Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem od rana oglądac pięciobój nowoczesny, ale pojedynek do jednego trafienia w szermierce mnie zniechęcił. Chód na 50 km mało fascynujący przy komentarzu Babiarza.

Wolę słuchac koleszki na ES jak gada o skokach do wody. Choc nie jest to mój ulubiony ziom, który zawsze wszystkich krytykuje, ale przy tym niemal zawsze trafia w oceny sędziowskie :]

 

No bez jaj. Kajakiem nie pływam, ale to jest 200m. Jak można prowadzić po 100m i przypłynąć na 5 miejscu :ściana:

Nie znam się na kajakach, ale pewnie tak samo jak można osłabnąć w biegu na 200 metrach i dać się wyprzedzić na prostej.

 

rozumiem że można być nieprzygotowanym technicznie bo brak środków/infrastruktury

Mają poznańska Maltę, gdzie co chwila są jakieś międzynarodowe zawody, więc infrastruktura jest. Środki chyba też są, skoro pojechało tyle osób.

 

Tylko jeden Kubańczyk w finałach boksu 0_O

A w wadze do 56kg Irlandczyk kontra Brytyjczyk :] Będo się prać :)

Odnośnik do komentarza

Gimnastyka artystyczna jakoś mi nie podchodzi jako sport. Może chociaz jakies fajne niunie będo ;)

 

albo mi się wydaje, albo to jedyny - obok pływania synchronicznego - sport na IO, gdzie występuje tylko jedna płeć :-k

 

Alina Maksymenko jaka paniusia :kekeke: Poza księżniczki :]

Odnośnik do komentarza

Gimnastyka artystyczna jakoś mi nie podchodzi jako sport. Może chociaz jakies fajne niunie będo ;)

 

albo mi się wydaje, albo to jedyny - obok pływania synchronicznego - sport na IO, gdzie występuje tylko jedna płeć :-k

 

Alina Maksymenko jaka paniusia :kekeke: Poza księżniczki :]

z tego co oglądałem to nie różni się za bardzo od sportowej oprócz tego, że są jeszcze punkty za program czy 'wrażenia artystyczne'. no i tu bardziej stawiają na gibkość niż siłę.

Odnośnik do komentarza

z tego co oglądałem to nie różni się za bardzo od sportowej oprócz tego, że są jeszcze punkty za program czy 'wrażenia artystyczne'. no i tu bardziej stawiają na gibkość niż siłę.

 

No mimo wszystko sportowa jest bardziej wymierna. I podziwiam ich za te rozne wygibasy na przyrządach (ćwiczenia na macie ssą), bo to trzeba mieć chore skille.

Tutaj to taki bardziej taniec.

 

Do cygańskich melodii nasza występuje! Hańba jej! :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...