Skocz do zawartości

Czarodziej


sobu

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Polski, II runda, 25.09.2012

ŁKS Łódź - Zagłębie 0:2 (0:1)

37’ Kupisz 0:1

87’ Pawłowski 0:2

Widzów – 2896

 

Ekstraklasa (8/30), 29.09.2012

Widzew Łódź - Zagłębie 3:2 (3:1)

14’ Ostrowski 1:0

32’ Kladrubsky 1:1

39’ Zasada 2:1

42’ Ostrowski 3:1

53’ Kupisz 3:2

Widzów – 7921

Porażka z liderem, trudno. Już przed sezonem wiedziałem, że obrona tytułu nie będzie łatwym zadaniem, gdy przyjdzie grać z najlepszymi drużynami Europy, próbując ugrać coś na trzech frontach. Całe szczęście, że nie ma już Pucharu Ekstraklasy.

Seria słabszych meczy sprawiła, że spadła na mnie lawina krytyki, jednak w mojej obronie po za legendami Zagłębia stanął nawet Mark Hughes.

 

Liga Mistrzów, Grupa A (2/6), 03.10.2012

Anderlecht - Zagłębie 1:2 (1:0)

24’ Delev 1:0

57’ Galan 1:1

89’ Galan 1:2

Widzów – 25659

Bardzo ważny mecz, mimo zapowiedzi komentatorów, bukmacherów i dziennikarzy wygraliśmy arcyważne spotkanie w Brukseli. Obecnie zajmujemy trzecie miejsce w tabeli, ze stratą jednego punktu do Arsenalu.

Zenit - Arsenal 1:1

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (8/30), 29.09.2012

Zagłębie – Górnik Zabrze 1:2 (1:1)

14’ Radhia 0:1 (kar.)

32’ Diaz 1:1

39’ Radhia 1:2 (kar.)

Widzów – 9903

Kolejna porażka, cóż… tym razem to na pewno ostatni sezon w Zagłębiu, może świeża krew na stanowisku trenera coś tu zmieni…

 

Ekstraklasa (9/30), 22.10.2012

Lechia Gdańsk- Zagłębie 0:2 (0:1)

37’ Pawłowski 0:1

73’ Kupisz 0:2

Widzów – 15276

W Gdańsku miejscowa Lechia poległa w starciu z mistrzem Polski.

(Czy każdy manager musi mnie wspierać podczas rozmów z mediami ;/ ?)

 

Liga Mistrzów, Grupa A (3/6), 24.10.2012

Zagłębie - Arsenal 0:3 (0:1)

37’ van Persie 0:1

53’ Gervinho 0:2

66’ Fabregas 0:3

Widzów – 16300

Wiadome było, że nie będziemy grali z Arsenalem jak równy z równym dlatego 0:3 mnie nie zdziwiło

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (10/30), 27.10.2012

Zagłębie – Ruch Chorzów 3:2

Bramki: Stilic, Galan, Kupisz

Widzów – 9414

 

Puchar Polski, III runda, 31.10.2012

Lechia Gdańsk - Zagłębie 2:1

Bramki: Gancarczyk

Widzów – 10034

Niestety, nie zdobędziemy po raz trzeci z rzędu Pucharu Polski.

 

 

Ekstraklasa (11/30), 03.11.2012

Korona Kielce - Zagłębie 2:2

Bramki: Possebon (2)

Widzów – 9294

To już drugi mecz bez zwycięstwa… Zespół w ligowej tabeli zajmuje 6 miejsce.

 

Liga Mistrzów, Grupa A (4/6), 6.11.2012

Arsenal - Zagłębie 5:1

Bramki: Pawłowski

Widzów – 58463

Słaba passa trwa! Tak słabego meczu w wykonaniu Zagłębie nie pamiętam…

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (12/30), 10.11.2012

Zagłębie – Pogoń Szczecin 1:1

Bramki: Rasiak

Widzów – 9415

Kolejny już bardzo słaby mecz w wykonaniu Miedziowych.

 

Ekstraklasa (13/30), 17.11.2012

Wisła Kraków - Zagłębie 5:1

Bramki: Patryk Stępień

Widzów – 12185

Mecz pozostawię bez komentarza. Dodam tylko, że bramkę zdobył 17 letni junior, a zespół zmienił się w szpital.

