Skocz do zawartości

Odrodzenie!


Vanlid

Rekomendowane odpowiedzi

Już w 14 minucie nasz kapitan, Błaszczykowski fantastycznie ominął dwóch rywali i spróbował podać do Sobiecha, piłka odbiła się od nogi obrońcy i Błaszczykowski dopadł do niej i strzelił na jeden do zeraaaa!!!

W 16 minucie Sobiech niemal strzelił bramkę po strzale z około 20 metrów.

W 42 minucie Boenisch podał z narożnika boiska do stojącego w polu karnym Mierzejewskiego. Mierzej wycofał do Dudki który lekkim, techincznym strzałem zdobył bramkę! 2:0!!!

W 44 minucie po dośrodkowaniu Piszczka Robert Lewandowski strzelił w słupek...

W 47 minucie Ludo Obraniak fantastycznym rajdem minął trzech rywali i umieścił piłkę w bramce! Akcja Ludo na miarę Messiego czy Ronaldo! 3:0!

 

Polska - Gruzja 3:0

1:0 14 minuta - Kuba

2:0 42 minuta - Dudka

3:0 47 minuta - Ludo

 

Skład, zmiany itp.:

http://iv.pl/images/...57647446724.png

 

 

@MoA111: Wiem, zauważyłem po moim powrocie wiele karier reprezentacją Polski. Może niektóre pośledzę potem :]

Odnośnik do komentarza

Tymczasem nasz kadrowicz Robert Lewandowski niemalże odszedł do Realu. Jednak w ostatnim momencie nie dogadał się w sprawach kontraktu.

 

Powołani na Meksyk oraz na Niemcy:

Bramkarze: Boruc, Tytoń, Szczęsny

Obrońcy: Wołąkiewicz, Celeban, Dudka, Jodłowiec, Perquis, Glik, Boenisch, Wawrzyniak, Piszczek

Pomocnicy: Murawski, Polanski, Matuszczyk, Borysiuk, Błaszczykowski, Obraniak, Mila

Napastnicy: Wojciechowski, Lewandowski, Sobiech, Piech

Odnośnik do komentarza

Niestety w 12 minucie Dos Santos dośrodkował prosto na nogę Guardado, który najpierw uderzył w słupek, a potem się poprawił ... 0:1.

W 14 minucie Salcido niemiłosiernie ukręcił naszymi obrońcami i podał piłkę do Hernandeza, który się obrócił i pokonał Szczęsnego... 0:2!

W 21 minucie nasz kapitan, Jakub Błaszczykowski fenomenalnie popędził prawym skrzydłem i dośrodkował. W polu karnym Salcido umieścił piłkę we własnej bramce... Wykonał pięknego "babola"! 1:2.

W 88 minucie Łukasz Piszczek ładnie dośrodkował do Obraniaka, który przyjął piłkę i uderzył na 2:2!!!

 

Polska - Meksyk 2:2

0:1 12 minuta - Guardado

0:2 14 minuta - Hernandez

1:2 21 minuta - Salcido sam.

2:2 88 minuta - Obraniak

 

Skład, zmiany itp:

http://iv.pl/images/03017538844951619467.png

 

Niby Lewandowski niemal odszedł do Realu, ale w reprezentacji nie zachwyca :|

 

Polska - Niemcy 0:0

Skład, zmiany itp.:

http://iv.pl/images/68940912129538801075.png

Martwi mnie forma Roberta...

Odnośnik do komentarza

Powołania na Koreę Południową oraz na Białoruś:

Bramkarze: Boruc, Tytoń, Szczęsny

Obrońcy: Wołąkiewicz, Wasilewski, Celeban, Pawelec, Dudka, Perquis, Glik, Boenisch, Piszczek

Pomocnicy: Możdżeń, Polanski, Borysiuk, Błaszczykowski, Obraniak, MIla, Klich

Napastnicy: Brożek, Jeleń, Lewandowski, Sobiech

 

Pora wypróbować Możdżenia, Klicha, Jelenia i Brożka. Ten ostatni w debiucie w Recreativo strzelił bramkę, a obecnie w 3 meczach strzelił 2 bramki :>

Odnośnik do komentarza

Rozpoczynamy mecz towarzyski z Koreą Południową! W meczu tym nie zagra Mateusz Klich, który leczy drobny uraz.

