Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

gra u mnie w klubie pewnien zawodnik (napomkne tylko ze moj klub jest

nezapelacyjnie jednym z najlepszych, jezeli nie najlepszym klubem w grze) zostal

kupiony za 10mln euro jako mlody perspektywiczny obronca ktorego mialem zamiar

wystawiac jako rezerwowgo obronce. po pewnym czasie zawodnik nie byl

zadowolony z zaistanialej sytuacji i chcial grac czesciej, nie zgodzilem sie poniewaz

dysponowalem dwoma lepszymi i bardziej doswiadczonymi obroncami wiec w

dalszym ciagu pozostawala mu rola gracza rezerwowgo. to bylo dla niego widocznie

za duzo... poprosil o tranasfer - ja odmowilem - teraz zawodnik jest

niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie (ma ikonke Unh) aby naprawic sytuacje dalem

mu zagrac kilka razy w pierwszym skladzi - nie pomoglo, dostal wiecej szans,

jest teraz nawet moim PODSTAWOWYM obronca ale w dalszym ciagu jest

niezadowolony (pewnie przez to ze nie zgodzilem sie wystawic go na liste transferowa) i

nie chce przedluzyc umowy.

 

Pytanie brzmi - co zrobic aby zawodnik zostal w moim klubie i zaczal czerpac

radosc z gry ?

 

to znaczy sytuacja wyglada tak ze gosc gra juz dobrych kilka miesiecy w pierwszym skladzie w lidze, krajowych pucharach i lidze mistrzow i dalej nic. nie jest tez na liscie transferowej bo w momencie gdy mial taka prosbe to odmowilem i wlasnie wtedy zaczely sie klopoty czyli zawodnik jest niezadowolony... nie wiem wlasnie jak postapic , ma jeszcze wazna umowe na 2 kolejne sezony ale musze go koniecznie !!! zatrzymac w klubie

Odnośnik do komentarza

1 8.02, jak chcesz z września możesz ściagnąc jakiś update [pełno ich w dziale z dodatkami]

2 tak jak zwykły facepack ... szukasz swojego id w grze [uprzednio zaznaczasz w opcjach "pokazuj id" wrzucasz fejs do jakiegos folderu[ przykładowo Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics*\facepack*\mój face*] robisz config [najlepiej programem fmxml] i juz.... mozesz takze dodac zdjęcie w kreatorze przy tworzeniu menedżera

3 chodzi ci chyba o skiny :] kwestia gustu, osobiście polecam mono

 

* foldery tworzysz samemu

Odnośnik do komentarza

Trzeba cierpliwie czekać na ofertę z repry jeśli grasz klubem. Jak idzie Ci dobrze, osiągasz sukcesy, masz reputację na wysokim poziomie ktoś chętny na pewno się znajdzie.

Na starcie gry nie można wybrać klubu i repry, do wyboru masz tylko jedną opcję, na drugą trzeba zasłużyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...