Skocz do zawartości

Amunt Blanquinegros!


Iksker

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager: 2011
Patch: 11.3.0
Uaktualnienie: aktualizacja budżetów oraz ca/pa dostępna na cmrev.com
Baza danych: Duża
Kraje: Anglia, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy,
Polska, Portugalia, Turcja, Ukraina, Włochy - wszystkie ligi grywalne.
Zasady: Własne, bez edytórów.
Klub: Valencia CF!

 

Chciałem jeszcze przed rozpoczęciem nowej kariery w FM2012 pożegnać się z starą częścią mojej ulubionej gry. Może to wyda sie dla niektórych dziwne ale nigdy jeszcze nie grałem w tej wersji moim ulubionym klubem, Valencią. Zapewne wielu z was gdy tylko dostaje FMa rozpoczyna próbną karierke ulubionym klubem. Ja wolałem grać słabszymi zespołami. Teraz przekonam się czy tak samo fajnie gra się klubem z wyższej półki. W grze zdecydowałem się nazwać Luis Fernandez aby było to bardziej klimatyczne.

 

Po podpisaniu kontraktu z klubem który obowiązywać będzie do roku 2012 w ramach którego będe zarabiać tygodniowo 15.000 funtów, zdecydowałem się na lekkie porządki w zespole. Jeśli chodzi o zmiany kadrowe po zapoznaniu się ze sztabem szkoleniowym jak i samymi zawodnikami, podjąłem decyzje aby z zespołu odeszli ci zawodnicy którym nie ufam. Miguel, Bruno, Maduro oraz Dealbert zostali wystawieni na liste transferową, niestety tylko Miguel i Dealbert znależli na siebie nowych kupców. Kolejno zarobił na ich sprzedaży 3mln oraz 2.5mln. Maduro i Bruno musieli się zadowolić wypożyczeniami do Fiorentiny oraz Malagi. Na miejsce tych którzy odeszli zdecydowałem się sprowadzić świetnego defensywnego pomocnika z FC Porto, Fernando. 23 letni Brazylijczyk wzmocnił nasz zespół za śmieszną kwotę 1.3mln, obok niego do klubu przyszedł Marco Zambelli z Bresci za kwote 3.5mln. Zapomniałem dodac iż jeden z najwiekszych talentów w klubie, Francuz Sofiane Feghuoli także udał się na roczne wyporzyczenie do zespołu Racinga Stantander.

 

Kolejnym krokiem mającym na celu usprawnić działanie Valenci było nawiązanie współpracy z drugoligowym klubem Cartenga. Do którego została posłana cała armia młodych zawodników z rezerw klubowych. W tym miedzy innymi Paco Alcacer i Joel o których była już wzmianka w tym tekscie. Po za nimi do naszego klubu finalnego poszli; Jose Luis Minano, Jose Antonio Pardo, Cristian, Armiche, Angel Montoro i Alexander Olsen. Oprócz możliwości wypożyczania zawodników umowa między klubami oznacza iż Cartenga będzie co rocznym organizatorem spotkania sparingowego oraz będzie dostawała co sezon do Valenci, 111tyś funtów. Zmianie uległ także terminarz sparingów. Zdecydowałem się na mecze z DC United, Portooraz Dinamo Moskwą.

 

Valencia CF 4:1 DC United - [Rubio, Ricardo, Costa x2]
FC Porto 1:1 Valencia CF - [Mathieu]
Dinamo Moskwa 0:0 Valencia CF

 