W składzie Koreanczyków mało jest znanych mi nazwisk. Jedyni znani to Son z HSV i Young z Celty.

Faworytem meczu była Korea, lecz ja uważałem inaczej, od początku chciałem razem z moimi graczami pokazać im miejsce w szeregu.

W 5 minucie byliśmy blisko strzelenia gola, po dośrodkowaniu Jakuba Błaszczykowskiego nasz killer, Robert Lewandowski huknął na bramkę, lecz bramkarz fenomenalnie obronił!!

Korea chciała się odgryźć, lecz ich niewiele mogli zrobić, bo albo strzelali na oślep z dystansu albo nie przechodzili stoperów.

W 26 minucie Sebastian Mila bił rzut rożny, Kamil Glik wyskoczył, wygrał pojedynek główkowy i strzelił na 1:0!!

Już minutę potem Korea skonstruowała piękny atak, znajdujący się w polu karnym Son dostał podanie i strzelił ... lecz prosto w bramkarza!

W 68 minucie Lewandowski nie wykorzystał podania, bo w sytuacji sam na sam strzelił w sam środek bramki... prosto w bramkarza.

W 73 minucie Lewandowski cudownie popędził pod bramkę, lecz źle wykończył... strzelił w trybuny...

 

Stadion Seoul World Cup Stadium, Seul

Frk: 33, 185

Korea Południowa - Polska 0:1

0:1 26' Glik

Skład: Szczęsny - Boenisch(75' Pawelec) Glik Perquis(75' Wasilewski) Piszczek - Dudka(71' Borysiuk) Polanski - Obraniak(71' Sobiech) Mila(71' Brożek) Błaszczykowski(45' Możdżeń) - Lewandowski

 

Robert Lewandowski z najgorszą notą pomeczową...

 

W meczu z Białorusią to my byliśmy faworytami, lecz musieliśmy uważać.

Meczu nie zaczęliśmy zbyt dobrze, bo to Białoruś stwarzała akcje, a Lebedev prawie pokonał Tytonia w 5 minucie meczu.

W 23 minucie Piszczek wycofał pod linię pola karnego do Borysiuka, ten strzelił mocno, a piłka po plecach Pawła Brożka wpadła do siatki. Gol zaliczony został Brożkowi! 1:0!!!

W 33 minucie Jakub Błaszczykowski popędził prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, a tam Brożek tylko dostawił nogę!! 2:0!

Więcej goli w tym meczu już nie padło, Hleb dwoił sie i troił, ale nie przyniosło to efektów jego drużynie...

 

Stadion Btita-Arena, Wiesbaden

Frk: 6, 226

Polska - Białoruś 2:0

1:0 23' Brożek

2:0 33' Brożek

Skład: Tytoń - Boenisch Wasilewski Perquis(75' Wołąkiewicz) Piszczek - Borysiuk(65'Możdżeń) Dudka - Obraniak Mila(65' Polanski) Błaszczykowski(75' Lewandowski) - Brożek

Odnośnik do komentarza

Paweł Brożek kontuzjowany i nie zagra z Włochami i Węgrami.

 

Powołani na mecze towarzyskie z Włochami i z Węgrami:

 

Bramkarze:

Tytoń|PSV

Szczęsny|Arsenal

Boruc|Lyon

 

Obrońcy:

Wołąkiewicz|Lech

Wasilewski|Anderlecht

Celeban|Vaslui

Dudka|Levante

Sadlok|Ruch

Perquis|Betis

Glik|Torino

Boenisch|Porto

Piszczek|Dortmund

 

Pomocnicy:

Możdżeń|Lech

Polanski|Mainz

Matuszczyk|Koeln

Borysiuk|K'lautern

Wolski|Legia

Błaszczykowski|Dortmund

Obraniak|Bordeaux

Klich|Wolfsburg

 

Napastnicy:

Robak|Mersin

Sobiech|Hannover

Lewandowski|Dortmund

Odnośnik do komentarza

To włosi byli faworytami, lecz ja liczyłem na małą niespodziankę. W reprezentacji Włoch wiele znanych nazwisk - między innymi Buffon, Chiellini, czy De Rossi. Są też mniej znani Candreva i Giovinco.

Pierwsze minuty meczu przebiegały dosyć spokojnie, bez większych ataków z obydwu stron.

