Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda zużycie części w Chinach ?? Bo gdzieś mi się pousuwały wszystkie dane z poprzednich sezonów :/, a skrzynię i zawieszenie mam zużyte na 66 i 67% i nie wiem czy wymieniać.

 

 

Chassis - 4 - 74% 88

Engine - 7 - 0% 37

Front Wing- 5 - 14% 36

Rear Wing- 5 - 0% 25

Underbody- 5 - 58% 80

Sidepods- 4 - 77% 95

Cooling - 4 - 32% 49

Gearbox- 6 - 0% 25

Brakes - 9 - 0% 28

Suspension- 6 - 20% 51

Electronics- 4 - 31% 44

 

 

Dzięki wielkie !! Czyli teoretycznie przy niskim ryzyku powinno wytrzymać. Hmmm..pomyślę jeszcze, bo chciałbym sobie teraz ustawić większe riski kierowcy. Jakbym wymieniał, to musiałbym wydać ponad 33 mln :/, a bez gearbox i suspension o połowę mniej. :-k

Odnośnik do komentarza
Właśnie brak kasy w tym sezonie mnie dobija, wydałem 20 mln i w 2 częściach musiałem zmniejszyć level :(

 

Przy okazji pytanko, czy jak skończe sezon z minusem to spadnę z ligi?

 

Jak skończysz poza pierwszą "czwórką", to spadasz. Jak zajmiesz miejsce premiowane awansem, ale będziesz miał minus, to zostajesz

Odnośnik do komentarza
ja biore nawet 300 l :) jadne na 1 pit na hardach :D wziolem na start 145 l a i tak mam pole position :P

czemu wy tak duzo ?

 

no wlasnie kurde bo chce miec pewnosc ze nie zabraknie mi paliwa :) nie robiłem notatek w poprzednim sezonie i nie wiem ile trzeba miec paliwa :( jak ktos ma bolid 1 poziom

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, brat się zarejestrował i spokojnie czeka na aktywacje ale nie ma jego na Waiting list, jak myslicie ma spokojnie czekać czy wysłać jakiegoś meila (ew. jeszcze raz się zarejestrować?)

Ja siebie widziałem na Waiting list, a jak to było u Was?

Odnośnik do komentarza

550-450-635-615-130-120 Softy

Q1 1:41.308s Tu nie wiem czemu tak słabo. Pewnie dlatego, że dałem "Push the car a lot", ale zawsze tak robię i przeważnie czas mam lepszy o 0,5 s

 

Q2 1:43.237s

80-82-82

Thx Willow za setup i paliwo :). Pousuwały mi się zapiski z poprzednich sezonów i nie mam gdzie się wzorować

5/31

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...