Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo, ale to bardzo zbudowany postawą naszej ekipy w ostatnim meczu. Przegraliśmy, fakt. Ale biorąc pod uwagę że w pierwszym spotkaniu było 53-126 to naprawdę było kapitalnie. Wynik 92-100 jest rewelacyjny. Graliśmy z trzecią drużyną ligi fińskiej poprzedniego sezonu ktora w swoim skladzie ma zawodnikow z value 30 i wiecej! To nasz pierwszy, porządnie przygotowany mecz i od razu byliśmy blisko sprawienia sensacji. Brawa dla wszystkich! Liczę przed dzisiejszym meczem na podobną burze mózgów co wczoraj. W tym spotkaniu to my jesteśmy faworytem więc zwycięstwo jest jedyną możliwością jaką biore pod uwage.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście zagraliśmy znakomicie :]

 

Dziś musimy nieco unikać gry przez PF i PG, bo tam rywale mają najmocniejszych graczy. Najsłabiej obsadzona pozycja do SF, więc trzeba będzie kierować tam najwięcej podań, ale pozycje Centra i SG też nie mają rewelacyjnie obsadzonych, więc imho powinniśmy zagrać podobnie jak wczoraj, z tym że z nie może być takich dużych różnic w podaniach do poszczególnych graczy. Czyli, np.

C - 20%

PF - 16%

PG - 18%

SF - 26%

SG - 20%

 

Imho, dziś PG i PF powinni ustawić STP, SF Ballhog-hero, a reszta normal :]

 

A ja chyba dziś poproszę o mniejszy wymiar czasu na parkiecie, gdyż wczoraj sam siebie nieco zajechałem :P

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre spotkanie :) Szkoda porażki, ale najważniejsze jest to, że udało nam się dobrze zagrać :) W dzisiejszym meczu po prostu musimy wygrać :D Jeśli chodzi u ustawienia to dziś mogę zgodzić się z Pavulonem.

Podania:

SF 36%

SG 33%

C 20%

PF 11%

 

Stamina 91% :) Za 20 godzin ukończę trening stealing + 6 :)

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszym meczu można by zagrać na SF i to zawodnicy z tej pozycji mieli by ustawione Ballhog - Hero. Kuba Kwasniewski wczoraj był naszym najlepiej punktującym zawodnikiem więc dlaczego dziś nie miałoby być tak samo. Dodatkowo dużo podań powinno być kierowanych bezpośrednio pod kosz gdzie wyraźnie dominujemy. Dzisiaj musimy trochę oszczędzać naszych SG którzy po wczorajszym boju są wyraźnie osłabieni i nie wykluczone że chociaż jedną kwarte na tej pozycji zagra James Hunkee (v. 18,3)

Odnośnik do komentarza
W dzisiejszym meczu można by zagrać na SF i to zawodnicy z tej pozycji mieli by ustawione Ballhog - Hero. Kuba Kwasniewski wczoraj był naszym najlepiej punktującym zawodnikiem więc dlaczego dziś nie miałoby być tak samo. Dodatkowo dużo podań powinno być kierowanych bezpośrednio pod kosz gdzie wyraźnie dominujemy. Dzisiaj musimy trochę oszczędzać naszych SG którzy po wczorajszym boju są wyraźnie osłabieni i nie wykluczone że chociaż jedną kwarte na tej pozycji zagra James Hunkee (v. 18,3)

Nie no, ja mogę zagrać nawet z pół godziny, bo dokupiłem jedno z najdroższych akcesoriów :]

 

Ale młodszym kolegom też trzeba dac pograć (James Hunkee), coby nie stanął w rozwoju :D

Odnośnik do komentarza

Proponowane nastawy na dziś

 

Play Style:

 

Ballong Hero - SF (jakubkwa i Muciek)

Normal - C i SG

Special Team Player - PF i PG

 

Play Time:

 

Normal - SF i SG

 

Short - C, PF i PG

 

Passing Preferences:

 

C - 3

PF - 2

PG - 1

SF - 4

SG - 2

 

Poszczególne wartości od 1 do 5 oznaczają ile podań w stosunku do innych pozycji mają być kierowane właśnie w tym kierunku. Konkretnie np: w przypadku centra może to wyglądać tak:

PF - 25%

PG - 10%

SF - 40%

SG - 25%

 

Mam nadzieje że Szramek poprawi dziś skuteczność bo wczoraj to po prostu wymiatacz z niego był :keke: Gdyby chociaż 1/3 rzutów trafił to by my wygraly :P

 

Prawdopodobna pierwsza piątka:

 

C - Enzo Jabol

PF - Tomasz Szramke

PG - Tadeusz Rydzyk

SF - Kuba Kwasniewski

SG - Sir. Kkamillo

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich.

Ja jak narazie mam staty 18,3 i trenuje twardo.

Jak bede grał od czasu do czasu to zostane w drużynie i postaram się szybko dobić do najlepszych :)

Moje staty na dziś dzień:

 

Floor Shooting: 27 (+5)

Inside Shooting: 26 (+5)

3PT Shooting: 32 (+10)

Dribbling: 25 (+5)

Passing: 21

Stealing: 14

Rebounding: 14

Blocking: 15

Strength: 15

Speed: 22 (+5)

Jumping: 22

-----------------

Confidence: 17

Stamina: 18

 

Teraz trenuje Speed +6.

 

Pozdro 4all.

Laszcz aka J.Hunkee

 

 

Typ na dzień 17:

 

Liga Litewska div 5.

x4.9 Priekulė Mazyliai C17,56 -Kauno United H21,64

Odnośnik do komentarza

Szału transferowego ciąg dalszy! :]

 

Godzinę przed moim trzecim meczem w piątej lidze Hąkągu doszła propozycja kontraktu z drugiej ligi UK, której nie mogłem odrzucić. Mimo że jestem nominalnie trzecim SF (choć różnice są minimalne), a właściciel gra jako PG z value ~29, to jednak lepsze to niż stracony sezon w ogórkowej lidze :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...