Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Aqib Talib swoim przechwytem i TD z Colts podtrzymał rywalizację z Kamtkiem :/. Niby 9 punktów przewagi i projections na moją korzyść, ale jakoś nie mam wiary w to, że Langford nie wykręci dobrych liczb dzisiaj na Soldier Field :/.

 

Dłuższe podsumowanie jutro.

Udało się, Bears zawalili mecz i Toros zaczynają sezon z bilansem 2-0. Ale tutaj pozytywy generalnei się kończą ;)

 

Podsumowanie tej kolejki mogę zacząć tylko od jednego zawodnika - Matt Forte. To jemu zawdzięczam zwycięstwo, a nie kompletny blamaż punktowy. 28 pkt, 100 jardów dołem i 3 td dla Jets. Oglądałem ten mecz w czwartek, workload miał ogromny, mam nadzieję, że wytrzyma fizycznie w następnych kolejkach i aż tak go nie zajadą ;). Na plus jeszcze mogę wymienić Cairo Santosa (tylko on punktował dla Chiefs, a eksperci fantasy tak się zarzekali, że jest złym wyborem na ten tydzień :P) i Jordy'ego Nelsona (solidne 13 pkt i mam nadzieję, że taka mniej więcej będzie jego średnia w przyszłości).

 

Teraz problemy.

 

RB... Rawls nie dość, że przegrał pozycję w Seahawks to jeszcze nabawił się kontuzji w tragicznym meczu przeciwko Rams (7 rushy, -7 jardów :D). Do tego doszła kontuzja Ariana Fostera, czego należało się spodziewać, ale myślałem, że trochę dłużej pociągnie... Z drugiej strony niby jest day-to-day i powinien mieć trochę łatwiejszy terminarz, no ale to człowiek-szklanka.

 

Zawiódł DeSean Jackson, ale to jest ryzykowny typ. Albo zasadzi jakimś długim td, albo będzie niewidoczny przez większość meczu. Słabo też na TE, Kelce tylko kilka punktów, zmiennicy jeszcze gorzej.

 

QB. Aaron Rodgers... Z jednej strony koło tych ~18-20 punktów powinien zdobywać, z drugiej trochę jednak niedosyt. Zresztą tu jest większy problem. Oglądałem Packs w zeszłym tygodniu, obejrzałem też mecz z Vikings. Otóż Aaron jest generalnie bez formy. W zeszłym sezonie można było narzekać na przetrzebioną kontuzjami OL i problemy z receiverami, ale w tym roku? OL gra poprawnie, a nawet dobrze (w porównaniu z zeszłym rokiem ogromny progres), wrócił Nelson, a Rodgers nadal zgaszony. Dostaje dużo czasu na wykonanie podania, ale... tu jest problem, źle podaje. Jest jakiś brak zrozumienia z receiverami (szczególnie z Nelsonem), podaje niedokładnie, długie piłki są za wysokie/za mocne, krótkie z kolei za niskie, często receiverzy ledwo to łapią. Inna sprawa, że w meczu przeciwko Vikings zaliczył 3 fumble... (na szczęście 2 z nich zostały odzyskane). Wszystko to przekłada się też na niskie zdobycze jardowe. W zeszłym tygodniu nie przekroczył 200 jardów, w tym po połowie miał 50, mecz skończył z ~240. Uratowały go (a w zasadzie mnie w Fantasy) jego dwa td biegowe. Mam nadzieję, że przebudzenie nastąpi na pierwszym w tym sezonie meczu na Lambeau przeciwko Lions. Bo jak nie teraz, to nie wiem kiedy ;).

 

BTW. Pytanie do komisarza ligi ;). W zeszłym tygodniu wygrałem z Old Goats 86-85. W tabeli w punktach zdobytych/straconych obydwaj mamy 85. O co chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza

Eh, ktoś mi zgarnął RB Michaela to musiałem się ratować innym ruchem, bo Woodhead wyleciał na cały sezon. :] Mam nadzieję, że Murray i Johnson się nie połamią i że Stewart wróci za 2-3 tygodnie. Wtedy będę zadowolony z obstawienia tej pozycji i żadne BYE Week mnie nie zaboli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...