Skocz do zawartości

FIFA 13 [PS3] - CMF na salonach


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musi, jeżeli Ty wybierzesz zespół i akurat on nie będzie chciał tego samego to możesz równie dobrze napisać teraz. Z ciekawszych 4 gwiazdkówców zostały np. reprezentacja Ekwadoru, Grecji, Aston Villa, WBA, Athletic Bilbao też ma chyba 4 gwiazdki, Kamerun, PSV, Ajax, Montpellier, Lyon, Marsylia, Utrecht...

Odnośnik do komentarza

Jak umawiamy się na mecze? Każdy używa gg? Jeżeli nie to trzeba będzie się chyba na fejsie pododawać i tam umawiać.

 

Załóżmy narazie, że każdy ma gg i tak będziemy się umawiać na mecze, proponuję zrobić listę użytkowników z ich nazwami drużyn i numerami gg, czyli wzbogacić listę obecną:

 

1. Misiek (Polska)

2. Hawkeye (Chile) 9746664

3. Guli (Meksyk)

4. BuahyEFC (Szu) (USA)

5. Pulek (Szwajcaria)

6. Szkodi (Queens Park Rangers)

7. PescarPL (Swansea)

8. Zibii

9. messinho

 

Jak już wszystko będzie z listą drużyn i kontaktów dopięte mógłbyś Szkodi (albo jakiś mod jeżeli nie będziesz mógł już edytować posta) umieścić to w 1szym poście, żeby łatwo było znaleźć kontakt do obecnego przeciwnika :).

Odnośnik do komentarza

1. Misiek (Polska)

2. Hawkeye (Chile) 9746664

3. Guli (Meksyk)

4. BuahyEFC (Szu) (USA)

5. Pulek (Szwajcaria)

6. Szkodi (Queens Park Rangers)

7. PescarPL (Swansea) 4001874

8. Zibii (Lille) 4323095

9. messinho

 

Cholera, Galatasaray na najnowszym updacie ma 4,5 gwiazdki ;/

Odnośnik do komentarza

No ok, ale popatrz, że jak weźmiemy kluby ze światowej czołówki to też są na zbliżonym poziomie. Poza tym dla mnie każdy powinien wybierać kogo chce, nawet takie Indie czy Real jeśli mu się to spodoba. Sorry, że tak mieszam dopiero teraz ale poziom drużyn nigdy nie będzie zbliżony. Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

No ok, ale popatrz, że jak weźmiemy kluby ze światowej czołówki to też są na zbliżonym poziomie. Poza tym dla mnie każdy powinien wybierać kogo chce, nawet takie Indie czy Real jeśli mu się to spodoba. Sorry, że tak mieszam dopiero teraz ale poziom drużyn nigdy nie będzie zbliżony. Takie moje zdanie :)

:P

Odnośnik do komentarza

Ojej, no tak! Chodzi mi o to, że jeśli chcemy mieć zajebiście zbliżony poziom to niech wszyscy grają jednym klubem: Barceloną, Realem i tyle. Ja z chęcią pograłbym na wyższym poziomie niż 4 gwiazdki, bo z 5 wyciśniemy więcej. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

No ok, ale popatrz, że jak weźmiemy kluby ze światowej czołówki to też są na zbliżonym poziomie. Poza tym dla mnie każdy powinien wybierać kogo chce, nawet takie Indie czy Real jeśli mu się to spodoba. Sorry, że tak mieszam dopiero teraz ale poziom drużyn nigdy nie będzie zbliżony. Takie moje zdanie :)

 

Z czołówki na zbliżonym poziomie jest Real, Barcelona, City, United i może Bayern. Reszta odstaje. A graczy jest zdecydowanie więcej.

Odnośnik do komentarza

W praniu wychodzi, że najlepszy jest Real, potem długo nic i Bayern ex aquo z Barceloną, potem długo nic i City, repa Brazylii i jak ktoś umie grać to Włochy, potem dopiero United i inne 5 gwiazdkowce. Na najwyższym poziomie jest tak jak pisali poprzednicy za duże rozjechanie poziomu, Real jest maksymalnie dokokszony w tej grze (Benzema ovl o 1 niższy od Roo i RvP :lol:). Na 4 gwiazdkach bardziej liczą się umiejętności gracza a mniej magiczne przepychanie Ronaldo 3 rywali jednocześnie czy strzał potrojonego Messiego w okienko, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu drużyn (nadal można konstruować ładne akcje grając piłką po ziemi mając odpowiednią drużynę).

 

 

Można założyć grupę na fejsbuku, przyda się w sumie też potem w WK, ale niech ktoś inny to zrobi bo nie mam na fb w znajomych nikogo z tu wymienionych. Niech ktoś kto ma chociaż 1 osobę założy i napisze o tym na forum, to na PW wyślemy tej osobie swoje imię i nazwisko by dodała nas do znajomych i do grupy :).

