Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można odejść z klubu? BO gram w 2 lidze Holenderskiej Nijmegen Indians na pozycji PF jednak, najlepszy zawodnik drużyny (20,5) jest na mojej pozycji i on gra całe mecze. Rozpocząłem niedawno i chyba nie mam szans się przebić do składu bo mam tylko 17,54. Więc co najlepiej zrobić w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza

Załóż temat na forum cybedunka, podaj swoje skille, ale z takim value raczej ciężko o oferty...

Jeśli managerem Twojego zespołu jest człowiek to napisz do niego, że chcesz odejść może Cię wywali ze składu i zrobisz sobie draft od nowa, może trafisz lepiej...

 

Ciekawy bet na dziś:

Brazil Premier

x4.5 Cartagena Patriot?s vs Rio Grande Do Norte Indians

Zobaczcie sobie kadrę Rio, szczena opada, do tego $0 na koncie, więc... :>

 

Jest jeszcze z ciut większym ryzykiem...

Brazil Premier

x4.7 Objetivo Students vs Houston Miter

 

Spain Div5

x4.9 Taladorcitos Gaditanos vs Palma Pumpkins

Odnośnik do komentarza
Załóż temat na forum cybedunka, podaj swoje skille, ale z takim value raczej ciężko o oferty...

Jeśli managerem Twojego zespołu jest człowiek to napisz do niego, że chcesz odejść może Cię wywali ze składu i zrobisz sobie draft od nowa, może trafisz lepiej...

 

Ciekawy bet na dziś:

Brazil Premier

x4.5 Cartagena Patriot?s vs Rio Grande Do Norte Indians

Zobaczcie sobie kadrę Rio, szczena opada, do tego $0 na koncie, więc... :>

Dobrze, że o tej drużynie przypomniałeś. To był nasz najgroźniejszy rywal, ale jej trener przeniósł się do innej ligi, także teraz będą chłopcami do bicia. :]

Odnośnik do komentarza
Dobrze, że o tej drużynie przypomniałeś. To był nasz najgroźniejszy rywal, ale jej trener przeniósł się do innej ligi, także teraz będą chłopcami do bicia. :]

Zajmują wysoką, trzecią pozycję w lidze, więc przez najbliższy czas kursy na ich rywali powinny być niezłe :-k Chyba, że władze cyberdunka mają jakieś sposoby na takie cuś? :>

Pewnie po prostu wydraftuje się tam kilku leszczy po value 17, albo nieaktywnych CPU playerów i będą dostawać po tyłkach :]

Odnośnik do komentarza
Załóż temat na forum cybedunka, podaj swoje skille, ale z takim value raczej ciężko o oferty...

Jeśli managerem Twojego zespołu jest człowiek to napisz do niego, że chcesz odejść może Cię wywali ze składu i zrobisz sobie draft od nowa, może trafisz lepiej...

Jeśli rządzi komputer to nie ma do kogo pisać? :/ Czyli mam pecha i trafiłem najgorzej jak mogłem?

Odnośnik do komentarza
Wierz mi każdy z nas zaczynał w drużynie bota, musisz się rozwinąć i dopiero potem zaczni szukać klubu ;P

 

Rozumiem rozumiem, ale chciałbym chociaż z 5 minut pobyć na boisku :P

W drużynie komputerowej jest to chyba całkowicie losowe, więc możesz nagle zacząć grać całe mecze :)

 

Zaliczyłem w ostatnim meczu triple-double, a w statystykach nadal mam 0 t-d :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...