Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra, minęły dwa tygodnie. Myślę, że wszyscy zainteresowani zagłosowali, więc w tym sezonie robimy draft online. Dla tych, którzy byli za autopikciem mam dobrą informację: jeśli nie zalogujecie się na live draft, to wasze wybory i tak pójdą automatycznie. Termin proponuję ustalić na niedzielę, 4 września. Pierwszy mecz jest 4 dni później, więc będzie czas na ewentualne korekty w składach.

 

Jeszcze małe info: zostajemy przy keeperach. beeres i Smetek dostaną po prostu dwa dodatkowe wybory w pierwszych rundach.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że ilość keeperów się nie zmieni (2)? I w sytuacji, w której każda z osób z poprzedniego sezonu będzie chciała zatrzymać dwóch zawodników, w dwóch pierwszych rundach wybieram tylko ja ze Smetkiem z puli FA+rookies+ci którzy nie zostali zatrzymani w składach?

 

I draft będzie A-Z, Z-A? Nowi dostają dwa pierwsze numery, czy losowanie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ustawiłem schedule na następny sezon. Zasada miała być taka: nr 1 z zachodu gra z nr 1 ze wschodu, nr 2 z nr 2 itd. Niestety w zeszłym roku był trochę inny układ, a zachód dużo silniejszy, więc np. Amateurs grają z Inquisitors, a Harvesters z Gnagare. Jeżeli jednak utrzymamy obecnę liczbę drużyn do przyszłego sezonu to taka zasada będzie obowiązywać - liczy się miejsce po fazie zasadniczej. Zastanawiam się jeszcze co zrobić z play offami - czy nadal tylko 6 drużyn awansuje czy zmienić to na 8?

 

Pod tym linkiem dostępny jest cały schedule tak jak powinien wyglądać. Sprawdźcie pls czy gdzieś się nie jebnąłem: https://1drv.ms/w/s!AplwCI-PEXTygtl8a7y2AwKyCcbo3g

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ustawiłem schedule na następny sezon. Zasada miała być taka: nr 1 z zachodu gra z nr 1 ze wschodu, nr 2 z nr 2 itd. Niestety w zeszłym roku był trochę inny układ, a zachód dużo silniejszy, więc np. Amateurs grają z Inquisitors, a Harvesters z Gnagare. Jeżeli jednak utrzymamy obecnę liczbę drużyn do przyszłego sezonu to taka zasada będzie obowiązywać - liczy się miejsce po fazie zasadniczej. Zastanawiam się jeszcze co zrobić z play offami - czy nadal tylko 6 drużyn awansuje czy zmienić to na 8?

 

Pod tym linkiem dostępny jest cały schedule tak jak powinien wyglądać. Sprawdźcie pls czy gdzieś się nie jebnąłem: https://1drv.ms/w/s!AplwCI-PEXTygtl8a7y2AwKyCcbo3g

Dałbym 8 drużyn, więcej emocji do końca sezonu.

 

Do kiedy ustalamy keeperów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...