Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzenie maleg research teamu byloby idealne, aczkwiek byloby to wymagajace wyzwanie od wszskich smialkow ;)

 

Ktokowiek z was myslacy o tym, ze dysponuje wielka iloscia czasu jest mile widziany by siie tu zglosic.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Falcao nie jest jakimś demonem prędkości. Wszystko zależy od tego, kto według nas zasługuje na 20 a kto na 15:-)

 

Ogólnie jeśli chodzi o statystyki zawodników to jest to temat rzeka :-) Dobry przykład to zawodnicy z polskiej ligi. Jak się obejrzy kilka meczów "walki" w ich wykonaniu to w swoich statystykach nie powinni mieć więcej jak 10 ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Ogólnie pytaliście mnie kilkukrotnie na privie na temat CM03/04 i update na 2013/14. Otóż o ile ten plik wyjdzie to będzie opóźniony. Szczerze mówiąc robić takie cuś w jedną osobę naprawdę jest czasochłonne, a zainteresowanie maleje z tygodnia na tydzień, a więc nie ma co się dziwić. Niektóre rzeczy jednak umierają śmiercią naturalną.

 

Na dodatek mam za miesiąc ślub kościelny, a więc z czasem to będzie bardzo okrojenie.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich towarzyszy,

 

 

 

Nie możemy pozwolić aby ten projekt umarł! Ja ze swojej strony deklaruję pomoc w pracach nad uaktualnieniem. Wiadomo, że każdy z nas ma swoje zajęcia: praca, rodzina, dom, szkoła itp. ale wydaje mi się, że dla osób, które są aktywne na tym forum stary CM nie jest zwykłą grą tylko pasją/hobby nawet miłością (tu może trochę przesadziłem ;-) ) dla której znajdzie się chwila w napiętym harmonogramie.

 

 

Podsumowując, deklaruję pomoc i proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt na prv ze Szkodim, żeby jego praca nie poszła na marne.

 

 

Krzysiek

 

Odnośnik do komentarza

co do samej gry jest wielu smialkow ktorzy caly czas pogrywaja :) ostatnio znalazlem jakis upek chyba brazylijczykow na sezon 2013/14 z wieloma bledami jak zawsze :D co do pomocy moglbym pomoc w jakis sposob nie wiem w wyszukiwaniu aktualnych transferow itp. wiem ze wiele osob korzysta z transfermarkt.pl lub jak kto woli .de :) jak wiadomo jak ktos gdzies uslyszy ze bedzie upek to mysle ze ludzie sie rzuca na to ale dopuki sa tylko domysly to malo kto sie odezwie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Update powstanie, ale za 3 tygodnie lecę do Polski na tzw "wesele", a więc mam za dużo na głowie :x

 

Pomoc jest mile, ale to przemile widziana - szczególnie na pozycji takiej jak pisalem wczesniej - researchera, scouta. No chyba, ze ktos naprawde ale to naprawde zna dobrze pregame'a.

Odnośnik do komentarza

Byś to napisał 1 lipca to może coś by się dało zrobić,bo w czym jak w czym,ale w update do cmka zawsze mogę pomóc. Niestety teraz szkoła zabiera mi zbyt dużo czasu i poza weekendami nawet nie miałbym opcji,żeby cokolwiek ogarnąć.

 

 

a nie wspomnę,że paliłem się tu do wyłapania emerytów i nic tak naprawdę nie zrobiłem. :zawstydzony:

 

Odnośnik do komentarza

Byś to napisał 1 lipca to może coś by się dało zrobić,bo w czym jak w czym,ale w update do cmka zawsze mogę pomóc. Niestety teraz szkoła zabiera mi zbyt dużo czasu i poza weekendami nawet nie miałbym opcji,żeby cokolwiek ogarnąć.

 

 

a nie wspomnę,że paliłem się tu do wyłapania emerytów i nic tak naprawdę nie zrobiłem. :zawstydzony:

 

Ja tam to pisałem od tamtego roku ;)

Odnośnik do komentarza

Update powstanie, ale za 3 tygodnie lecę do Polski na tzw "wesele", a więc mam za dużo na głowie :x

 

Pomoc jest mile, ale to przemile widziana - szczególnie na pozycji takiej jak pisalem wczesniej - researchera, scouta. No chyba, ze ktos naprawde ale to naprawde zna dobrze pregame'a.

