Skocz do zawartości

Duński Dynamit


Conjure

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2012

Baza Danych: Duża

Ligi: Anglia, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Polska, Dania

 

 

 

 

Po kłopotach zdrowotnych z kadrą Danii pożegnał się trener Morten Olsen. Na swojego następcę Olsen namaścił swojego asystenta z ostatnich lat. Tomasz Molicki - 34 letni Polak. Nikt nigdy nie pojmował dlaczego Olsen za swojego asystenta ma gościa z Polski. Plotki mówiły, że to jego bękart. Nikt jednak nigdy nie poznał prawdy.

 

Związek postawił jeden cel, którym jest awans do Mistrzostw Europy. Po 5 meczach eliminacji w grupie duńskiej trzy zespoły mają po 10 punktów. Są to: Portugalia, Dania i Czarnogóra. Czas pokazać na co stać duński dynamit!!

Odnośnik do komentarza

W roli trenera kadry debiutuje w meczu ze Szkocją. Kadrę wybierałem na spokojnie. Jeździłem na mecze ligowe, jak i zagraniczne. Z powodu kontuzji musiałem zrezygnować z Rommedahla, Schone, Vingaarda, Kahlenberga, Bendtnera. Pięciu z pośród 23 zawodników, może podczas najbliższego meczu zadebiutować w duńskich barwach.

 

Powołani na mecz ze Szkocją:

 

 

Bramkarze:

 

Thomas Sorensen (94/0)

Stephan Andersen (7/0)

Anders Lindegaard (4/0)

 

 

Obrońcy:

 

Anders Moller Christensen (6/0)

Lasse Nielsen (0/0)

Nicolai Boilesen (0/0)

Andreas Bjelland (1/0)

Daniel Agger (40/9)

Simon Kjaer (17/2)

Lars Jacobsen (42/0)

Jesper Juelsgard (0/0)

Leon Jessen (4/0)

 

 

Pomocnicy:

 

Daniel Wass (2/0)

William Kvist (20/2)

Niki Zimling (1/0)

Christian Poulsen (84/6)

Michael Krohn-Dehli (11/1)

Tobias Mikkelsen (0/0)

Thomas Enevoldsen (11/1)

Martin Jorgensen (100/12)

Christian Eriksen (14/1)

 

 

Napastnicy:

 

Ken Ilso (0/0)

Mads Junker (6/1)

Odnośnik do komentarza

W moim debiucie graliśmy mecz towarzyski ze Szkocją na ich terenie. Gospodarzy nie można lekceważyć bo są zawsze bardzo groźni i nieobliczalni. Tak było i tym razem. Moja kadra była lekko eksperymentalna i było to widać gołym okiem, ale trzba też oddać ukłon w stronę dobrze zorganizowanych Szkotów. Momentami nasza gra wyglądała jak "Obrona Częstochowy" i za to nam się później oberwało od mediów. O meczu nie ma co się rozpisywać bo był to towarzyski i bez fajerwerków.

 

10.8.2011

Stadion: Hampden Park, Glasgow

 

Szkocja 2-1 Dania

 

Goodwillie 31'

Kjaer 50'

Flatcher 60'

 

Skład: Sorensen - Jacobsen, Kjaer, Agger, Jessen (Juelsgard) - C.Poulsen, Kvist (Zimling), Eriksen (Mikkelsen), Enevoldsen, Krohn-Dehli (Wass) - Ilso (Junker)

 

MOM - Jamie Makie 7.9

Odnośnik do komentarza

Na mecz z Norwegią zabrałem zawodników, którzy w mojej opinii spisywali się najlepiej w ostatnim czasie. W zespole jest 4 zawodników, którzy mogą zadebiutować.

 

 

Bramkarze:

 

Thomas Sorensen (95/0)

Jonas Lossi (0/0)

Anders Lindegaard (4/0)

 

 

Obrońcy:

 

Jesper Lauridsen (0/0)

Jores Okore (0/0)

Andreas Bjelland (1/0)

Daniel Agger (41/9)

Simon Kjaer (18/2)

Lars Jacobsen (42/0)

Jesper Juelsgard (1/0)

 

 

 

Pomocnicy:

 

Simon Poulsen (12/0)

Daniel Wass (3/0)

William Kvist (21/2)

Christian Poulsen (85/6)

Michael Krohn-Dehli (12/1)

Tobias Mikkelsen (1/0)

Thomas Enevoldsen (12/1)

Dennis Rommedahl (108/19)

Christian Eriksen (15/1)

Jakob Poulsen (17/1)

 

Napastnicy:

 

Nicklas Bendtner (39/12)

Morten Rasmussen (5/1)

Jesper Lange (0/0)

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy mecz o punkty. Debiut w roli selekcjonera Danii. Przeciwnik nie jest przyjemny, ale na pewno do ogrania. Początek spotkania nie był dla nas zbyt udany. 10 minuta spotkania i Daniel Agger wpakował piłkę do własnej bramki. W 27 minucie ten sam zawodnik doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. W 38 minucie spotkania, Kvist podaje do Bendtnera, a ten atomowym strzałem z 11 metrów nie daje szans bramkarzowi gości. Goście próbowali wyprowadzać groźne kontraataki, ale wszystkie były zatrzymywane przez naszych defensorów. Cisneliśmy bardzo mocno oddaliśmy 20 strzałów na bramkę. Mieliśmy posiadanie piłki w granicy 63%. Ukoronowaniem tego, była bramka zdobyta przez Kvista, który wykorzystał dośrodkowanie Mikkelsena.

 

 

 

Stadion: Parken, Kopenhaga

 

Dania 2:1 Norwegia

 

10' Agger sam. 0:1

38' Bendtner 1:1

82' Kvist 2:1

 

Skład: Lindegaard - Jacobsen, Kjaer, Agger (Bjelland), Juelsgard - C.Poulsen, Kvist, Eriksen (Rommedahl), Enevoldsen (Mikkelsen), Krohn-Dehli - Bendtner

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...