 

Ekstraklasa (14/30), 24.11.2012

ŁKS Łódź - Zagłębie 1:2

Bramki: Stilic, Kladrubsky

Widzów – 3410

W końcu zwycięstwo! Dziewiąta lokata na pewno nie satysfakcjonowała zarządu ani kibiców, po tym meczu udało się awansować na piąte miejsce. W tabeli panuje ogromny ścisk, przykładowo 10. Polonia Warszawa wygrywając dwa spotkania przy dobrym układzie pozostałych meczy może awansować nawet na drugą pozycję.

 

Liga Mistrzów, Grupa A (5/6), 6.11.2012

Zenit - Zagłębie 4:0

Bramki:

Widzów – 39140

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (15/30), 01.12.2012

Zagłębie – Śląsk Wrocław 1:3

Bramki: Rymaniak

Widzów – 10757

Jak na złość na setny mecz w mojej trenerskiej karierze, przypadło derbowe spotkanie ze Śląskiem, wiadome było, że nie będzie to proste spotkanie i nie było… kolejny już raz zawiodła skuteczność.

 

Ekstraklasa (16/30), 08.12.2012

Legia - Zagłębie 2:0

Bramki:

Widzów – 21164

Cóż… bezbarwny mecz w wykonaniu Miedziowych

 

Liga Mistrzów, Grupa A (6/6), 11.12.2012

Zagłębie - Anderlecht 1:2

Bramki: Pawłowski,

Widzów – 16300

Podczas pomeczowej konferencji prasowej trener Zagłębia rozpoczął od słów „Wiecie jakie to uczucie gdy rozgrywa się ostatni mecz przed odejściem z klubu?”. Ktoś na Sali konferencyjnej wydusił z siebie jedno słowo „Cooo?!”, „Czarodziej” (ten pseudonim zyskał po zdobyciu Pucharu Polski już po kilkunastu tygodniach pracy) kontynuował „Dziś odbył się ostatni mecz Zagłębia pod moją wodzą. Od dawna wiadomo, że nie dogadywałem się z prezesem, jednak on nie miał znaczącego wpływu na moją decyzję, zdobyłem w Polsce wszystko z tą drużyną, moja rządza sukcesów z tym klubem wygasła, piłkarze nie potrafią się skupić na ligowych pojedynkach, a w pucharach grają na zawyżonym poziomie, czego mieliśmy przykład w poprzednim sezonie, gdy nasza europejska przygoda skończyła się dopiero w Manchesterze. Po ponad piętnastu latach polska drużyna ponownie pojawiła się w Lidze Mistrzów. Z piłkarzy bez kontraktów, nie chcianych w swoich poprzednich klubach zrobiłem czołowych piłkarzy Ekstraklasy, o których biją się większe zachodnie kluby. Dlatego, dziękuję wszystkim piłkarzom, z którymi przyszło mi współpracować, działaczy klub, mój sztab szkoleniowy, który z chęcią zobaczę w następnych klubach (M.in. mój asystent został asystentem selekcjonera Argentyny), a także serdecznie dziękuję kibicom, którzy nigdy nie tracili wiary w zespół i dodawali nam siły by nadal robić to co kochamy”. Po tych słowach wstał i wyszedł. Nikt go więcej w Lubinie nie widział…

Odnośnik do komentarza

Dwa dni po powrocie do na wieś, do rodzinnego domu odebrałem telefon. Prezes Republiki Zielonego Przylądka prosił mnie, abym objął drużynę narodową. Po przedstawieniu oczekiwań zgodziłem się. Jednak już tydzień później wakat na pozycji selekcjonera dotknął Urugwaj, tam również poproszono mnie o prowadzenie reprezentacji. Dwudziestego trzeciego grudnia, zwolniony został Franek Smuda. To była moja jedyna szansa, którą wykorzystałem w Boże Narodzenie zostałem oficjalnie selekcjonerem reprezentacji Polski.

Już dziesiątego stycznia dostałem ofertę pracy w jednym z największych i najbogatszych klubów Izraelskich – Beitarem Jerozolimą. Do przyjęcia oferty namówił mnie… Włodzimierz Smolarek, który jest tam trenerem.

