Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, ale dobrze przynajmniej, że nie trzeba się podkładać, żeby wpaść na słabszego rywala :]

 

Btw jak widzę niektóre przyjęcia na palce, to myślę sobie, że to dobrze, że maja po IO tego zabronić. Tyle że wtedy chyba sporo się zmieni w siatkówce, jeśli chodzi o zagrywkę, mocna odejdzie do lamusa :-k albo jej rola zostanie ograniczona.

Odnośnik do komentarza

Por que dobrze? :>

 

Bo są jakieś granice czystości odbicia, a do tej pory sędziowie bardzo pobłażliwie to traktują właśnie przy przyjęciu. Po prostu wygląda to źle i aż zęby bolą, jak się to widzi, zresztą przy niektórych wystawach nie jest wcale lepiej :P Może się czepiam, ale po prostu lubię dobrą technicznie siatkówkę.

@Szczurek przecież Hansen im zawalił MŚ z tego co pamiętam, tam grał fatalnie, więc go wywalili i chyba do niego nie wrócą. Pozostałych dwóch nie widziałem nigdy w akcji, Ammerman grał w Piacenzie i Roselare, czyli nieźle. No i ma 205 cm wzrostu, jak Ball :keke:

Odnośnik do komentarza

Bo są jakieś granice czystości odbicia, a do tej pory sędziowie bardzo pobłażliwie to traktują właśnie przy przyjęciu. Po prostu wygląda to źle i aż zęby bolą, jak się to widzi, zresztą przy niektórych wystawach nie jest wcale lepiej :P Może się czepiam, ale po prostu lubię dobrą technicznie siatkówkę.

Ano to prawda, czasem to przypomina rzucankę z podstawówki :P Ale trochę głupio jak jakieś lekkie plasy trzeba będzie dołem odbierać. No i jak ktoś dobrze technicznie przyjmuje na place, to czemu ma być karany za błędy innych? ;)

Odnośnik do komentarza

Bo są jakieś granice czystości odbicia, a do tej pory sędziowie bardzo pobłażliwie to traktują właśnie przy przyjęciu. Po prostu wygląda to źle i aż zęby bolą, jak się to widzi, zresztą przy niektórych wystawach nie jest wcale lepiej :P Może się czepiam, ale po prostu lubię dobrą technicznie siatkówkę.

Ano to prawda, czasem to przypomina rzucankę z podstawówki :P Ale trochę głupio jak jakieś lekkie plasy trzeba będzie dołem odbierać. No i jak ktoś dobrze technicznie przyjmuje na place, to czemu ma być karany za błędy innych? ;)

 

To prawda, ale raczej chodzi o to, że niektóre zespoły/gracze próbują na siłę przyjąć palcami każdego flota (takie założenie taktyczne, żeby można było pójść szybko do ataku), schodząc bardzo nisko na nogach, wtedy to wygląda najgorzej. No i na najwyższym poziomie flot jest na tyle agresywny, że właściwie mało kto robi to poprawnie. Śmiesznie by dopiero było gdyby gwizdali czystość odbić dołem :kekeke: a przecież kiedyś tak było.

Odnośnik do komentarza

Argentyna ładnie ciśnie. W przypadku porażki Bułgarii 0-3 i naszym zwycięstwie 3-0 z Australią mamy awans z 1. miejsca?

 

Tak. Nawet w przypadku wygranej 3-0 Bułgarii z Włochami.

 

@kuab: Nie decydują małe punkty, a sety.

a nie decyduje bezposredni mecz?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...