Kolejne minuty przynosiły nam akcje a obydwu stron.

W 42 minucie Montolivo zaskoczył Szczęsnego z dystansu i było 0:1 dla "makaroniarzy".

W 56 minucie nasz debiutant, Rafał Wolski strzelił zza pola karnego prosto w okienko!!! 1:1!!! Fantastyczny debiut Rafała!! Gol z Włochami!

W 63 minucie włosi zaczęli płakać, bo Marcin Robak wykorzystał błąd obrońców i strzelił na 2:1!!!

Sensacyjna wygrana!!!

 

Stadion we Wrocławiu

Polska - Włochy 2:1

0:1 42' Montolivo

1:1 56' Wolski

2:1 63' Robak

 

Szczęsny(80' Boruc) - Boenisch Wasilewski Perquis Piszczek - Matuszczyk(45' Borysiuk) Dudka(74' Sadlok) - Obraniak Wolski(74' Polanski) Klich(45' Możdżeń) - Lewandowski(45' Robak)

Odnośnik do komentarza

@tomba - "łokej"! :D

 

Niestety nasz Rafał Wolski dzień przed meczem z Węgrami wypadł na 4 tygodnie...

 

Węgrzy są w naszym zasięgu, lecz mają kilku ciekawych graczy.

W 3 minucie nasza ekipa zrobiła zabójczą kontrę. Lewandowski po ziemi ze środka boiska podał pod pole karne do Ludo Obraniaka, a ten podał do Klicha, który miał przed sobą tylko pustą bramkę i oczywiście trafił! 1:0!

Dwie minuty potem Klich uderzył zza pola karnego, lecz lekko nad poprzeczką bramki.

W 7 minucie meczu Błaszczykowski podał do stojącego w polu karnym Obraniaka, Ludo uderzył w słupek, a następnie się poprawił! 2:0!

W 9 minucie Obraniak dośrodkował w pole karne na nogę Lewandowskiego. Robert uderzył w słupek!

W 21 minucie świetnie dysponowany dziś Obraniak uderzył prosto w bramkarza, który wypiąstkował piłkę. Klich strzelił w plecy obrońcy, a Lewandowski uderzył z bliska na pustą bramkę! 3:0!!!

W 24 minucie Lewandowski podał w pole karne do Błaszczykowskiego. Bramkarz wyczuł intencje naszego kapitana i nie dał się przelobować!

W 26 minucie "Lewy" popędził na bramkę, lecz strzelił prosto w bramkarza.

W 45 minucie Szalai uderzył głową obok słupka.

W 69 minucie Błaszcz doznał urazu i zszedł z boiska.

W 89 minucie Robak ładnym strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza!

 

Węgrzy rozbici! Niespodziewałem się aż tak wysokiego wyniku!

 

Stadion przy ul. Bułgarskiej, Poznań

Frk: 23, 098

Polska - Węgry 4:0

1:0 3' Klich

2:0 7' Obraniak

3:0 21' Lewandowski

4:0 89' Robak

 

Szczęsny(75' Boruc) - Boenisch(76' Sadlok) Wasilewski Perquis Piszczek - Polanski Matuszczyk(45' Borysiuk) - Obraniak(69' Możdżeń) Klich(45' Sobiech) Błaszczykowski(69' Robak) - Lewandowski

 

Najbliższy mecz zagramy z Bośnią :]

Odnośnik do komentarza

Grupy Mistrzostw Europy 2012:

 

Grupa A: Portugalia, Grecja, Norwegia, Ukraina

Grupa B: Polska, Serbia, Włochy, Niemcy

Grupa C: Francja, Chorwacja, Holandia, Czechy

Grupa D: Hiszpania, Szwecja, Anglia, Rosja

Jesteśmy w trudnej grupie.

