Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ferie zaczynają się od 20 stycznia i trwają do 2 marca. Wszystko przez to, że Polska jest podzielona na rejony i każdy z tych rejonów ma inny termin.

 

 

Województwo Termin ferii zimowych dolnośląskie 17 lutego - 2 marca 2014 r. kujawsko-pomorskie 3 lutego - 16 lutego 2014 r. lubelskie 20 stycznia - 2 lutego 2014 r. lubuskie 3 lutego - 16 lutego 2014 r. łódzkie 20 stycznia - 2 lutego 2014 r. małopolskie 3 lutego - 16 lutego 2014 r. mazowieckie 17 lutego - 2 marca 2014 r. opolskie 17 lutego - 2 marca 2014 r. podkarpackie 20 stycznia - 2 lutego 2014 r. podlaskie 27 stycznia - 9 lutego 2014 r. pomorskie 20 stycznia - 2 lutego 2014 r. śląskie 20 stycznia - 2 lutego 2014 r. świętokrzyskie 3 lutego - 16 lutego 2014 r. zachodniopomorskie 17 lutego - 2 marca 2014 r. warmińsko-mazurskie 27 stycznia - 9 lutego 2014 r. wielkopolskie 3 lutego - 16 lutego 2014 r.
Odnośnik do komentarza

Widzę, że muszę sobie w tym czasie zaplanować jakiś urlop na testowanie uaktualnienia;)

 

Jeśli chodzi o Włochy to koniecznie musisz przypakować Romę, bo ostatnio wymiata 11 meczów, 10 wygranych i jeden remis z Torino. Akurat oglądałem ten mecz i muszę przyznać, że Torino grało naprawdę ciekawie. Glik chyba też powinien mieć lepsze statystyki niż w up 1.5, w końcu został kapitanem :)

Odnośnik do komentarza

W sumie warto poczekać. Zobaczymy przy okazji czy Roma utrzyma formę i jak to wszystko będzie się układało w Serie A. Jak już pisałeś wcześniej, przydałby się jakiś spec od ligi włoskiej, bo ja tu jestem z doskoku. Interesuję się tylko pobieżnie tym co tam się dzieje. Sezonowiec jak się patrzy ;)

Odnośnik do komentarza

oooo kurde witaj Krzysztof :) no wiec z roma sie zgadzam no cisnie jak sie patrzy ale Napoli tez nie prozniuje szczegolnie Higuain sie moze podobac :) to jak w angli Man City mozna by rzec idzie jak burza i ten Sergio Aguero no ale to wszystko zasluga kasy szejkow no i niewatpliwego talentu kun-a, Na pochwaly zasługuje napewno gracz Southampton - Lalana no widac ze ma cos w sobie co robi roznice jak i ten staruszek Ricky Lambert ktory zadebiutowal w reprezentacji i faktycznie im jest starszy tym jak wino poprostu lepszy :) w Polsce napewno bracia Mak z Bełchatowa zasługuja na miano takich talenciakow no i ostatnio powołany z Dolcanu bramkarz Rafał Leszczyński. co do lig zagranicznych i mocniejszych lub słabszych stron to mozna dodac ze we Francji słabszy sezon ma Bordeaux ale ostatnio zwyzkuje. Staram sie pomagac chodz troszke :)

Odnośnik do komentarza

Szkodi na jakiej zasadzie wyglądałaby współpraca z Tobą gdyby ktoś zdecydował się pomagać updateować bazę CMC? Dzielicie się na dni,kto kiedy robi bazę? Ciekawi mnie to,bo gdy się bawiłem w update'y to raczej sam,a nie z kimś. Jak widziałbyś to ze swojej perspektywy?

Przede wszystkim pracuję jak na razie sam. Pracowałem wcześniej w researchu, ale działało to tak, że mogłeś mieć i 200 ludzi pracujących nad bazą w jednym momencie. Niestety tak nie da się z tym tytułem, o ile ktoś podłamałby kod i zrobił system internetowy z którego można eksportować bazę do gry.

