Skocz do zawartości

Czarnych Koszul Blask!


Kikimora

Rekomendowane odpowiedzi

Fm 11.3.0

Ligi: Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Włochy

Baza Danych: Duża

Klub: Polonia Warszawa

 

Przekręcam klucz jeden raz potem drugi, drzwi otworzyły się, z przerażeniem w oczach rozejrzałem się po mieszkaniu, dopiero teraz zauważyłem do jakiego stanu doprowadziłem własne lokum. Po pokoju walały się brudne ciuchy, kuchnia zniknęła pod wpływem stosu brudnych naczyń, a do łazienki nie dało się wejść.

 

* No tak dwa tygodnie bez żony robią swoje. – pomyślałem

 

Machnąłem na to ręką i poszedłem do kuchni, otworzyłem lodówkę i wyciągnąłem zimne piwo. Po trzech łykach wrócił uśmiech na moją twarz.

 

- Jeszcze jakiś meczyk i nic mi więcej do życia nie potrzeba.

 

W TV akurat nadawali powtórkę finału Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea i Manchesterem, zrzuciwszy z fotela spodnie i skarpety, usiadłem i przypominałem sobie jak Red Devils triumfują. Po jakiś 15 minutach uświadomiłem sobie, że jutro wraca Beata.

 

- O jasna cholera!- krzyknąłem - przecież jak ona zobaczy ten bałagan to będzie zrzędziła przez miesiąc!

 

Wziąłem się za sprzątanie, zgarnąłem brudne ciuch do pralki, odkurzyłem, i w końcu doszedłem do zmywania, gdzieś pomiędzy, piątym talerzem a czwartym kubkiem usłyszałem z grającego w pokoju telewizora, że Jacek Zieliński nie jest już trenerem Polonii Warszawa. Z początku myślałem, że się przesłyszałem i po dokończeniu sprzątania poszedłem spać. Rano włączyłem komputer i czytam:

 

-Jacek Zieliński zrezygnował z funkcji trenera Polonii, z powodu spraw rodzinnych.

 

*Nie, tak nie może być- pomyślałem, jedyny człowiek, który mógł osiągnąć coś z moją ukochaną Polonią właśnie odszedł, musze zacząć działać, inaczej Wojciechowski znowu zatrudni jakiegoś jełopa pokroju Bosa, albo Janasa.

 

Wykąpałem się, zjadłem lekkie śniadanie i wyszedłem z domu. Na Konwiktorską dotarłem tramwajem nr 35, bez większych przygód. Na miejscu jednak nikogo nie zastałem więc postanowiłem wybrać się do siedziby JW w podwarszawskich Markach. W gabinecie prezesa można było wyczuć zapach kubańskich cygar i dobrej whisky.

 

* Takiemu to dobrze siedzi sobie na tyłku w gabinecie i zażywa różnych luksusów, a ty zwykły człowiek palisz ruskie fajki i pijesz tani browar- pomyślałem

 

-Dzień dobry – powiedziałem

 

-Witam ,co Pana do mnie sprowadza?

 

-Właśnie się dowiedziałem, że odszedł trener Zieliński i jako wieloletni kibic Polonii jestem troszeczkę zaniepokojony tym faktem…

 

- Bez obaw mamy wszystko pod pełną kontrolą.

 

- Co to znaczy?

 

-Mamy już na oku kilku kandydatów.

 

- Można wiedzieć kto to jest?

 

 

- Mam nadzieje, że to albo osoba związana z Polonią mentalnie, której zależy na klubie, albo bardzo dobry trener z głośnym nazwiskiem, bo kibice mają już dość wynalazków na tym stanowisku.

 

-hmm… a może ma Pan jakieś propozycje na to stanowisko, być może weźmiemy pańskie sugestie pod uwagę.

 

- Proszę Bardzo: Dariusz Dźwigała, albo… albo Ja.

 

 

-Pan?

 

-A tak w końcu mam uprawnienia, a jako osoba od dziecka kochająca ten klub włożę ogromny wysiłek i już po pierwszym sezonie gwarantuje grę w europejskich pucharach.

 

-He He He he

 

- Co jest w tym takiego śmiesznego?

 

-He He He nie nic He he Proszę zostawić numer być może się z Panem skontaktujemy He He he.

 

Byłem zły postawą prezesa, ale zostawiłem numer, jednak nie spodziewałem się, że oddzwonią.

 

A jednak po trzech dniach odebrałem telefon

 

- Witam tu Józef Wojciechowski, zdecydowaliśmy się Panu powierzyć funkcję managera jest pan jeszcze zainteresowany?

 

-Tak Pewnie.

 

-W takim razie zapraszam jutro na 12 na pierwszy Pana Trening. Żegnam

 

-Ok. Do widzenia.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście może wejść, wystarczy, że w recepcji podasz się za dziennikarza a Józef, już Cię wita z otwartymi ramionami i szerokim uśmiechem :)

***************

 

Na pierwszym treningu zapoznałem się z drużyną i wybraliśmy kapitana.

 

Kadra zespołu

 

Bramkarze

 

Sebastian Przyrowski

Michał Gliwa

 

Lewi Obrońcy

 

Dorde Cotra

Tomasz Brzyski

 

Prawi Obrońcy

 

Jakub Tosik

Radek Mynar

Aleksandar Todorovski

 

Środkowi Obrońcy

 

Tomasz Jodłowiec

Maciej Sadlok

Adam Kokoszka

Marcin Baszczyński

 

Środkowi Pomocnicy

 

Łukasz Trałka

Łukasz Piątek

Robert Jeż

 

Lewi Pomocnicy

 

Bruno

 

Prawi Pomocnicy

 

Miłosz Przybecki

Grzegorz Bonin

 

Napastnicy

 

Edgar Cani (wypożyczony z Palermo)

Pavel Sultes

Daniel Sikorski

 

Wspólnie z zespołem podjęliśmy decyzję, że kapitanem zostanie Marcin Baszczyński, a jego zastępcom Sebastian Przyrowski.

 

Na rynku transferowym będziemy poszukiwać trzech graczy dobrego napastnika, środkowego pomocnika i lewego skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza

 

Wspólnie z zespołem podjęliśmy decyzję, że kapitanem zostanie Marcin Baszczyński, a jego zastępcom Sebastian Przyrowski.

 

środkowego pomocnika

 

1. zastępcą ;))

2. Krzysztof Maczyński - miałem go w swojej karierze w Polonii i grał bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...