Skocz do zawartości

Sosnowiecka rzeczywistość.


Szumina

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkich przeprosić za zamieszanie, w Twente po prostu mi nie wyszło. Wyniki słabe, szybko poleciałem i stwierdziłem, że to nie ma sensu. Moderatora prosiłbym o wyczyszczenie tematu :D.

-----------------------------

 

Football Manager 2012

 

Klub: Zagłębie Sosnowiec

 

Zasady: Własne, dobra zabawa.

------------------------------

 

 

Sosnowiec. Jako rzeczą niektórzy, wrzód na dupie Śląska. Obiekt wiecznych drwin i hejtów ze strony społeczeństwa. I chyba słusznie.

 

Ale jest to przede wszystkim siedziba wielosekcyjnego klubu Zagłębie, którego jedną z najsłynniejszych sekcji jest ta piłkarska. 4-o krotny wicemistrz Polski, 4-o krotny zdobywca Pucharu Polski lata świetności ma już dawno za sobą (sukcesy osiągane w przedziale 1955-1978). Ostatni raz w Ekstraklasie grali w sezonei 2007/2008, gdzie po fatalnej grze i aferze korupcyjnej zostali zdegradowani do 2 ligi. I tam też tkwią do dzisiaj.

 

Ambicją klubu na ten sezon jest awans do rozgrywek 1 ligi i ustabilizowanie sytuacji z klubu. Wymarzonym finiszem istnego planu pięcioletniego jest awans do Ekstraklasy w przeciągu tychże 5 sezonów. Potencjał jest, czas więc tylko się wzmocnić i zaatakować pozycję premiowaną awansem !

 

Faworytami rozgrywek 2 Ligi w Grupie Zachodniej wydają się być zespoły Ruchu Radzionków, Górnika Polkowic, MKS-u Kluczbork, Chojniczanki Chojnice oraz właśnie Zagłębia Sosnowiec. Rywalizacja w czubie tabeli może być ostra, ale przy odpowiednich wzmocnieniach jesteśmy w stanie zawalczyć o awans do wyższej ligi. A jak wygląda kadra Zagłębia po szumnie zapowiadanych wzmocnieniach? Ano tak, kilka nazwisk robi prawdziwe wrażenie i jak tylko się zgramy, Zagłębie może wyglądać bardzo solidnie.

 

 

Bramkarze:

 

Mateusz Bąk

Marcin Suchański

Mateusz Wieczorek

 

 

Podsumowanie:

Tutaj moim numerem 1 jest sprowadzony z wolnego transferu Mateusz Bąk. Były gracz Lechii Gdańsk i Maritimo ma nam doraźnie pomóc w wywalczeniu awansu. Jego zmiennikami będą młody Wieczorek i bardzo doświadczony już Suchański.

 

 

Obrońcy:

 

Piotr Dziewicki

Patryk Rumiński

Paweł Lesik- wypożyczony z Ruchu Chorzów

Sławomir Jarczyk

Adrian Marek

Wojciech Białek

Loic Lo Bello

Mateusz Sroka

Tomasz Łuczywek

Adrian Pajączkowski

 

Podsumowanie:

Po prawej stronie boiska biegać powinien Mateusz Sroka, zmieniany ewentualnie przez Patryka Rumińskiego. W środku pola mam nadzwyczajny urodzaj. Sprowadzeni zostali byli gracze Polonii Warszawa- Piotr Dziewicki i Loic Lo Bello. Obaj prezentują się świetnie i na chwile obecną to chyba oni będą stanowili trzon defensywy. Konkurencja jest jednak silna, bowiem doświadczony Sławek Jarczyk i utalentowany Adrian Marek również mają apetyt na gre. Z lewej strony faworytem jest Tomek Łuczywek, choć mocno naciskają go Pajączkowski i Lesik.

 

 

Pomocnicy:

 

Łukasz Matusiak

Tomasz Szatan

Łukasz Brondel

Dawid Skrzypek

Dawid Ryndak

Wojciech Szkotak- wypożyczony z Cracovii Kraków

Sebastian Stefański

Dawid Weiss

Marcin Lachowski

Piotr Paprocki- wypożyczony z Korony Kielce

Piotr Wrzeszcz- wypożyczony z Lecha Poznań

 

 

Podsumowanie:

Bogata lista, ale powinna być wystarczająco jak na grę 5 pomocnikami. Ryglem defensywnym, a więc łącznikiem pomiędzy linią obrony i pomocy ma być Łukasz Matusiak. W środku pola, w roli dwóch rozgrywających widzę młodego, sprowadzonego Brondla- wychowanka Częstochowskie (s)Rakowa oraz doświadczonego Marcina Lachowskiego. Tutaj jednak naciskają mocno młodzi Szatan i Weiss. Skrzydła to póki co dla mnie zagadka. Z lewej strony spore szanse na gre mają wypożyczeni Paprocki i Wreszcz. Z prawej strony dobrze prezentuje się Stefański.

 

 

Napastnicy:

Marcin Chmiest

Nikołaj Misiuk

Michał Grunt

Rafał Jankowski

 

 

Podsumowanie:

Jak na grę jednym napastnikiem to tutaj jest bardzo ciasno. Walka o wyjściowy skład rozegra się pomiędzy sprowadzonym i bardzo doświadczonym Chmiestem i naszym największym talentem- Michałem Gruntem. Litwin Misiuk i Jankowski będą musieli poczekać na swoją szansę...

 

 

Cel jest jeden- AWANS :) !

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...