Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kolek23 napisał:

Żadnego grania w WK17

Ponieważ nie ma technicznej możliwości, by ustawić playoffy mieszanie to mamy następujące opcje:

A) pozostawić tak jak jest ustawione (4 zespoły, półfinał i finał dwutygodniowy)

B) zrobić playoffy z 5 drużyn (wildcard 4 i 5, półfinał i finał, odpowiednio week 14, 15, 16)

C) wariant A, tyle że w finale liczy się tylko wynik z week 16, a na week 17 komisarz ustawia finalistom składy na ławce lub zeruje wynik.

 

Zainteresowani mogą wyrazić swoje poparcie poprzez podanie, który wariant im pasuje, ja optuję za A.

Odnośnik do komentarza

Ustawiłem kolejność do draftu - picki od 1 do 5 według odwrotnej kolejności po poprzednim regular season (to nie jest tożsame z tym co widać pod hasłem final standings), picki od 6 do 10 według kolejności odpadania w play-off, tie-breaker taki jak dla play-off czyli liczba zdobytych małych punktów, im więcej tym wyższy numer picku. Termin tak jak wspominałem wcześniej 31 sierpnia godzina 20:30. Keeperów zostawiamy dwóch.

 

Drobna sprawa dotycząca punktacji - chciałbym zmienić punktowanie tackles poprzez przyznawanie 0,33 pkt lub 0,5 pkt za 1 tackle, tak jak jest na innych platformach.

 

OT Ligi testowe - tam draft w piątek (Yahoo) i w niedzielę (Sleeper) - postaram się nagrać po fragmencie z każdego.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z sugestią mamy ankietę w trzech sprawach i tam grający mogą zadecydować (głosy niegraczy nie będą brane pod uwagę). Ankieta zamknie się sama w sobotę o 8 rano. Podziękowania dla MT za pomoc.

 

CC: @kolek23 @Ingenting @Gabe @beeres @me_who @Kowalinho @Meler @Kamtek @krzysfiol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...