 

 

Ekstraklasa (18/35), 12.01.2013

Beitar – Hapoel Ramat-Gan 3:1 (2:1)

14’ Baruchian 1:0

32’ Dos Santos 2:0

39’ Illiev2:1

39’ Gomes 3:1

Widzów – 8876

Podobnie jak w Zagłębiu, odniosłem zwycięstwo w debiucie. Oby było tak i w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (19/35),19.01.2013

S.C. Aszdod – B. Jerozolima 2:4 (0:3)

Bramki: Abuhetsera, Ohayon – Shekel (sam.), Shushan, Ben-Yosef, Azriel

Widzów – 3025

Niestety, polscy kibice i działacze nie wierzą, że można połączyć pracę selekcjonera z pracą trenera, szczególnie gdy prowadzi się klub za granicą, zrobiła się podobna nagonka jak za czasów Leo [który, był najlepszym selekcjonerem jaki mógł nam się trafić w ostatniej dekadzie], gdy ten pomagał w Feyenoordzie. Zmuszony zostałem do opuszczenia Beitaru. Podczas dwóch spotkań klub z Jerozolimy zdobył sześć punktów.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale wiedziałem że nie będę tam długo więc nie podawałem daty. Chcę w stu procentach poświęcić się reprezentacji.

 

Ehhh niestety, dokucza mi brak kilku lig(angielska, hiszpańska, francuska ;( ), nie sądziłem, że tak długo będę grał ;D

--------------------------

 

 

Co do reprezentacji Polski. Zajmujemy obecnie przed ostatnie miejsce w El. Do Mistrzostw świata w Brazylii. Pod wodzą Smudy, Biało-Czerwoni zdobyli dwa punkty, remisując z Andorą (shit!) 1:1, Przegrywając z Anglikami 0:4 i remisując z Belgią, która jest liderem grupy, mając siedem punktów. Liczę, że uda się zająć drugie miejsce.

 

Lista zawodników powołanych na mecz z Brazylią:

Bramkarze: Kuszczak, Fabiański, Szczęsny

Obrońcy: Augustyn, Bartczak, Glik, Jodłowiec, Kowalczyk, Pazdan, Stulin

Pomocnicy: Błaszczykowski, Dudka, Klich, Krychowiak, Majewski, Mierzejewski, Mila, Murawski, Obraniak, Piszczek, Roger, Rybus

Napastnicy: Jutkiewicz, Lewandowski, Sobiech, Jeleń

 

Przed meczem nowym kapitanem zespołu został Radek Majewski, a jego zastępcą Mierzejewski.

 

Mecz towarzyski, 13.02.2013

Fabiański – Bartczak, Glik, Dudka, Augustyn – Mila, Majewski – Piszczek, Obraniak – Lewandowski, Jeleń

Brazylia Polska 3:1 (0:0)

48’ Pato [1:0]

68’ Kaka [2:0]

78’ Piszczek [2:1]

85’ Hulk [3:1]

Widzów – 40022

Przed meczem z powodu kontuzji wypadł ze składu mój pewniak – Wojtek Szczęsny. Pierwsza połowa, jak najbardziej pozytywnie. Druga? Także, gdyby sędzia nie dojrzał spalonego Radka Majewskiego w 80 minucie mogło być 2:2 a przegrana 1:3 z Brazylią powodem do wstydu nie jest.

 

Lista zawodników powołanych na mecz z Austrią:

Bramkarze: Kuszczak, Fabiański, Szczęsny

Obrońcy: Augustyn, Tadrowski, Glik, Jodłowiec, Kowalczyk, Pazdan, Stulin, Perquis

Pomocnicy: Błaszczykowski, Iwański, Matuszczyk, Dudka, Klich, Krychowiak, Majewski, Mierzejewski, , Grosicki, Obraniak, Piszczek, Rybus, Małecki

Napastnicy: Jutkiewicz, Brożek, Sobiech, Jeleń, Nowak

 

El. Do MŚ 2014, 27.03.2013

Szczęsny– Tadrowski, Perquis, Glik, Augustyn – Matuszczyk, Majewski – Piszczek, Obraniak – Nowak, Sobiech

Austria - Polska 0:2 (0:1)

20’ Glik [0:1]

59’ Nowak [0:2]

Widzów – 50025

Oddaliśmy zaledwie pięć strzałów, jednak to one dały nam zwycięstwo. Doskonały mecz rozegrał Szczęsny. Od trzydziestej minuty musieliśmy grać w dziesiątkę, nieodpowiedzialnie zachował się Damien Perquis, który po drugiej żółtej kartce musiał opuścić boisko.

