Skocz do zawartości

Akcesoria dla gracza ;-)


Buła

Rekomendowane odpowiedzi

zasadniczo mówimy o konstrukcji klasycznej(elektronika) i mechanicznej, w tej pierwszej dochodzą opóźnienia, nie wiem ile kosztuje najtańsza klawiatura mechaniczna, pewnie między 100 a 200 jakiś tracer się trafi - mimo wszystko dobry produkt to kilkaset złotych

jak nie grasz w jakieś gry typu Starcraft to nie ma co sobie zawracać głowy klawiaturą mechaniczną. zresztą ty na jednostkę centralną dajesz 1300zł... jak chcesz wydać dodatkowy hajs to odkładaj na lepsze GPU.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Dwa lata temu przy zakupie laptopa zainwestowałem też w pada. Wziąłem tego od Xboxa przeznaczonego do PC, bezprzewodowego. Za dużo na nim nie grałem, ostatnio jakoś w styczniu. Teraz jednak coś się popsuło, chciałem NBA odpalić i gra mi go nie widzi. Sterowniki się same zainstalowały. Wcześniej wystarczyło raz kliknąć w "kółko na środku pada" i świeciło na zielono, teraz ciągle miga na zielono. Baterie nowe kupiłem i nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Dwa lata temu przy zakupie laptopa zainwestowałem też w pada. Wziąłem tego od Xboxa przeznaczonego do PC, bezprzewodowego. Za dużo na nim nie grałem, ostatnio jakoś w styczniu. Teraz jednak coś się popsuło, chciałem NBA odpalić i gra mi go nie widzi. Sterowniki się same zainstalowały. Wcześniej wystarczyło raz kliknąć w "kółko na środku pada" i świeciło na zielono, teraz ciągle miga na zielono. Baterie nowe kupiłem i nie pomogło.

Menadżer urządzeń go widzi?

Odnośnik do komentarza

Nie mam kabla do pada :-k.

 

W usb mam wpiętą tylko myszkę bezprzewodową. Chyba że jeszcze o coś innego Ci Szczurek chodzi :>

wyrzucenie wszystkiego co na usb to dobra opcja, to nie ma jakiegoś microusb zeby po kablu przylaczyc? sprawdzales na innym kompie?

 

zaczalbym od sprawdzenia na innej maszynie, jak na innej dziala ok, to znaczy ze masz u siebie burdel w sofcie.

 

 

Baterie nowe kupiłem i nie pomogło.

wcześniej były baterie też ? napiecie na tych bateriach masz to samo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...