę starał się go pozbyć za przyzwoitą sumkę.

Krystian Pomorski (31/1/6/7.25) - Odkrycie tego sezonu. Wydane na niego 350 tysięcy okazało się trafną inwestycją.

Matias Ojala (27/5/7/6.98) - Wyśmienity początek sezonu, potem kontuzja i nie było już tak różowo. Jest wart prawie pół miliona, nie wiem czy nie będę próbował go komuś wcisnąć.

(20/3/3/7.12) - Jako zmiennik jak najbardziej może być, ale nie może liczyć na większą ilość występów.

 

 

 

Wypożyczeni:

 

Adrian Grbic [Lech Rypin] (26/5/2/6.73) - Ma dopiero 19 lat, dlatego nie będę go od razu skreślał. W przyszłym sezonie również zostanie wypożyczony.

Piotr Zieliński [Lech Rypin] (0/0/0/0.00) - Jego kontrakt wygasa w czerwcu i nie zamierzam go przedłużać.

Arkadiusz Mroczkowski [Lech Rypin] (30/2/1/6.82) - Kompletnie nie wiem co z nim zrobić. Jest to jedyny gracz który jest ze mną w Stomilu od początku, ale raczej nie może liczyć na jakiegkolwiek występy u mnie.

Odnośnik do komentarza

Napastnicy:

 

Piotr Parzyszek (10/3/2/7.21) - Oczekiwałem od niego więcej, ale jest u nas dopiero od pół roku, więc ma jeszcze czas.

Kamil Biliński (24/14/4/7.36) - Miał przebłyski, ale przez cały sezon grał bardzo nierówno. Prawdopodobnie go sprzedam.

Phil Beltran (32/9/5/7.18) - Dobry sezon Phila, co prawda nie tak dobry jak poprzedni, ale wystawiałem go głównie na prawym skrzydle.

Simon Taylor (34/25/7/7.48) - Fantastyczny sezon Simona. Został królem strzelców ekstraklasy, to mówi samo za siebie.

Jacek Ruszkul (0/0/0/0.00) - To jest taka próbka naszej szkółki, chcę Wam pokazać, jaka ona jest "wspaniała", a zarząd mimo zastrzyku gotówki nie chce jej rozbudować. Cóż, może w lipcu się to zmieni.

Odnośnik do komentarza

Przedłużył kontrakt do 2020 roku, więc jest ok :)

 

***************

 

Transfery z klubu:

 

Tomasz Jodłowiec, Piotr Zieliński, Mickael Meira, Michał Leszczyński, Arek Mroczkowski - wszyscy szukają nowych klubów.

Muhamed Subasic (230 tys. do Botewu Płowdiw) - Jak zapowiadałem, jeden z lewych obrońców musiał odejść, padło na Bośniaka.

Arnaud Bloch (80 tys. do Istres) - Iworyjczyk wrócił do kraju w którym zaczynał karierę. Nie był mi już potrzebny.

Piotr Azikiewicz (Wyp. do Gaz Metan)

Mateusz Żukowski (Wyp. do Jagielloni)

Xavian Watkins (Wyp. do Polonii W-wa)

Ireneszu Pluta (Wyp do Zawiszy)

Adam Stachowiak (Wyp. do Austrii)

 

 

Transfery do klubu:

WT=Wolny Transfer

 

Adrian Cierpka (WT z Lecha Poznań) - Całkiem przyjemny zawodnik, może się przydać jako zmiennik.

Roch Frizza (WT z Ajaccio) - Lewy obrońca, bardziej na przyszłość, może się rozwinie. Ten sezon spędzi jednak w Wiśle Płock.

Helio (625 tys. z Avai) - Świetny lewy defensor. On będzie miał za zadanie zastąpić Subasica.

Tomasz Hołota (WT z Polonii Warszawa) - Sprowadzony bardziej jako uzupełnienie składu.

Martin Sabo (WT z Slovana Bratyslawa) - Ciekawy środkowy obrońca, może się rozwinie jak Soder.

Aleksander Wandzel (WT z Lecha Poznań) - O niego walczyłem z Legią oraz Wisłą. Bardzo dobry bramkarz, ale u nas musi się zadowolić rolą zmiennika.

Kamil Włodyka (WT z Ruchu Chorzów) - Polowałem na niego od jakiś dwóch sezonów, ale Ruch chciał za niego kwotę w granicach 2 mln. Teraz dorwałem go za darmo ;)

Adam Tomala (WT z GKSu Bełchatów) - Wychowanek Bełchatowa, który w poprzednim sezonie w pierwszej lidze ustrzelił 19 bramek.

Joshua John (WT z Twente) - Potrzebowałem skrzydłowego, on się wydawał najlepszy z tych dostępnych.

 

Bonus:

 

Paweł Stolarski (????) - Czy warto wyłożyć na tego gracza ponad 2.5 mln? Doradźcie mi :)

 

 

Zagraliśmy tylko jeden sparing, pokonaliśmy Znicz Pruszków 2:0 po dwóch bramkach Parzyszka. Pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie zagramy z Legią w superpucharze Polski.

Odnośnik do komentarza

Aż tak bardzo mi nie jest potrzebny, więc posłucham się Was i sobie go odpuszczę :)

 

Długo się zbierałem z tą decyzją, ale postanowiłem (niektórych to pewnie bardzo ucieszy), że odchodzę ze Stomilu. Zbyt duża monotonność jest w tej karierze, a tego chciałem uniknąć :)

 

Stomil: Gonen - Lisowski Soder Lukashevich Helio - Pomorski (64' Hołota) Chrapek (64' Błąd) John Włodyka (64' Błąd) - Tomala Parzyszek

 

Legia: Kunchev - Rzeźniczak Jędrzejczyk Vitas (47' Astiz) Simcevic - Kovacevic Budziński (45' Dvalishvili) Tymiński Manolov (45' Zahorski) Radovic - Kucharczyk

 

Prezes również dowiedział się o mojej decyzji, jednak pozwolił mi jeszcze poprowadzić zespół w spotkaniu o superpuchar Polski z Legią. Zaczęliśmy bardzo mocno, już w 4 minucie w słupek trafił Parzyszek. Legia odpowiedziała w 11 minucie, oko w oko z Gonenem stanął Radovic, ale fatalnie przestrzelił. W 32 minucie mieliśmy rzut rożny, dośrodkowywał John, uderzał Soder, ale trafił tylko w poprzeczkę. Cóż, poobijaliśmy obramowanie bramki Wojskowych, a oni w 47 minucie wyszli na prowadzenie, gdy Dvalishvili pięknym strzałem z dystansu nie dał szans naszemu bramkarzowi. Próbowaliśmy odrobić - niestety nie udało się. Nie zdobędziemy superpucharu trzeci rok z rzędu. Po meczu pożegnałem się z chłopakami, a jednego z nich zapewniłem, że go kupię do swojego nowego zespołu :)

 

16.07.2016 - Superpuchar Polski

Pepsi Arena - 31,103

Stomil Olsztyn 0:1 Legia Warszawa

47' Vladimir Dvalishvili 0:1

MoM: Artur Jędrzejczyk 8.7

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...