Odnośnik do komentarza

Lista zawodników powołanych na mecz z Irlandią i Andorą:

Bramkarze: Przyrowski, Fabiański, Szczęsny

Obrońcy: Boenisch, Glik, Jodłowiec, Kowalczyk, Tadrowski, Stulin

Pomocnicy: Błaszczykowski, Grosicki, Krychowiak, Majewski, Mierzejewski, Iwański, Małecki , Obraniak, Piszczek, Matuszczyk, Rybus

Napastnicy: Jutkiewicz, Lewandowski, Sobiech, Smolarek, Brożek, Nowak

 

El. Do MŚ 2014, 08.06.2013

Szczęsny– Tadrowski, Jodłowiec, Glik, Augustyn – Krychowiak, Majewski – Piszczek, Obraniak – Nowak, Lewandowski

Polska - Irlandia 2:1 (1:1)

12’ Jodłowiec [1:0]

19’ McCarthy [1:1]

61’ Smolarek [2:1]

Widzów – 51257

Już w drugiej minucie z boiska za brutalny faul wyleciał Krychowiak, czułem, że to będzie horror… Jednak, już w dwunastej minucie wyszliśmy na prowadzenie po strzale głową Jodłowca. Siedem minut później wyrównał McCarthy. Ostatecznie wynik ustalił w sześćdziesiątej pierwszej minucie Smolarek. Pora na teoretycznie łatwe spotkanie z Andorą.

Odnośnik do komentarza

El. Do MŚ 2014, 12.06.2013

Przyrowski – Kowalczyk, Jodłowiec, Glik, Stulin – Obraniak, Majewski – Błaszczykowski, Małecki – Jutkiewicz, Brożek

Polska - Andora 4:0 (3:0)

3’ Błaszczykowski [1:0]

5’ Błaszczykowski [2:0]

12’ Majewski [3:0]

63’ Lewandowski [4:0]

Widzów – 20500

Kolejne zwycięstwo, które przybliża nas do miejsc premiowanych awansem / grą w barażach. 4:0 to chyba trochę niski wynik, mając na uwadze fakt że Anglicy pokonali Andorę 10:0.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zerknąłem na ranking klubów w Europie, Zagłębie zajmuje wysoki (jak na polski zespół) 89 miejsce. Jednak smutne jest to, że klub potrzebował zaledwie roku na pozbycie się większości zawodników jakich ściągnąłem ja.

 

Dwudziestego szóstego lipca, Pani prezes Izabella Łukomska-Pyzalska zaproponowała mi pracę w Warcie Poznań, świeżo upieczonym beniaminku Ekstraklasy. Ofertę oczywiście przyjąłem, negocjacjom poddałem jedynie długość kontraktu – w ramach trzyletniego kontraktu będę zarabiał 2000 funtów (Wartę mógłbym trenować za free :D).

 

Kadra Warty:

 

Bramkarze:

Michał Buchalik

Szymon Kubicki

Adrian Lis

 

Obrońcy:

Marcin Kokoszka

Maciej Wichtowski

Przemysław Otuszewsi

Jacek Broniewicz

Piotr Kieruzel

Łukasz Derbich

Adrian Lasowski

 

Pomocnicy:

Piotr Malinowski

Damian Jedryka

Mateusz Swiergiel

Maciej Zięba

Michał Goliński

Marcin Lachowski

 

Napastnicy:

Krzysztof Gajtkowski

Damian Pawlak

Bartosz Bereszyński

Michał Zuber

 

Podobnie jak w Lubinie, tak i w Poznaniu będę budował zespół w oparciu o graczy bez kontraktów, młodych uzdolnionych. W pierwszym sezonie sukcesem będzie utrzymanie, ale chciałbym zająć miejsce 11. W kolejnym sezonie walczyć będziemy o środek tabeli, celując jednak w 5 pozycję. Trzeci sezon to walka o mistrza. Czy się uda?

Odnośnik do komentarza

Powracamy na polskie boiska! „Czarodziej” wrócił, czy tym razem zaczaruje Poznań, zmieniając hierarchię poznańskich klubów?

Nie udało mi się przeprowadzić znaczących transferów, które mocno wzmocniłyby skład. Po prostu… Warta jest za słaba nawet dla zawodników bez kontraktu.