 

Plany na rok 2012(przed Euro i na Euro):

29 luty - Polska vs Portugalia

22 maja - Polska vs Irlandia

27 maja - Polska vs Egipt

2 czerwca - Polska vs Kostaryka

9 czerwca - Polska vs Niemcy

14 czerwca - Polska vs Serbia

18 czerwca - Polska vs Włochy

 

Powołani na mecz towarzyski z Bośnią:

 

Bramkarze:

Boruc(Lyon)

Tytoń(PSV)

Szczęsny(Arsenal)

 

Obrońcy:

Jędrzejczyk(Legia)

Wasilewski(Anderlecht)

Dudka(Levante)

Sadlok(Ruch)

Perquis(Betis)

Glik(Torino)

Boenisch(Porto)

Broź(Lech)

Piszczek(BVB)

 

Pomocnicy:

Polanski(Malaga)

Matuszczyk(Koeln)

Możdżeń(Lech)

Błaszczykowski(BVB)

Obraniak(Bordeaux)

Klich(Wolfsburg)

Grosicki(Sivasspor)

 

Napastnicy:

Brożek(Recreativo)

Lewandowski(BVB)

Sobiech(Hannover)

Robak(Mersin)

Odnośnik do komentarza

Rozpoczynamy mecz towarzyski z Bośnią

Pierwsza połowa była bardzo ospała. Perquis raz po dośrodkowaniu z rożnego, Piszczek, Lewandowski i Obraniak zagrażali bramce rywali.

W 49 minucie Paweł Brożek uderzył w słupek.

W 69 minucie Grosicki uderzył mocno na bramkę, lecz bramkarz fantastycznie obronił.

W 90 minucie Perquis po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Obraniaka uderzył głową i strzelił na 1:0!!

 

Stadion w Antalya'i

Frk: 10, 000

Bośnia - Polska 0:1

0:1 90' Perquis

 

Szczęsny - Boenisch Perquis Wasilewski(78' Glik) Piszczek(78' Jędrzejczyk) - Polanski Matuszczyk(78' Możdżeń) - Obraniak Klich(45' Grosicki) Błaszczykowski(78' Robak) - Lewandowski(45' Brożek)

 

EDIT: @tomba - mam taką nadzieję. Niemców też da się radę pokonać. Serbię także :)

Odnośnik do komentarza

Szczęsny i Błaszczykowski nie zagrają wskutek kontuzji.

 

Powołani na mecz towarzyski z Portugalią:

 

Bramkarze:

Boruc(Lyon)

Fabiański(Arsenal)

Tytoń(PSV)

 

Obrońcy:

Wasilewski(Anderlecht)

Celeban(Celtic)

Danch(Górnik)

Sadlok(Ruch)

Perquis(Betis)

Glik(Torino)

Boenisch(Porto)

Piszczek(BVB)

 

Pomocnicy:

Możdżeń(Lech)

Krychowiak(Reims)

Murawski(Lech)

Polanski(Malaga)

Borysiuk(K'lautern)

Obraniak(Bordeaux)

Klich(Wolfsburg)

Peszko(Wolves)

Salamon(Brescia)

 

Napastnicy:

Brożek(Recreativo)

Sobiech(Hannover)

Lewandowski(Chelsea)

Odnośnik do komentarza

Grzegorz Krychowiak nie zagra przez około 10 miesięcy przez uraz wiązadeł krzyżowych. W jego miejsce powołałem Cezarego Wilka z Wisły Kraków.

W dniu meczu urazu doznał Paweł Brożek...

 

Portugalia to bardzo, ale to bardzo groźny przeciwnik. W wyjściowym składzie tej ekipy jest Cristiano Ronaldo, a także groźny Fabio Coentrao.

Pierwsze 10 minut meczu było wyrównane. Klich i Danny nie potrafili umieścić piłki w siatce.

W 15 minucie Ronaldo ominął całą naszą linię defensywną i uderzył ... w słupek! Było blisko!

W 22 minucie Wasilewski doznał lekkiego urazu i został zmieniony przez Celebana.

60 minuta. Veloso uderzył z wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki i od pleców Tytonia! Gol samobójczy bramkarza PSV! 0:1.

W 90 minucie Bosingwa dośrodkował w pole karne, a tam Ronaldo strzelił głową w poprzeczkę a następnie dobił. 0:2.

 

Stadion Narodowy, Warszawa

Frk: 24, 743

Polska - Portugalia 0:2

0:1 60' Tytoń sam.

0:2 90' Ronaldo

 

Tytoń - Boenisch Perquis Wasyl(22' Celeban) Piszczek - Polanski Borysiuk(74' Wilk) - Obraniak(45' Możdżeń) Salamon(74' Murawski) Klich(45' Peszko) - Lewandowski(74' Sobiech)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...