Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy MoM w karierze :D 36 punktów a reszta statystyk poniżej przeciętnej niestety ;/

 

Nie można mieć wszystkiego na raz :)

 

Moja drużyna zniszczyła przeciwników 145-54. Zdobyłem 24 pkt, miałem 9 asyst i 9 zbiórek - trochę zabrakło do TD, ale najważniejsze jest, że razem z centrem prowadzimy grę zespołu, który w tym sezonie awansuje na pewno do wyższej ligi.

 

 

A jeśli chodzi o typy, to wszedł ten, który był podobno bardziej ryzykowny (x5.1 C.B. Uharte), a poległ pewniak (3.9 Halle Jabails). Postawiłem 35 000 zarobiłem 61 500, więc wyszedłem na plus :)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Moj coach ma wspolczynnik debilizmu na poziomie wykraczajacym poza wszelakie dopuszczalne normy. Ustawia zespol jakos dziwacznie, przez co dostajemy raz po raz w dupe. Ostatni mecz 125:43 :| Facet ma jakas awersje do Polakow, bo mnie praktycznie w ogole nie wystawia, malo tego, mam w zespole rodaka z kraju Kaczynskich i...ten w ogole nie jest brany pod uwage chociaz overall ma na poziomie 18,5 (drugi PG w zespole).

Odnośnik do komentarza
Uharte znowu sprali swoich przeciwników :keke: I kolejne tysiaki do konta.

 

:jupi: A ja zaliczyłem debiut w swojej nowej drużynie.

41:23

8 pkt, 7 asyst, 3 przejęcia, 8 zbiórek i 1 blok. :)

Nie jest tak źle. Może przekonam do siebie treneira ;) Jak myślisz, Szczurek? ;)

Będziesz grał praktycznie w każdym meczu. :] A czy przekonasz? To zależy jak będziesz trenował. :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsza porażka w sezonie... Trochę się zdziwiłem, ale jak zobaczyłem, że zagrałem tylko 12 minut ( 7pkt, 7 zbiórek), a drugi as (center), tylko 35 minut, to moje zdziwienie minęło. Poprzednie 6 spotkań wygraliśmy, bo razem z centrem rzuciliśmy 360 punktów, a teraz grali zmiennicy i dostaliśmy po dupie.

 

Tak sobie pomyślałem jeszcze przed tym meczem, że nawet dobrze, że trenerem nie jest człowiek, który może kierować się jakimiś dziwnymi regułami... ale teraz widzę i minusy gry w drużynie, którą trenuje komputer

 

A Halle Jabails przegrało :|

Odnośnik do komentarza
A Halle Jabails przegrało :|

Będę banalny, jeśli powiem, że spodziewałem się tego? Człowiek prowadzący tą drużynę dziwnie ją ustawia. Poprzednie mecze także przegrali. Dlatego dzisiaj stawiałem tylko na Uharte i Jonas. Uharte już weszło, a Chińczyki grają trochę później, więc się jutro dowiem czy jestem 100k do przodu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...