Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to pierdolę. Zaczynam rozumieć Szwedów. Po ch** my ślemy na IO takich zawodników? Przyjeżdża sobie koleszka chyba tylko obejrzeć IO i zwiedzić Londyn. Ja rozumiem, że rywal jest utytułowany, ale już lepiej przegrać przez ippon niż psia mać przez to, że dostaje się trzy kary za pasywność.

A co Szwedzi?

 

Skreśli część kadry na IO, bo stwierdzili, że są za słabi i niech lepiej w domu pooglądają IO a nie kompromitują Królestwo Szwecji :D

 

To kto jeszcze ma dzisiaj przegrać lub odpaść?

 

 

Rafał Dobrowolski w łucznictwie

Odnośnik do komentarza

To kto jeszcze ma dzisiaj przegrać lub odpaść?

Na godzinę 10:52 przewidziana jest 1/8 finału łuczników pomiędzy Rafałem Dobrowolskim a Jin Hyek Ohiem z Korei Południowej

- Z Koreańczykiem może być niezwykle wyrównany pojedynek i nie zdziwię się, jeśli o zwycięstwie zadecyduje pojedyncza strzała - mówi Rafał Dobrowolski przed walką o ćwierćfinał olimpijski.

 

No i zaraz plażówka.

Odnośnik do komentarza

Wysłali tylko takich co mają szanse na pierwszą ósemkę bodajże.

No to Bogacka chyba by nie pojechała wtedy :-k

I dobrze. Tym srebrnym medalem zaburza faktyczny obraz nędzy i rozpaczy.

 

Losowanie par w judo to jednak jakaś kpina. Wojnarowicz (bądź co bądź, nie taki anonim) spotyka się z Rinerem, a teraz walczą ze sobą dwaj komiczni judocy - reprezentanci Guamu i Gwinei :lol:

Odnośnik do komentarza

Wysłali tylko takich co mają szanse na pierwszą ósemkę bodajże.

No to Bogacka chyba by nie pojechała wtedy :-k

I dobrze. Tym srebrnym medalem zaburza faktyczny obraz nędzy i rozpaczy.

 

Losowanie par w judo to jednak jakaś kpina. Wojnarowicz (bądź co bądź, nie taki anonim) spotyka się z Rinerem, a teraz walczą ze sobą dwaj komiczni judocy - reprezentanci Guamu i Gwinei :lol:

 

Fajne chłopaki :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...