Vicente Guaita [bR, HISZPAN, 23LATA]
Diego Alves [bR, BRAZYLIA, 25LAT]
Ricardo Costa [OŚ, PORTUGALIA, 29LAT]
Adil Rami [OŚ, FRANCJA, 24LAT]
Victor Ruiz [OŚ, HISZPANIA, 21LAT]
Mehmet Topal [OŚ/DPŚ, TURCJA, 24LATA]
Marco Zambelli [OP/PŚ, WŁOCHY, 24LATA]
Antonio Barragan [OP, HISZPANIA, 23LATA]
Jeremy Mathieu [OL/PL/OPL, FRANCJA, 26LAT]
Jordi Alba [OL/PL/OPL, HISZPANIA, 21LAT]
David Albelda [DPŚ/PŚ, HISZPANIA, 32LATA]
Fernando [DPŚ/PŚ, BRAZYLIA, 23LATA]
Tino Costa [PŚ, ARGENTYNA, 25LAT]
Ever Banega [PŚ, ARGENTYNA, 22LATA]
Dani Parejo [PŚ/OPŚ, HISZPANIA, 21LAT]
Pablo Hernandez [OPP, HISZPANIA, 25LAT]
Pablo Piatti [OPL/OPŚ/OPP, ARGENTYNA, 21LAT]
Jonas [NŚ, BRAZYLIA, 26LAT]
Artiz Aduriz [NŚ, HISZPANIA, 29LAT]
Roberto Soldado [NŚ, HISZPANIA, 25LAT]

 

Jak zapewne widzicie kadra jest dosyć chuda. Osobiście nie lubie napchanych zbędnymi piłkarzami zespołow. Na pozycji bramkarza rywalizować będzie z Diego Alvesem, Vicente Guaita który na starcie sezonu tą rywalizacje raczej przegrywa. Mathieu, Rami, Costa oraz Zamberlli z którym powalczy Barragan to nasza podstawowa czwórka obrońców, Vicor Ruiz oczywiście przy pierwszym potknięciu Ricardo Costy dostanie szanse gry jednak narazie wole go ze względu na młody wiek posadzić na ławce. W przypadku kontuzji Mathieu na lewą stronę zejdzie Alba które chce jednak zostawić do ryzwaliacji z Pablo Piattim na pozycji lewo skrzydłowego. Albelda, Banego oraz Tino, wygląda piąknie ale chciałbym także aby na środku pomocy szanse dostawał kupiony przed sezonem Fernando oraz świetny technik jakim jest Dani Parejo. Naszym kluczowym graczem jest Pablo Hernandez, któy nie ma godnego zmiennika, jeśli zdarzy sie mu kontuzja to Piatti zejdzie na prawe skrzydłow a Alba na lewe. W ataku mam zdecydowany przepych; Soldado to mój pierwszy wybór Jonas jest jego zmiennikiem, ale już Aduriz raczej po sezonie pożegna się z zespołem. W zespole co prawda nadal trwają poszukiwania taniego Prawego Pomocnika. Jednak nie sądze aby udalo się go zakupić przed zbliżającym się wielkimi krokami meczem z Barceloną. Swoją drogą warto dodać że zbyt łatwego terminarza na starcie sezonu nie mam na szczęście nasza grupa w Lidze Mistrzów nie jest szczególnie wymagająca, trafiliśmy tam na BATE, Olympiakos i Bayern Monachium. A tak prezentuje się terminarz ligowy na najbliższe 5 kolejek;

 

 

[W] Barcelona -:- Valencia - 30.08.2010
[D] Valencia -:- Real Madryt - 11.09.2010
[W] Bilbao -:- Valencia - 19.09.2010
[D] Valencia -:- Betis - 22.09.2010
[W] Mallorca -:- Valencia - 25.09.2010

 

Ale inauguracje sezonu ligowego, oraz roztrzygniecia w sprawie poszukiwan nowego OPP dopiero w następnej częsci.