Odnośnik do komentarza

Dobra, Guli rozlosował terminarz, prezentuje się on następująco:

1 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Hawkeye Messinho

Guli Zibii

Szu Pescar

Pulek Szkodi

 

2 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Pescar Pulek

Zibii Szu

Messinho Guli

Misiek Hawkeye

 

3 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Guli Misiek

Szu Messinho

Pulek Zibii

Szkodi Pescar

 

4 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Zibii Szkodi

Messinho Pulek

Misiek Szu

Hawkeye Guli

 

5 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Szu Hawkeye

Pulek Misiek

Szkodi Messinho

Pescar Zibii

 

6 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Messinho Pescar

Misiek Szkodi

Hawkeye Pulek

Guli Szu

 

7 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Pulek Guli

Szkodi Hawkeye

Pescar Misiek

Zibii Messinho

 

8 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Misiek Zibii

Hawkeye Pescar

Guli Szkodi

Szu Pulek

 

9 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Szkodi Szu

Pescar Guli

Zibii Hawkeye

Messinho Misiek

 

10 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Messinho Hawkeye

Zibii Guli

Pescar Szu

Szkodi Pulek

 

11 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Pulek Pescar

Szu Zibii

Guli Messinho

Hawkeye Misiek

 

12 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Misiek Guli

Messinho Szu

Zibii Pulek

Pescar Szkodi

 

13 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Szkodi Zibii

Pulek Messinho

Szu Misiek

Guli Hawkeye

 

14 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Hawkeye Szu

Misiek Pulek

Messinho Szkodi

Zibii Pescar

 

15 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Pescar Messinho

Szkodi Misiek

Pulek Hawkeye

Szu Guli

 

16 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Guli Pulek

Hawkeye Szkodi

Misiek Pescar

Messinho Zibii

 

17 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Zibii Misiek

Pescar Hawkeye

Szkodi Guli

Pulek Szu

 

18 kolejka:

Gospodarz Gość

 

Szu Szkodi

Guli Pescar

Hawkeye Zibii

Misiek Messinho

 

 

 

Proponuję, by założyć nowy temat, gdzie będziemy wrzucać TYLKO wyniki spotkań, strzelców, asystentów i gdzie Szkodi w pierwszym poście będzie aktualizował tabelę i klasyfikacje strzelców i asystentów (na tyle na ile mu czas pozwoli).

Jak umawiamy się z czasem na rozegranie meczów?

Ja proponuję 3 dni na jedną kolejkę (ofc. jak ktoś zagra dzień później nic się nie stanie, ale w przypadku jakiejś większej obsuwy niż dwa dni dobrze byłoby, żeby ktoś napisał krótkiego posta (w tym temacie, nie tym od raportów), że nie bardzo teraz i kiedy mniej więcej zagra by było wiadomo, że wciąż jest aktywny). Oczywiście można zagrać kolejkę wcześniej, nic nie stoi na przeszkodzie by, gdy ktoś np. może grać tylko w weekendy, nadrobił trochę z terminarzem.

Co myślicie o następujących datach na rozegranie kolejki?

 

1 Kolejka - 17 lut - 21 lut

2 Kolejka - 19 lut - 23 lut

3 Kolejka - 21 lut - 25 lut

4 Kolejka - 23 lut - 27 lut

5 Kolejka - 25 lut - 1 marca

6 Kolejka - 27 lut - 3 marca

7 Kolejka - 1 mar - 5 mar

 

i tak dalej

 

Dobrze byłoby mieć też jakichś schemat raportu, jak to pi razy oko powinno wyglądać (dla wygody Szkodiego), więc proponuję by tak wyglądał przykładowy raport:

 

Kolejka 1

Hawkeye (Chile) - Messinho (OM) 1-1

Chile

E.Vargas 1 gol

A.Sanchez 1 asysta

OM

M.Valbuena 1 gol

J.Ayew 1 asysta

 

 

Napisanie czegoś takiego to kwestia chwili, wystarczy przepisać z konsoli w/w dane po meczu. Raport zawsze robi gospodarz. Kapitan drużyny gości nie musi potwierdzać raportu (może oczywiście zgłosić poprawkę), zakładamy, że nikt nikogo w chuja tutaj robić chciał nie będzie, więc raport od razu po napisaniu jest ważny (traci ważność gdy kapitan gości zgłosi jakieś obiekcje do ich wyjaśnienia, ale nie sądzę, że jakakolwiek taka sytuacja zaistnieje).

 

Mecz gramy jako Mecz towarzystki online, gdzie gospodarz wg. terminarza zaprasza gościa do gry (np. ja zapraszam messinho w 1szej kolejce), gramy na standardowych ustawieniach (czyli losowa pogoda, 6 minut połowa itp.). Ważne jest, żeby zapraszajacy podczas zapraszania wybrał typ składów: online (to jedyna opcja do przestawienia przy zapraszaniu). W razie lagów można wyjść z meczu, ale tak jak ustalaliśmy wcześniej, w razie prowadzenia jednej z drużyn wynik przechodzi na powtarzane spotkanie. Ofc. chodzi o to, by wyjść jak najszybciej, żeby nie było sytuacji, że ktoś w 60 minucie wychodzi z meczu bo lagi (w normalnej grze online są niby na to 5 min czasu meczu, ale nie musimy tego przyjmować jako zasady).

 

Zgadzają się wszyscy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...