Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam dosyc kretynskie pytanie mianowicie pogrzebawszy sobie troszku w edytorze fm 2008 chcialem zapisac gre i wyswietlilo mi sie okienko z nazwa pliku autorem i chyba wersja bazy danych. zaskoczylo mnie to jako ze gralem w fma 2006 ostatni raz i tam przy zapisie bazy danych poprostu andpisywalo stara i nie bylo problemu. wiec jak mam zapisac i gdzie ta zmodyfikowana baze danych zeby wczytalo mi w grze?

 

iii kolejny problem, dosyc dziwny. zanstalowalem patcha 8.0.2, potem update ADDM 09 data i mimo wszystko nie mam najnowszych skladow. co jest ?

Odnośnik do komentarza
Przeinstalowałem grę, próbuje wczytać save'y i...nie idzie :| Pisze 'Zapisana gra nie została wczytana'. Co mam zrobić? Jak stracę tego save'a to się chyba pochlastam :/ 7 porządnie rozwinięty save i po raz siódmy zje...y <zly>

 

A zainstalowałeś patcha 8.0.2?

 

Ja ponawiam moją prośbę z poprzedniego postu. Jeśli mi nie pomożecie niebawem kariera w Leeds dobiegnie końca :(

 

Wrzuć używanego skina jeszcze raz, a jak nie pomoże to przeinstaluj grę.

Odnośnik do komentarza
Wcześniej zainstalowałem patcha i chodziło normalnie. Nie instalowałem od kilku miesięcy nic nowego i nagle błąd wyskoczył. Przeinstalowałem grę i nadal mam ten błąd. Chyba czas na formata

otwórz Mój komputer -->narzędzia-->opcje folderów-->widok-->i zaznacz "pokaż ukryte pliki i foldery" ok i otwórz dysk C potem

 

C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2008\settings\Version 800 (lub tą którą masz po zainstalowaniu patcha np. 801, 802)

 

i usuń plik (ale najpierw zrób kopie tego pliku tak na wszelki wypadek i go skopiuj np. w moje dokumenty) "Profile0" i gotowe, powinno wszystko normalnie chodzić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...