Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

na oficjalnej Szwajcarka i Szwedka mają taki sam czas.

Fotofinisz jest w triatlonie? Jak majo, to niech nie używajo. Niech se mają dwie panie złoto :]

 

No właśnie pokazali zdjęcie z fotofiniszu, ale dla mnie zwycięzca dalej był niejasny :)

 

Szpetna ta Szwedka.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych dwóch minutach łatwe 10:0 dla Hiszpanii. Ruskie nie mają odpowiedzi na braci Gasol. Zarówno pod swoim, jak pod ich koszem.

 

20:2. Mówiłem, że jak Hiszpania włączy drugi bieg to nikt poza USA nie jest im w stanie zagrozić. A tak się fajnie zapowiadało...

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych dwóch minutach łatwe 10:0 dla Hiszpanii. Ruskie nie mają odpowiedzi na braci Gasol. Zarówno pod swoim, jak pod ich koszem.

 

20:2. Mówiłem, że jak Hiszpania włączy drugi bieg to nikt poza USA nie jest im w stanie zagrozić. A tak się fajnie zapowiadało...

 

No trochę się Rosjanie obudzili, ale odrabianie 20 punktów z początku to nie jest coś, na co ich stać ;)

Odnośnik do komentarza

Dwie Polki w finale :matrix:

 

Kurcze, nie umiem na IO oglądać sportów drużynowych :-k Nie wiem. Eliminacje w nich mnie zwyczajnie nużą. No chyba, że by dali piłkę wodną. Która jest głupia jak but ;), ale w ogóle jej nie ma w TV.

 

wioślarstwo & Bogdan Chruścicki :) Może być :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...