Na jakiej zasadzie wyglądają te funkcje opisane przez Ciebie, tzn czym miałbym się dokładnie zajmować :)?

Odnośnik do komentarza

 

Update powstanie, ale za 3 tygodnie lecę do Polski na tzw "wesele", a więc mam za dużo na głowie :x

 

Pomoc jest mile, ale to przemile widziana - szczególnie na pozycji takiej jak pisalem wczesniej - researchera, scouta. No chyba, ze ktos naprawde ale to naprawde zna dobrze pregame'a.

Na jakiej zasadzie wyglądają te funkcje opisane przez Ciebie, tzn czym miałbym się dokładnie zajmować :)?

 

Powiedzmy sobie to tak odnośnie researchera czy skauta (w sumie to ta sama funkcja). Powiedzmy, że mamy skauta odpowiedzialnego za kraj. Ogólnie myślę, o tym by mieć skautów krajowych. Taka osoba widzi naszą bazę danych i daje znać za każdym razem gdy znajdzie jakieś błędy lub zmiany w klubach. Tzn np jesteś odpowiedzialny za Polskę, podrzucam Ci sejw i wytykasz mi:

 

Tomasz Kupisz OPP/OPL(Jagiellonia ->Chievo, 4 lata)

Jacek Zielinski (Ruch Chorzow -> free)

Pavels Steinborns BR (Skonto ->Gornik Zabrze, rok)

Wilde-Donald Guerrier (nieznany ->Wisla, rok)

Viktor Onopko (emerytura-> asystent menadzera CSKA Moskwa)

Miklos Feher (kasacja, zmarl)

 

Gdzie np nieznany oznacza ze nie ma go w bazie, a np w przypadku Steinborsa ze istnieje w bazie, ale jeszcze w Skonto.

 

Uruchomilbym male forum, albo porobil to tutaj i po sprawie, a gdyby ktos jechal druzyna po druzynie to daje mi to meeega duzo wiecej czasu do robienia tego czego ode mnie oczekujecie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Update powstanie, ale za 3 tygodnie lecę do Polski na tzw "wesele", a więc mam za dużo na głowie :x

 

Pomoc jest mile, ale to przemile widziana - szczególnie na pozycji takiej jak pisalem wczesniej - researchera, scouta. No chyba, ze ktos naprawde ale to naprawde zna dobrze pregame'a.

Na jakiej zasadzie wyglądają te funkcje opisane przez Ciebie, tzn czym miałbym się dokładnie zajmować :)?

 

Powiedzmy sobie to tak odnośnie researchera czy skauta (w sumie to ta sama funkcja). Powiedzmy, że mamy skauta odpowiedzialnego za kraj. Ogólnie myślę, o tym by mieć skautów krajowych. Taka osoba widzi naszą bazę danych i daje znać za każdym razem gdy znajdzie jakieś błędy lub zmiany w klubach. Tzn np jesteś odpowiedzialny za Polskę, podrzucam Ci sejw i wytykasz mi:

 

Tomasz Kupisz OPP/OPL(Jagiellonia ->Chievo, 4 lata)

Jacek Zielinski (Ruch Chorzow -> free)

Pavels Steinborns BR (Skonto ->Gornik Zabrze, rok)

Wilde-Donald Guerrier (nieznany ->Wisla, rok)

Viktor Onopko (emerytura-> asystent menadzera CSKA Moskwa)

Miklos Feher (kasacja, zmarl)

 

Gdzie np nieznany oznacza ze nie ma go w bazie, a np w przypadku Steinborsa ze istnieje w bazie, ale jeszcze w Skonto.

 

Uruchomilbym male forum, albo porobil to tutaj i po sprawie, a gdyby ktos jechal druzyna po druzynie to daje mi to meeega duzo wiecej czasu do robienia tego czego ode mnie oczekujecie ;)

 

Spoks już wiem o co biega. Skąd edytor mogę wziąć?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...