Skocz do zawartości

Girls and Bi:)ch


Necib

Rekomendowane odpowiedzi

Girls and Bi:)ch

 

 

Andrea Cavani. Włoch z polskimi korzeniami i hiszpańskim temperamentem.

 

Jeszcze, jako dzieciak, marzyłem o tym, aby kiedyś zarządzać klubem piłkarskim, najlepiej gdyby to było AC Milan, bo ten klub zawsze budził mój wielki podziw. Gdy miałem 6 lat, tata zapisał mnie do klubu z San Siro. Pograłem tam 10 lat, ale bez większych sukcesów, niestety. Z powodu braku talentu w wieku 16 lat skończyłem karierę piłkarza. Jako 19 latek poszedłem na studia sportowe, ponieważ kochałem sport . Po skończonych studiach pojawiła się okazja na zrobienie licencji managera, bez zastanowienia poszedłem na kurs, a po roku otrzymałem licencje.

Skoro miałem licencje to trzeba szukać klubu, pomyślałem. W Internecie wyszukałem ogłoszenie z Korony Kielce, Korona miała nieudany sezon, który skończyła na 13 miejscu. Po sezonie został tam zwolniony Marcin Sasal. Korona szukała managera za małe pieniądze, bo ich sytuacja finansowa nie była najlepsza.

 

Zadzwoniłem

 

-Witam, tu biuro zarządu klubu Korony Kielce, w czym mogę pomóc

-Ja nazywam się Andrea Cavani, i byłbym zainteresowany podjęciem pracy, jako manager.

-A ma pan jakieś doświadczenie w tej branży?

-Nie, ale 10 lat grałem w Milanie, a także skończyłem studia sportowe i mam licencję Euro Pro

-A ile ma pan lat?

-26 lat

-Młody z charakterem, ambitny, przyjacielski i tani, takie mam cechy

-To dla nas bardzo dużo znaczy, ja jeszcze skontaktuję się z szefem i zadzwonimy do pana w ciągu tygodnia. Pana proszę tylko jeszcze o przysłanie na nasz adres pana CV

 

Po tygodniu zadzwonili do mnie i zaprosili na dogranie kwestii kontraktu, byłem bardzo szczęśliwy. Moje marzenie się spełniło, spakowałem walizki i następnego dnia wyleciałem do Polski.

 

Po dotarciu do Kielc, spotkałem się z prezesem kieleckiej drużyny. Omówiliśmy warunki inwidualnego kontraktu oraz budżet na następny sezon. Kontrakt jest 2-letni, dzięki któremu zarabiam 1100 Euro za miesiąc.

 

 

Klub : Korona Kielce

Ligi : Bułgaria ,Polska ,Rumunia ,Węgry ,Hiszpania ,Słowacja

Baza : Duża + piłkarze z polskim obywatelstwem

 

Wpisy będą co miesiąc.

Odnośnik do komentarza

I tak dalsze wpisy nie będą w takim wymiarze tzw.pamiętnika .Wyniki meczów wraz z opisem ,transfery , skład ,dużo zdjęć .A także filmik z najciekawszego meczu z każdego miesiąca oczywiście na Youtube .Nie mam przeznaczenia jako pisarz a poza tym nie lubie się wypisywać.

Odnośnik do komentarza

Bramkarze:

 

Krzysztof Pilarz

Zbigniew Małkowski

Wojciech Małecki

 

 

Jest moc! Małkowski to bramkarz na miarę Reprezentacji Polski. Mimo tego bez wzmocnień się nie obejdzie, bo nie ma nikogo solidnego na ławkę.

 

 

Obrona:

 

Hernani

Krzysztof Kiercz

Artur Cebula

Tadas Kijanskas

Piotr Malarczyk

Pavol Stano

Bartłomiej Strzebski

Kamil Kuzera

Tomasz Lisowski

 

Bardzo dobre boki obrony Tomek Lisowski i Kamil Kuzera to naprawdę solidni piłkarze z wielkim sercem do gry. Środek też nie wygląda najgorzej Hernani i Stano to doświadczona i solidna para stoperów, Jako uzupełnienie Kijanskas, Malarczyk, Kiercz, Cebula, młodzi wychowankowie z powerem.

 

 

 

Pomocnicy:

 

Aleksandar Vukovic

Vlastimir Jovanovic

Artur Lenartowski

Paweł Sobolewski

Bartłomiej Michalski

Łukasz Maliszewski

Grzegorz Lech

Jacek Kiełb

Paweł Kaczmarek

 

 

Vuko, Jova, Lech, Kaczmarek te nazwiska mówią same za siebie. Na boku Kiełb i Korzym. Reszta to młodziaki.

 

 

Napastnicy:

 

Maciej Korzym

Piotr Gawęcki

Michał Zieliński

Łukasz Cichos

 

 

Tu są potrzebne wzmocnienia, bez nich nie ma utrzymania w lidze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...