Transfery:

Dariusz Pietrasiak

Habib Blade

Mate Lacic

Kamil Jackiewicz

 

Ekstraklasa (1/30), 10.08.2013

Legia Warszawa – Warta Poznań 2:0 (2:0)

17’ Dvali [1:0]

45+1’ Manu [2:0]

Widzów – 21849

Wiedziałem, że pierwsze kolejki nie będą łatwe, pierw mistrz Polski – Legia, tydzień później Wisła Kraków. Z Legią zagraliśmy najlepiej jak umiemy, a porażka 2:0 nie jest tragicznym wynikiem.

Odnośnik do komentarza

Lista zawodników powołanych na mecz z Bułgarią:

Bramkarze: Przyrowski, Fabiański, Sandomierski

Obrońcy: Boenisch, Glik, Perquis, Kowalczyk, Tadrowski, Stulin

Pomocnicy: Błaszczykowski, Grosicki, Krychowiak, Majewski, Mierzejewski, Iwański, Małecki , Obraniak, Piszczek, Peszko,

Napastnicy: Jutkiewicz, Lewandowski, Sobiech, Smolarek, Brożek, Nowak

 

Mecz towarzyski, 14.08.2013

Fabiański – Tadrowski, Perqius, Glik, Boenisch – Iwański, Majewski – Brożek, Lewandowski

Polska - Bułgaria 2:0 (0:0)

60’ Jutkiewicz [1:0]

68’ Jutkiewicz [2:0]

Widzów – 35906

Pierwsza połowa na remis, zaraz po przerwie na boisku pojawił się Lukas Jutkiewicz, który rozstrzygnął losy mecz, zostając najlepszym graczem tego spotkania.

 

Ogłoszono nowy ranking światowy. Polska od czasu objęcia przeze mnie stanowiska selekcjonera awansowała o piętnaście pozycji! Obecnie zajmujemy 46 miejsce w rankingu.

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (2/30), 17.08.2013

Warta Poznań - Wisła Kraków 2:2 (0:1)

34’ Broniewicz (sam.) [0:1]

46’ Goliński [1:1]

73’ Pawlak [2:1]

90+3’ Siguroarson [2:2]

Widzów – 4026

Eh, zwycięstwo stracone w ostatniej akcji meczu. Przykre, zawodnicy na pewno będą podłamani. Jednak trzeba żyć dalej i w spotkaniu z Arką powalczyć o komplet punktów!

 

Ekstraklasa (3/30), 24.08.2013

Arka Gdynia – Warta Poznań 1:3 (1:2)

13’ Zieba [0:1]

21’ Broniewicz [0:2]

36’ Żubrowski [1:2]

62’ Broniewicz[1:3]

Widzów – 10486

W najlepszy z możliwych sposobów za samobójczą bramkę w poprzednim meczu zrehabilitował się Jacek Broniewicz, zdobywając dwie bramki, a także asystując przy trzeciej.

Odnośnik do komentarza

Za 2,5 tyś. funtów nasz skład wzmocnił Milan Nikolić, który występował wcześniej w Sandecji.

 

Ekstraklasa (4/30), 31.08.2013

Warta Poznań – Lechia Gdańsk 3:4 (2:2)

11’ Buval [0:1]

34’ Zieba [1:1]

43’ Zieba [2:1]

45’ Jonczyk [2:2]

47’ Buval [2:3]

51’ Jonczyk [2:4]

70’ Nikolic [2:4]

Widzów – 3837

To jeden z tych meczy, których się nie zapomina. Bardzo dobra gra w pierwszej połowie zaowocowała, że na przerwę schodziliśmy z znakomitym wynikiem, jednak zaraz po przerwie dostaliśmy dwa szybkie ciosy i już trudno było się podnieść.

 

Już na początku września czekają nas dwa arcyważne i arcytrudne spotkania, pierw z Anglikami później z Belgami. Te mecze prawdopodobnie zadecydują o układzie tabeli.

 

Lista zawodników powołanych na mecz z Anglią i Belgią:

Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Sandomierski

Obrońcy: Boenisch, Glik, Perquis, Kowalczyk, Tadrowski, Pazdan

Pomocnicy: Majewski, Mierzejewski, Iwański, Małecki , Obraniak, Piszczek, Peszko, Klich

Napastnicy: Jutkiewicz, Lewandowski, Sobiech, Korzym, Parzyszek

 

Ekstraklasa (5/30), 31.08.2013

Ruch Chorzów - Warta Poznań 1:0 (0:0)

61’ Janoszka [1:0]

Widzów – 4589

Odnośnik do komentarza

El. Do MŚ 2014, 07.09.2013

Szczęsny – Tadrowski, Perqius, Glik, Boenisch – Iwański, Majewski – Peszko, Obraniak - Jutkiewicz, Lewandowski

