Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak:

 

Play Style:

 

Ballong Hero - Pavulon i Kkamilo

Normal - SF i PG

Special Team Player - wszyscy C oraz PF

 

Play Time:

 

Short - wszyscy, gramy dziś piłką :)

 

Passing Preferences:

 

C - 1

PF - 2

PG - 2

SF - 4

SG - 5

 

Poszczególne wartości od 1 do 5 oznaczają ile podań w stosunku do innych pozycji mają być kierowane właśnie w tym kierunku. Konkretnie np: w przypadku centra może to wyglądać tak:

PF - 10%

PG - 15%

SF - 30%

SG - 45%

 

Zobaczymy co dziś z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Stosuj się do poleceń treneiro!

 

Bo wylecisz za niesubordynację. :>

 

W tym aspekcie bardzo licze na waszą pomoc ponieważ nie będe ukrywał że w kwestii koszykarskiej taktyki to żaden ze mnie spec

 

:doh!: Idź weź się ugryź :] Moim zdaniem rozgrywający w taktyce ma SG i SF powinien szybko pozbywać się piłki albo podaniem do lidera albo ew. rzutem. A że w lidze Włoskiej miałem db skuteczność to chciałem to przedyskutować. :doh!:

Odnośnik do komentarza

I właśnie takich akcji jeśli chodzi o CMF Team sie obawiałem najbardziej. Niestety obawy się potwierdziły.

Dyskusja dyskusją, ale bez agresywności, najważniejsze jest dobro drużyny.

Nie każdy może zdobywać dużo punktów. Są ludzie od defensywy, zbiórek, przechwytów czy asyst, ważne, żeby wygrać.

No tak, ale wiadomo, dwucyfrówka w pkt smakuje najlepiej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Floor Shooting: 28 (+5)

Inside Shooting: 24 (+5)

3PT Shooting: 40 (+10)

 

To są moje :> Zawsze grałem na STP i to się raczej sprawdzało :>

 

Zagraj dzisiaj zgodnie z zaleceniami, zobaczymy jakie to przyniesie efekty. Jeśli marne to będziemy kombinować dalej. Na zwycięstwo to nie ma dziś co liczyć raczej ale na nawiązanie walki czemu nie.

Odnośnik do komentarza
I właśnie takich akcji jeśli chodzi o CMF Team sie obawiałem najbardziej. Niestety obawy się potwierdziły.

Dyskusja dyskusją, ale bez agresywności, najważniejsze jest dobro drużyny.

Nie każdy może zdobywać dużo punktów. Są ludzie od defensywy, zbiórek, przechwytów czy asyst, ważne, żeby wygrać.

No tak, ale wiadomo, dwucyfrówka w pkt smakuje najlepiej... :roll:

 

Millo nie rozumiesz do końca o co mi chodzi :) Na pewno nie o dwucyfrówkę :) IMHO po prostu skoro gramy na SG/SF to PG powinien szybko oddawać piłkę. Tyle. Skoro nie podzielacie mojego zdania to ok, ustawię na normal.

 

Edyta mówi, że nawet już wcześniej ustawiłem :P

 

Floor Shooting: 28 (+5)

Inside Shooting: 24 (+5)

3PT Shooting: 40 (+10)

 

To są moje :> Zawsze grałem na STP i to się raczej sprawdzało :>

 

Zagraj dzisiaj zgodnie z zaleceniami, zobaczymy jakie to przyniesie efekty. Jeśli marne to będziemy kombinować dalej. Na zwycięstwo to nie ma dziś co liczyć raczej ale na nawiązanie walki czemu nie.

 

Zgoda :)

Odnośnik do komentarza
Millo nie rozumiesz do końca o co mi chodzi :) Na pewno nie o dwucyfrówkę :) IMHO po prostu skoro gramy na SG/SF to PG powinien szybko oddawać piłkę. Tyle. Skoro nie podzielacie mojego zdania to ok, ustawię na normal.

 

Edyta mówi, że nawet już wcześniej ustawiłem :P

Tak naprawdę nie wiemy jeszcze co ma jaki wpływ na grę. Ja przynajmniej nie wiem, może ktoś coś czytał gdzieś na forumie cyberdunka i może się podzielić?

Jestem za tym, żeby wylewać wszelkie swoje spostrzeżenia (nie tylko gracze CMF Team), pomysły tutaj i razem jakoś dochodzić do wniosków. Metodą prób i błędów pracować nad taktyką.

Odnośnik do komentarza
Zgoda :)

 

No i super. Jak na razie będziemy błądzić troche po omacku ale wszyscy znają założenia na przykład na dzisiejszy mecz i jutro będą mogli wysnuć wnioski dotyczące nie tylko swojej gry ale i postawy swojej drużyny. Powoli trzeba się tego uczyć po prostu. Jeśli dzis dostaniemy ostre lanie na jutro wykombinujemy coś innego. I zapomnijmy na razie o statystykach indywidualnych, liczy się dobro teamu i jak najlepsze wyniki. Jako dobry przykład chciałbym przedstawić samego siebie :P. Mój plaja gra dzisiaj tylko jedną kwarte ponieważ Lakers na razie radzi sobie lepiej.

 

Tak naprawdę nie wiemy jeszcze co ma jaki wpływ na grę. Ja przynajmniej nie wiem, może ktoś coś czytał gdzieś na forumie cyberdunka i może się podzielić?

Jestem za tym, żeby wylewać wszelkie swoje spostrzeżenia (nie tylko gracze CMF Team), pomysły tutaj i razem jakoś dochodzić do wniosków. Metodą prób i błędów pracować nad taktyką.

 

Dokładnie o to chodzi.

 

Jutro pokaże wam na screenach do jakich opcji taktycznych mam dostęp abyście mogli lepiej ogarnąć możliwości jakie mam w kwestii strategii na kolejne mecze.

 

PS: Nasz przeciwnik ma w składzie reprezentanta Chorwacji na pozycji Centra, fajno :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...