 

Jak wyglądałoby to z mojej perspektywy? Przede wszystkim dana osoba musiałaby być zdyscyplinowana. Jeżeli umawiamy się, że ktoś robi jedno, a ktoś drugie to przede wszystkim tak ma być. Ustalamy, dzielimy obowiązki i działamy. Oczywiście osoba pomagająca lub współtworząca musi posiadać umiejętności zabawy w edytorze. Kopia bazy danych musi być robiona codziennie (mam tak z 200gb danych z bazy odkąd zacząłem) by w razie wypadku cofnąć błędną bazę. Udostępniłbym miejsce na serwerze gdzie wrzucamy bazę po edycji by ktoś mógł ściągnąć ją i działać dalej. Do tego dochodzi oczywiście krycie niektórych faktów w tajemnicy by gracze mogli mieć niespodziankę, a nie grać na bazie tworzonej "bo to kumpel". Dodatkowo daję e-mail z domeną @cm0304.pl i gwarancję, że będziesz zadowolony. Niestety chcąc pomagać musisz zrezygnować z seksu ze swoją kobietą (lub tolerancyjnie chłopakiem), zacząć palić i nałogowo pić bo to strasznie wciąga.

 

Przykładowo wyglądałoby to tak:

 

Umawiam się z Tobą, że robię Anglię, Polskę, Włochy a Ty Hiszpanię, Holandię i Niemcy. Ja edytuję np Premiership i po skończeniu wrzucam bazę na serwer. Wysyłam Ci maila (lub w wypadku kilku osób wrzucam to na prywatne forum) że skończyłem i możesz wrócić z pracy/uczelni/szkoły i działać dalej. Kończysz swoją edycję i robisz to samo. Jeżeli pracujesz nad bazą piszesz o tym i ja jej nie edytuję i czekam na Ciebie. Tak ogólnie w kółko.

 

 

Edyta: Niestety zauważyłem, że nie da się ustawić zawodnika w Serie A, który jest własnością 2 klubów i jest gdzieś na wypożyczeniu. Przykład to np Boakye, który jest i w Genoi i w Juve, ale na wypożyczeniu w Elche. Co proponujecie? Ustawiać zawodnika np w Juve z wypożyczeniem w Elche czy jak?

Odnośnik do komentarza

o z tym Boakye zaskoczyles .... wiec jak na moje oko to chyba daj go jako wlasnosc juve i wypozycz do elche tak wiem wiem moze i to niesprawiedliwe bo juve jest silne ale zawsze mozna zrobic ze Boakye ma wspolwlasnosc juve i genoi i jest gotow na wypozyczenie i tyle. A co do PP no coz moze to jest tak ze Szkodi przewidzial co sie moze dziac w rzeczywistosci i poprostu teraz polska kopana doszla do realizmu Cm-a :P hehe poprostu Szkodi ma DAR JASNOWIDZENIA :D i sorki ze duzymi ale cos moze w tym jest :D

Odnośnik do komentarza

Zależy czy przez kogokolwiek jest on określany jako talent,który ma szanse znaczyć "coś więcej" w piłce. Jednak skoro jest na wypożyczeniu w Elche to obstawiam,że Juve go odpuści,jak pewnie większość graczy,których mają na takiej zasadzie.

 

 

Dzięki za post dotyczący współpracy z innym użytkownikiem nad bazą. Zapowiada się,że będę miał za jakiś czas (1-2tyg?) więcej czasu i może mógłbym jakoś bardziej zaangażować się w współtworzenie bazy,co by przyspieszyć pracę. Jednak nie wiem,czy jestem gotowy na podpadanie w alkoholizm,czy inne nałogi :-k :D

Odnośnik do komentarza

o wlasnie zapomnialem o jednej waznej rzeczy oprocz dwoch hegemownow w hiszpani czyli realu i barcy to jednak ostatnio Atletico Madryt jest na zaje... fali znaczy sie ładnie graja chodz stracili Falcao ale maja nowa gwiazde ataku Diego Coste wiec sproboj zrobic Atletico w miare mocne bo jednak zeszly sezon mieli niezly ale ten maja jak narazie wspaniały iw LM i w La Liga :)

Odnośnik do komentarza

Zależy czy przez kogokolwiek jest on określany jako talent,który ma szanse znaczyć "coś więcej" w piłce. Jednak skoro jest na wypożyczeniu w Elche to obstawiam,że Juve go odpuści,jak pewnie większość graczy,których mają na takiej zasadzie.

 

 

Dzięki za post dotyczący współpracy z innym użytkownikiem nad bazą. Zapowiada się,że będę miał za jakiś czas (1-2tyg?) więcej czasu i może mógłbym jakoś bardziej zaangażować się w współtworzenie bazy,co by przyspieszyć pracę. Jednak nie wiem,czy jestem gotowy na podpadanie w alkoholizm,czy inne nałogi :-k :D

Alkoholizm i palenie to normalka przy CMie. Brudne majtory i inne też są na poziomie dziennym :D Daj znać jakbyś był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...