Anglia - Polska 1:0 (1:0)

1’ Perquis (sam.) [1:0]

Widzów – 83040

Pechowa dwudziesta druga sekunda meczu, która niesamowicie skomplikowała nam sprawę awansu. Po siedmiu meczach pierwsze miejsce zajmuje Belgia z siedemnastoma punktami. Na drugiej pozycji jest Anglia z piętnastoma, a tuż za nią z czteroma oczkami mniej jesteśmy my. Wygrana z Belgią pozwoliłaby na zminimalizowanie straty do trzech punktów, dawałoby nam to szansę na awans, gdyż Belgowie zagrają na Wembley z Anglią a także z zawsze groźną Austrią…

 

El. Do MŚ 2014, 07.09.2013

Szczęsny – Tadrowski, Perqius, Glik, Boenisch – Iwański, Majewski – Peszko, Obraniak - Sobiech, Lewandowski

Belgia- Polska 0:1 (0:1)

17’ Majewski [1:0]

Widzów – 46830

Zadanie numer jeden wykonane! Kapitan reprezentacji Polski pokazał dlaczego to on pełni tą funkcję. W siedemnastej minucie, po przejściu 30 metrów z piłką, wpakował futbolówkę w samo okienko bramki! Teraz trzeba liczyć na Wygrane z Irlandią i Austrią a także na porażkę Belgii lub Anglii! Punkt straty do pozycji dającej awans do baraży a także trzy punkty straty do bezpośredniego awansu.

Odnośnik do komentarza

(Do końca kwalifikacji do MŚ mecze Warty bez opisów.)

Ekstraklasa (6/30), 14.09.2013

Warta Poznań – Polonia Bytom 2:3

Bramki: Malinowski (2)

Widzów – 3075

 

Ekstraklasa (7/30), 21.09.2013

Warta Poznań – Lech Poznań 1:1

Bramki: Pawlak

Widzów – 9536

 

Puchar Polski II Runda, 24.09.2013

Warta Poznań – Śląsk Wrocław 0:2

Bramki:

Widzów – 2227

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa (8/30), 28.09.2013

Polonia Warszawa - Warta Poznań 3:0

Bramki:

Widzów – 6106

 

Ekstraklasa (9/30), 5.10.2013

Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1:1

Bramki: Malinowski

Widzów – 6992

 

Podsumowanie:

Nie przegraliśmy dwóch najważniejszych dla mnie meczy z Lechem i Zagłębiem. Niestety odpadliśmy też z Pucharu Polski. Czy dobrze? Raczej tak. Możemy się skupić tylko i wyłącznie na lidze.

 

Lista zawodników powołanych na mecz z Irlandią i Austrią:

Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Sandomierski

Obrońcy: Boenisch, Rzeźniczak, Glik, Perquis, Kowalczyk, Stulin, Pazdan, Pietrzak, Sadlok

Pomocnicy: Majewski, Mierzejewski, Iwański, Małecki , Obraniak, Piszczek, Peszko,

Napastnicy: Jutkiewicz, Lewandowski, Sobiech, Korzym, Parzyszek

Odnośnik do komentarza

El. Do MŚ 2014, 12.10.2013

Szczęsny – Kowalczyk, Perqius, Glik, Boenisch – Pazdan - Peszko, Majewski, Mierzejewski - Sobiech, Lewandowski

Irlandia - Polska 0:1 (0:1)

17’ Glik [0:1]

Widzów – 45577

Połowa zadania wykonana! Pierwsze miejsce na wyciągnięcie ręki! Jeśli wygramy z Austrią na pewno zagramy w barażach! Między liderem a nami (3 miejsce) jest jeden punkt różnicy. Gdyby Belgowie zremisowali z Anglikami awansujemy z pierwszego miejsca! Uda się?

 

El. Do MŚ 2014, 16.10.2013

Szczęsny – Rzeźniczak, Kowalczyk, Glik, Boenisch – Pazdan - Obraniak, Sadlok – Peszk, Stulin - Lewandowski

Polska - Austria 2:1 (1:1)

6’ Lewandowski [1:0]

45+2’ Linz [1:1]

66’ Lewandowski [2:1]

Widzów – 50395

Panie i Panowie! Drugie miejsce stało się faktem! W barażach zagramy z Walią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...