Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Po tym wyścigu powinieneś już zostać przydzielony do którejś grupy rookie

 

Czytałem tu sobie trochę i mam pytanie. Czy jak teraz będę miał dość dobrego kierowcę, jak na rookie, to gdy awansuję będę musiał go zmienić? Czy między tymi dwoma klasami są takie duże różnice, jeśli chodzi o umiejętności driverów?

Odnośnik do komentarza
Po tym wyścigu powinieneś już zostać przydzielony do którejś grupy rookie

 

Czytałem tu sobie trochę i mam pytanie. Czy jak teraz będę miał dość dobrego kierowcę, jak na rookie, to gdy awansuję będę musiał go zmienić? Czy między tymi dwoma klasami są takie duże różnice, jeśli chodzi o umiejętności driverów?

Kierowcy cały czas rosną umiejętności.

 

3 miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Po tym wyścigu powinieneś już zostać przydzielony do którejś grupy rookie

 

Czytałem tu sobie trochę i mam pytanie. Czy jak teraz będę miał dość dobrego kierowcę, jak na rookie, to gdy awansuję będę musiał go zmienić? Czy między tymi dwoma klasami są takie duże różnice, jeśli chodzi o umiejętności driverów?

Kierowcy cały czas rosną umiejętności.

 

 

Taaa... ale różnica pomiędzy bardzo dobrym kierowcą w rookie i dobrym w amatorach jest jednak baaaardzo duża.

 

BTW. Bardzo fajnie słucha się polskiego hymnu po swoim zwycięstwie :]

Odnośnik do komentarza
Po tym wyścigu powinieneś już zostać przydzielony do którejś grupy rookie

 

Czytałem tu sobie trochę i mam pytanie. Czy jak teraz będę miał dość dobrego kierowcę, jak na rookie, to gdy awansuję będę musiał go zmienić? Czy między tymi dwoma klasami są takie duże różnice, jeśli chodzi o umiejętności driverów?

Kierowcy cały czas rosną umiejętności.

 

 

Taaa... ale różnica pomiędzy bardzo dobrym kierowcą w rookie i dobrym w amatorach jest jednak baaaardzo duża.

 

BTW. Bardzo fajnie słucha się polskiego hymnu po swoim zwycięstwie :]

 

O, i o to mi właśnie chodziło :).

Odnośnik do komentarza

zajebiscie : ) 2 miejsce. moje ostatnie kolko to kolko za 1mln $ : D fastest ;d wiedzialem ze to sie stanie realnie : ) kocham mojego kierowce : )

a oto moj wspanialy czas : Lap 53, 1:41.883s

(Krzysiu Rabanda)

 

 

jako jedyny pod 1.42 : ) :D

 

i sponsor oferuje 1.5 mln : ) zgadzam sie bez wachania : )

Odnośnik do komentarza
zajebiscie : ) 2 miejsce. moje ostatnie kolko to kolko za 1mln $ : D fastest ;d wiedzialem ze to sie stanie realnie : ) kocham mojego kierowce : )

a oto moj wspanialy czas : Lap 53, 1:41.883s

(Krzysiu Rabanda)

 

 

jako jedyny pod 1.42 : ) :D

 

i sponsor oferuje 1.5 mln : ) zgadzam sie bez wachania : )

To chyba słabą grupę masz bo u mnie 5 poniżej 1:42.

Buu, sponsor tylko 600tys mi daje :/ Powiedziałem im że to zdecydowanie za mało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...