Skocz do zawartości

Akcesoria dla gracza ;-)


Buła

Rekomendowane odpowiedzi

Gry tam nie odpalałem, po podłączeniu miga tak samo, wyświetla mi "obecność" pada zarówno na moim laptopie, jak i na komputerze stacjonarnym :P. Co do upadku to nie przypominam sobie, no ale podróżował w samochodzie ojca z Poznania do Azji w plecaku, może wtedy jakoś, lecz pewności nie mam, bo mnie tam nie było :P. Chociaż byłoby dziwne jakby upadł i zepsuł się pad, a laptop działał normalnie ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

podzielisz się tą wiedza tajemna?

opcja 1.

 

Słuchawki zwykłe wkładam do gniazda a mikrofonu używam wbudowanego przy kamerze w lapku

 

opcja 2.

 

pad xbox 360 adapter - https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/217j2aSC9eL.jpgi słuchawki z mikrofonem na jacka

 

 

Dla bogatych słuchawki wirelles

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zasięg takiej klawiatury to kilka metrów, rzadko kiedy działa przez ścianę. Szansa jest mała, ale jak najbardziej jest.

 

Druga sprawa korzystam tylko z banków gdzie wpisuje konkretne znaki(3,5 i 8)a nie całość, przed tym zagrożeniem jestem bezpieczny. Do banku gdzie mam wymaganie podania pełnego hasła loguje sie ze starego laptopa na aero.

Odnośnik do komentarza

Chętnie oddam za koszty przesyłki i jakieś piwo sidewindera x4, po więcej info na PW możesz pisać jeżeli jesteś zainteresowany. Klawiatura od microsoftu ale design od Razera, bardzo dobra wg. mnie klawiatura z podświetleniem. Oczywiście widać że używana ale jak coś to i tak leży tylko i się kurzy.

Odnośnik do komentarza

w sumie to nie potrzebuje i nie wiem ile tam wytrzymują baterie :D ale jeśli jest coś fajnego to bym wziął.

podejdz do saturna/mediamarkt/media expert i zobacz co Ci lezy na palcach. ile klawiatur tyle skokow, kazda zasadniczo bedzie dobra. kupowanie klawki w ciemno to srednia opcja. przez net mozesz potem zamowic - pewnie bedzie taniej 10-20zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...