Skocz do zawartości

Czerwono-Biała Armia


Xaerok

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2012

Ligi: Anglia, Hiszpania, Holandia, Niemcy (najwyższe ligi)

Klub: PSV Eindhoven

Zasady: Żadnych edytorów, oszustw itp.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Transfery do klubu:

Carlos Diogo – wolny transfer

Andraż Kirm – z Wisły Kraków za 1,1M €

 

Transfery z klubu:

Cassio – do Napoli za 250tys. €

 

Kadra:

 

Bramkarze:

Przemysław Tytoń (POL, 24)

Andreas Isaksson (SWE, 29)

Dwóch, zbliżonych do siebie umiejętnościami bramkarzy. O tym, który z nich będzie podstawowym bramkarzem zadecydują sparingi.

 

Boczni obrońcy:

Carlos Diogo (URU, 28)

Stanislav Manolev (BUL, 25)

Wilfred Bouma (NED, 33)

Abel Tamata (NED, 20)

Po obu stronach defensywy mam po dwóch dobrych zawodników. Na prawej stronie grać będzie najprawdopodobniej Diogo, ale Manolev na pewno dostanie sporo szans, by się pokazać. Natomiast na lewej stronie defensywy zaufam doświadczonemu Wilfredowi Boumie, choć Tamata dobrą grą może wygryźć go ze składu.

 

Środkowi obrońcy:

Timothy Derijck (BEL, 24)

Funso Ojo (BEL,19)

Erik Pieters (NED, 22)

Marcelo (BRA, 24)

O miejsce na środku defensywy walczyć będzie trójka Derijck, Pieters, Marcelo. Młody Ojo póki co będzie grał ogony, lecz mam nadzieję, że będzie się rozwijał, gdyż talent niewątpliwie ma.

 

Środkowi pomocnicy:

Stijn Wuytens (BEL, 21)

Orlando Engelaar (NED, 31)

Atiba Hutchinson (CAN, 28)

Kevin Strootman (NED,21)

Miejsce w składzie mam dla dwóch zawodników i jak narazie najbliżej podstawowego składu są Strootman i Engelaar. Hutchinson na pewno swoje szanse dostanie, natomiast do Wuytensa jakoś nie mam przekonania.

 

Ofensywni pomocnicy:

Andraż Kirm (SVN, 26)

Georginio Wijnaldum (NED, 20)

Zakaria Labyad (MAR, 18)

Dries Mertens (BEL, 24)

Tutaj również są 2 wolne miejsca. Na chwilę obecną najbardziej przekonują mnie Mertens i Wijnaldum, ale każdy z zawodników będzie grał dużo. Bardzo liczę takżę na wielki talent – Labyada.

 

Napastnicy:

Jeremain Lens (NED, 23)

Ola Toivonen (SWE, 25)

Tim Matavz (SVN,22)

Anthony van den Hurk (NED, 18)

Ruben Bentancourt (URU, 18)

O podstawowy skład będzie walczyć trójka Lens, Toivonen, Matavz. Van den Hurk i Bentancourt zostali włączeni z drużyny rezerw, jako uzupełnienie składu.

 

 

Sparingi:

PSV 0:1 Mlada Boleslav

PSV 2:0 FC Vaslui (Marcelo, Toivonen)

Szahtior Solihorsk 2:2 PSV (Matavz, Bentancourt)

Dinamo Mińsk 0:1 PSV (van den Hurk)

Bielszina 1:2 PSV (Toivonen, Kirm)

PSV 4:1 Go Ahead (Toivonen, Ojo x2, Kirm)

Odnośnik do komentarza

Mam kilka porad ( uwag ) dotyczących składu

 

Stijn Wuytens jest dobry na środku pomocy prowadziłem reprezentację Belgi to pamiętam że na środku był z Witselem i Defourem i ładnie grał.

Dries Mertens super gra pamiętam że miał średnią ocen 7,54 bodajże a sam prowadziłem w FM 2012 AS Monaco.

Myślałem że Erik Pieters jest bocznym obroncą zaskoczyłeś mnie tym

Zakaria Labyad super u mnie gra na środku pomocy w reprezentacji Maroka którą prowadziłem.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka porad ( uwag ) dotyczących składu

 

Stijn Wuytens jest dobry na środku pomocy prowadziłem reprezentację Belgi to pamiętam że na środku był z Witselem i Defourem i ładnie grał.

Dries Mertens super gra pamiętam że miał średnią ocen 7,54 bodajże a sam prowadziłem w FM 2012 AS Monaco.

Myślałem że Erik Pieters jest bocznym obroncą zaskoczyłeś mnie tym

Zakaria Labyad super u mnie gra na środku pomocy w reprezentacji Maroka którą prowadziłem.

Wuytens umiejętnościami odstaje od Engelaara, ale ma 21 więc pewnie się rozwinie. Swoje szanse oczywiście dostanie. Natomiast co do Pietersa, to może grać na środku i na boku obrony, ale ze względu na to, że w mojej taktyce boczni obrońcy muszą grać ofensywniei, to postanowiłem ustawiać Pietersa na środku, gdyż nie imponuje w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...