Odnośnik do komentarza

Z powodu problemów z savem mojej kariery w Valenci musiałem zacząć rozgrywkę od nowa. Jestem zdeterminowany aby podzielić się z wami historią budowy najwiekszej potęgi piłkarskiej w moim ukochanym klubie, dlatego też zdecydowałęm się zacząć od nowa starając się jak najdokładniej powtórzyć moje poprzednie ruchy. Okno transferowe zaczeliśmy od zwolnienia kilku zbędnych juniorów którzy i tak nie mieli szans przebić się do pierwszego zespołu. Sprzedani zostali także Dealbert, Miguel oraz Bruno który tym razem odpuścił klub na rzecz Spartaka Moskwa za pokażną sumke 2.5mln. Dealbert oraz Miguel wybrali kierunek angielski, kolejną dochodząc do Newcastle i Arsenalu, a łączna kwota ich sprzedaży jest wyceniana na 5.5mln. Ostatnim ruchem z klubu było wypożyczenie Hedwigesa Maduro do Parmy z opcją odkupu po sezonie. Z kwoty uzyskanej na sprzedaży zawodników udało nam się zakupić Fernando z Porto za sume 1.5mln oraz zamiast Marco Zambelliniego który był ruchem dosyć nie przemyslanym, 27letniego francuza z Lillle, Francka Berie który kosztował klub 4.5mln. Ostatnim zakupem w tym oknie Valenci okazał się młody Węgierski skrzydłowy Vladimir Koman, który opuścił Sampdorie za kwote 3mln. Kadra na ten sezon prezentuje się bardzo solidnie.

 

Vicente Guaita [bR, HISZPAN, 23LATA]
Diego Alves [bR, BRAZYLIA, 25LAT]
Ricardo Costa [OŚ, PORTUGALIA, 29LAT]
Adil Rami [OŚ, FRANCJA, 24LAT]
Victor Ruiz [OŚ, HISZPANIA, 21LAT]
Mehmet Topal [OŚ/DPŚ, TURCJA, 24LATA]
Franck Beria [OP/OŚ/OL, FRANCJA, 27LATA]
Antonio Barragan [OP, HISZPANIA, 23LATA]
Jeremy Mathieu [OL/PL/OPL, FRANCJA, 26LAT]
Jordi Alba [OL/PL/OPL, HISZPANIA, 21LAT]
David Albelda [DPŚ/PŚ, HISZPANIA, 32LATA]
Fernando [DPŚ/PŚ, BRAZYLIA, 23LATA]
Tino Costa [PŚ, ARGENTYNA, 25LAT]
Ever Banega [PŚ, ARGENTYNA, 22LATA]
Dani Parejo [PŚ/OPŚ, HISZPANIA, 21LAT]
Pablo Hernandez [OPP, HISZPANIA, 25LAT]
Vladimir Koman [OPL, WĘGRY, 21LAT]
Pablo Piatti [OPL/OPŚ/OPP, ARGENTYNA, 21LAT]
Jonas [NŚ, BRAZYLIA, 26LAT]
Artiz Aduriz [NŚ, HISZPANIA, 29LAT]
Roberto Soldado [NŚ, HISZPANIA, 25LAT]

 

Zaraz po podpisaniu kontraktu z klubem udałem sie do siedziby zarządu aby poprosić o nawiązanie współpracy z jakimś drugoligowym klubem, do którego mogli byśmy posłać naszych młodych i kreatywnych zawodników aby sie ogrywali. Zarząd po około dwóch tygodniach poszukiwan przedstawił mi liste klubów z którymi możemy podpisać umowe, najodpowiedniejszym było chyba Albacete. Niedługo po oficjalnym zatwierdzeniu współpracy do klubu grającego w trzeciej hiszpańskiej klasie rozgrywkowej powędrowali; Paco Alcacer, Joel, Cristian, Armiche, Angel Montoro, Jose Luis Minano, Alexander Olsen, Jose Antonio Pardo oraz Salva.

 

Po załatwieniu wszystkich spar związanych z klubem przyszedł czas na przygotowania do nowego ligowego sezonu, który zainagurujemy meczem z Sevillą na Mestalla. Przygotować do tego meczu jak i do całego długiego i męczącego sezonu mają sparingi z Arsenalem, Juventusem, Genoą oraz Udinese. Ale o nich jak o pierwszym meczu sezonu w następnej części.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...