Skocz do zawartości

Od piwnicy aż po angielski strych!


steken

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie chodź na imprezy! Zapamiętaj to, bo ja zrobiłem na niej coś okropnego. Coś, czego teraz żałuję. Jestem menedżerem piłkarskim i nazywam się Piotr Nowak. Ostatnio stałem się bezrobotnym po nieudanej przygodzie z Liverpoolem. Dostałem oferty ze wszystkich zakątków świata. Postanowiłem, że odpowiem na nie jutro. Jednak tego samego dnia miała miejsce impreza, gdzie wypiłem lekko za dużo. Nie pamiętam, co wtedy robiłem, lecz okazało się, że zadzwoniłem do Wimbore Town i zaakceptowałem ich ofertę będąc pijany... Nie mogłem już cofnąć decyzji, bo okazało się również, że po pijaku podpisałem kontrakt! Nie mogłem zadzwonić i powiedzieć, że rezygnuję... Stało się... Od jutra zaczynam pracę w 8-ligowym klubie angielskim!

 

 

17.07.11

Już nie ma odwrotu. Na początek zobaczmy, kogo my tu mamy...

 

Bramkarze:

Jason Harvell - Jedyny bramkarz w zespole, jednak potrzebuję kogoś silniejszego, ponieważ to my jesteśmy kandydatami do spadku...

 

Obrońcy:

James Wilson - No niestety łapie się do pierwszego składu, co mnie nie cieszy, bo też trzeba wzmocnić obronę

Matt Dear - Również za słaby, ale w składzie mamy tylko 3 (!) obrońców, z czego brakuje lewego...

George Webb - Optymalnie jest pomocnikiem, ale w tym wypadku musi zostać obrońcą. Jest zdecydowanie najlepszy z tej trójki...

 

Pomocnicy:

Matt Kemble - Dobry zawodnik. Nie muszę szukać nikogo na jego pozycję, no chyba, że zmiennika

Jamie Davidson - Zmiennik tego wyżej, lecz obawiam się, że jest za słaby nawet na ławkę

Gary Funnell - Jedyny lewy pomocnik i jeden z najlepszych zawodników w zespole. Świetnie wykonuje rzuty karne Ostatni zapis: 15:34:40

Tommy McCormick - Również dobry zawodnik ze środka pomocy. O pomoc jestem spokojny

Liam Green - Ten pan nam się w niczym nie przyda.

Max Cream - Jedyny zawodnik, który jest ofensywnym pomocnikiem. Ta pozycja jest zdecydowanie jego.

 

Napastnicy:

Kevin James - W zespole mamy tylko dwóch napastników, więc pierwszy skład jego.

Nathan Lynch - Podobnie, jak zawodnik wyżej. Wystarczy poszukać dwóch zmienników dla nich.

 

Jeśli chodzi o sztab szkoleniowy, szybko trzeba znaleźć trenera juniorów, bramkarzy i od przygotowania kondycyjnego.

 

Na razie scout szuka dla mnie zawodników, którzy uzupełnią skład. Za 2 dni sparing, więc trzeba się spieszyć.

 

18.07.11

No i znaleźliśmy bardzo dobrego prawego obrońcę. Oby zasilił nasz zespół.

 

19.07.11

Już dziś pierwszy sparing. Jestem zaniepokojony, bo w składzie są duże luki. Gramy moim ulubionym 4-2-4.

 

Totton & Eling - Wimborne Town: 2-2 (2-0)

Joe Owens 11' Nathan Lynch 48'

Lee Mills 35' Kevin James 83'

Bardzo dobry mecz. Straciliśmy bramki z rzutu wolnego i kontry, lecz te błędy da się łatwo wyeliminować, natomiast nasza gra w ataku było bardzo atrakcyjna.

 

22.07.11

Znalazłem świetnych piłkarzy na dniu testów, jednak jest mały problem - Finanse. Nie ma szans, żebym zaproponował im kontrakt, w którym chcą zarabiać 1000 zł tygodniowo...

 

Wimborne - Cosham: 6-1 (6-0)

Mark Brewster (sam.) 14' Alan Cashin-Murray 63'

Kevin James 31' 37'

Nathan Lynch 34' 45+1'

Max Cream 44'

Nie wiem, co wzięli moi piłkarze przed pierwszą połową, ale zadziałało. Zlaliśmy faworyzowany zespół, a w drugiej połowie już nie forsowaliśmy, bo nie było, po co. Pojawiła się nadzieja, że coś jednak z tego będzie...

Odnośnik do komentarza

23.07.11

Dobra wiadomość na początek dnia. Do klubu dołączyli Kevin Keigher i Lee White.

24.07.11

Przygotowania do kolejnego meczu trwają. Tym razem przyjedzie do nas Bournemouth, czyli bardzo dobry (jak na nas) klub.

 

26.07.11

 

Wimborne Town - AFC Bournemouth 0:3 (0:2)

Perace Farren 11'

Harrison Gilkes 38'

Adam Barrett (kar.) 48'

Niestety przegraliśmy, ale tego się spodziewałem. Zostaliśmy zdominowani i aż dziwne, że straciliśmy tak mało bramek. Naszą klęskę zobaczyło 1160 widzów. Całkiem sporo...

 

27.07.11

 

No niestety mamy słaby odzew na trenera siłowego, więc kontrakt zaproponowałem jednemu szkoleniowcowi.

 

29.07.11

 

Ray Chapman to nasz nowy trener siłowy.

 

31.07.11

 

W tej chwili szukamy trenera juniorów, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.

 

1.08.11

Wimborne Town - Frome Town 0:0 (0:0)

To był dobry mecz. Powinniśmy go wygrać, ale cóż... Rzut karny dla rywali w 93 minucie na szczęście nie wykorzystany. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji i zmierza to wszystko w bardzo dobrym kierunku. Mogę spać spokojnie przed rozpoczęciem ligi, choć nie ukrywam, że zaledwie 5 rezerwowych to trochę mało...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...